Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 20 marca 2018, 00:09

autor: Czarny Wilk

Drugi dzień ofert wielkanocnych w Amazon.de. Tańsze akcesoria Logitecha

Drugiego dnia Tygodnia ofert wielkanocnych w niemieckim oddziale Amazona taniej kupimy akcesoria firmy Logitech. W promocji znalazły się m.in. mysz G502 oraz słuchawki G430.

Rozpoczął się drugi dzień Tygodnia Ofert Wielkanocnych, promocji przygotowanej przez niemiecki oddział Amazonu. W ramach akcji każdego dnia zakupimy tysiące produktów w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Jeśli planujecie w najbliższym czasie nabyć konsolę, gry czy firmowe akcesoria gamingowe, może to być doskonała okazja na zrobienie tego z mniejszym uszczerbkiem dla domowego budżetu.

W drugim dniu wyróżnia się bardzo korzystna promocja na słuchawki Logitecha. - Drugi dzień ofert wielkanocnych w Amazon.de. Tańsze akcesoria Logitecha - wiadomość - 2018-03-20
W drugim dniu wyróżnia się bardzo korzystna promocja na słuchawki Logitecha.

Promocje zmieniać się będą co 24 godziny. Na GRYOnline.pl będziemy informować Was o najbardziej atrakcyjnych zniżkach. W przypadku towarów kosztujących powyżej 39 euro przesyłka do Polski jest darmowa. Koszty przesyłki poniżej tej kwoty zaczynają się od 4,99 euro. Liczba sztuk w promocji jest ograniczona.

Amazon udziela gwarancji na zakupione u siebie towary. W przypadku otrzymania wadliwego bądź niewłaściwego przedmiotu możecie go zwrócić w ciągu 30 dni za pośrednictwem polskojęzycznego Centrum obsługi zwrotów bądź poprzez kontakt z działem obsługi klienta po upływie tego czasu. Pełna procedura opisana została tutaj (opis domyślnie otwiera się w języku niemieckim, ale po kliknięciu ikony globusa możliwa jest zmiana na polski).

UWAGA! Nie wszystkie produkty prezentowane na Amazonie mogą być wysyłane do Polski. Poniżej staramy się zamieszczać tylko produkty z dostępną wysyłką do kraju nad Wisłą, ale przed ewentualnym zakupem warto się co do tego upewnić samemu. Najłatwiej jest to sprawdzić, logując się w serwisie. Jeśli na swoim koncie klienta macie wprowadzony polski adres jako główny, na stronie produktu pojawi się informacja na czerwono, jeśli produkt nie może być wysłany do Polski.

Ponadto, w przypadku zakupu gier komputerowych należy liczyć się z możliwością, że dany tytuł może zawierać wyłącznie niemiecką wersję językową. Ceny mogą się nieznacznie różnić od tych zaprezentowanych poniżej. Na stronie sklepu towary mają podaną cenę z naliczonym 19-procentowym niemieckim podatkiem. Przy zakupie do Polski zamiast tego dodany zostaje podatek 23%. Poniższe ceny uwzględniają już tę zmianę.

Oferty dnia na wtorek 20 marca

Pełna lista ofert znajduje się tutaj. Wybrane promocje prezentujemy poniżej:

Słuchawki

  1. Słuchawki Logitech G430 – 38,23 euro (ok. 161 zł)
  2. Słuchawki bezprzewodowe Logitech G533 – 93,01 euro (ok. 393 zł)

Myszy

  1. Mysz Logitech G502 – 48,57 euro (ok. 205 zł)

Klawiatury

  1. Klawiatura bezprzewodowa Logitech G613 – 93,01 euro (ok. 393 zł)

Czytniki e-booków

  1. Czytnik e-booków Amazon Kindle Paperwhite 3 (bez reklam) – 98,18 euro (ok. 414 zł)
  2. Czytnik e-booków Amazon Kindle 8 (bez reklam) – 62 euro (ok. 262 zł)

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.