Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 marca 2012, 15:37

autor: Hed

Druga duża aktualizacja do Star Wars: The Old Republic pojawi się w kwietniu

Firma BioWare zapowiedziała oficjalnie, że patch 1.2 do gry Star Wars: The Old Republic zostanie opublikowany w kwietniu. Aktualizacja przyniesie sporo poprawek, funkcji oraz zawartości dla wysokopoziomowych postaci, w tym nowe instancje.

Druga duża aktualizacja do Star Wars: The Old Republic pojawi się w kwietniu - ilustracja #1

Druga duża aktualizacja do gry Star Wars: The Old Republic, oznaczona numerem 1.2, zostanie wydana w kwietniu. Rozszerzenie, o którym pisaliśmy nie raz, otrzyma nazwę Legacy i wprowadzi sporo zawartości dla wysokopoziomowych postaci, usprawnień interfejsu oraz system Legacy, pozwalający powiązać ze sobą kolejne postacie stworzone na danym serwerze.

BioWare zapewnia, że w patchu 1.2 dostaniemy wiele funkcji, o które prosili fani, w tym rankingi dla walk typu Warzone, gildiowe banki oraz rozbudowaną wersję mechaniki Legacy.

Przypomnijmy, że system dziedzictwa pozwoli stworzyć rodzinę postaci i za jej pośrednictwem odblokować różne dodatki: od nowych konfiguracji w zakresie kreowania bohatera aż po elementy ułatwiające funkcjonowanie w świecie gry. Doskonałym przykładem są skrzynki pocztowe i terminale do obsługi systemu aukcyjnego, które będzie można dodać do swojego statku.

Oprócz powyższych elementów, otrzymamy też konkretne instancje:

  • Flashpoint o nazwie Lost Island – nowa instancja, która podejmuje wątki pokazane w Kaon Under Siege (Flashpoint dodany w patchu Rise of the Rakghouls). Podczas misji gracze będą musieli przetrwać na tajemniczej wyspie w poszukiwaniu wskazówek odnośnie do epidemii wirusa Rakghoul.
  • Operation: Explosive Conflict – nowa instancja dla 8-16 graczy po stronie Imperium Sith lub Republiki. Przygoda rozegra się w nowej strefie na planecie Denova, gdzie zdrajcy i najemnicy sprzedają rzadkie materiały wybuchowe na aukcji. Podczas misji zmierzymy się z hordami droidów, najemników i niebezpiecznych istot.
  • Warzone: Novare Coast – nowa arena do walki PvP, w której dwie drużyny będą próbowały przejąć kontrolę nad moździerzami, aby zbombardować bazę przeciwnika. Podobnie jak w przypadku Huttball Warzone, w Novare Coast zmierzą się ze sobą gracze reprezentujący tę samą frakcję lub przeciwne strony konfliktu.

Przypominamy, że aktywni subskrybenci gry Star Wars: The Old Republic mogą zapraszać do zabawy znajomych za pomocą nowego systemu.