Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 8 maja 2024, 13:00

Dron DJI Mini 3 w promocji, która wgniecie Cię w fotel. Dzięki takiej cenie będzie to prawdopodobnie najgorętszy prezent komunijny 2024 roku

DJI Mini 3 udowadnia, że drony dla początkujących wcale nie muszą odchodzić od profesjonalnych standardów. Zbiór wszystkich jego funkcji dodatkowych zrobił na mnie piorunujące wrażenie.

Źródło fot. DJI
i

Z każdym rokiem coraz bardziej zaawansowane drony są przystosowywane do użytku przez młodszych i starszych hobbystów, oraz fanów technologii. To unikalny i wartościowy prezent na komunię, urodziny lub dowolną inną okazję, wymagającą prawdziwego świętowania.

Pozwól sobie na trening latania w najlepszym stylu z dronem DJI Mini 3.

Poręczny, precyzyjny i inteligentny

Imponujący Dron DJI Mini 3 nadaje się zarówno dla początkujących użytkowników, jak i tych, którzy mieli już styczność z lataniem. Tym młodszym i mniej zaawansowanym dedykowane są między innymi funkcje automatycznego wznoszenia się czy powrotu do punktu startowego, gwarantujące komfort i bezpieczeństwo niedoświadczonych użytkowników.

Z kolei weterani z pewnością docenią wbudowaną w drona kamerę. Poza samą jakością obrazu sięgającą 4K, została wyposażona w tryby pionowego nagrywania, panoramy, szybkich ujęć oraz wbudowanego gimbala, gwarantującego stabilność nagrań. Gotowe pliki bez problemu zgrać prosto na telefon.

Źródło: DJI, grafika promocyjna.
Źródło: DJI, grafika promocyjna.

W zestawie znajdziemy także aparaturę sterująca DJI RC, posiadającą wbudowany ekran Full HD i dedykowany system, nie wymagający od nas podłączenia żadnego, dodatkowego urządzenia. To ona pozwoli nam na intuicyjne sterowanie dronem i stały podgląd obrazu, które w moim odczuciu czynią go realnie sprzętem dla każdego.

Sprawdź idealny prezent na ciepłe dni w postaci drona DJI Mini 3

To jeden z gadżetów, który naturalnie sprawdzi się na świeżym powietrzu, przy okazji dowolnej podróży. W przypadku DJI Mini 3 jest to wyjątkowo wygodne, dzięki możliwości jego całkowitego złożenia i wadze nie przekraczającej 250g.

Niesamowite możliwości z 6km zasięgu i nawet 38 minutami nieprzerwanej pracy

Każdy z 3 zawartych w zestawie akumulatorów pozwoli nam na maksymalnie 38 minut w powietrzu. W tym czasie nie będziemy musieli przesadnie martwić się o warunki atmosferyczne, dzięki gwarancji odporności na wiatr osiągający nawet 38 km/h. Aparatura sterująca pomaga nam w pełni wykorzystać możliwości kamery i piękno otaczających nas widoków, dzięki aż 6 km zasięgu.

Kup drona DJI Mini 3 i i uchwyć najpiękniejsze widoki jak profesjonalista.

Źródło: DJI, grafika promocyjna.
Źródło: DJI, grafika promocyjna.

Drona Dron DJI Mini 3 w wersji FLY MORE COMBO RC posiadającej wszystkie te udogodnienia znajdziecie w sklepie RTV Euro AGD, gdzie obecnie objęty jest promocją pozwalającej nam na zakup urządzenia w cenie 3149 zł, oraz na niemieckiej stronie Amazona, z jeszcze większym rabatem z którym zapłacimy za niego w przeliczeniu 2 798 zł (+ dodatkowe koszty związane z przesyłką).

Tu kupisz DJI Mini 3.

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Sonia Selerska

Sonia Selerska

Swoją przygodę z zawodowym pisaniem dla GRYOnline.pl rozpoczęła w 2022 roku, ale od zawsze interesowała się wszelkimi formami słowa pisanego. Studentka kierunku Film i Multimedia na specjalizacji Tworzenie Gier Wideo, głęboko śledzi zacierającą się granicę między tymi dwoma światami. Czasami wstydliwie docenia przerost formy nad treścią. W przypadku mediów częściej niż rzadziej wchodzi w skrajności; nigdy nie może wybrać między filmami dokumentalnymi i horrorami a cozy grami, symulatorami życia i animacjami. Częściej niż przy tytułach AAA znajdziecie ją przy oldskulowych konsolach i perełkach indie. Wolny czas poświęca swojej miłości do mody i szeroko pojętej sztuki. Uważa, że fabuła to najważniejszy element gry, a najlepsze historie to te, które czerpią z życia codziennego.

więcej