Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 lipca 2015, 11:30

autor: Michał "Meehow" Jodłowski

Dragon Age: Inkwizycja – 6 godzin kampanii i multiplayer za darmo na PC

Na platformie Origin pojawiła się wersja próbna Dragon Age: Inkwizycja, pozwalająca na rozegranie 6 godzin kampanii fabularnej całkowicie za darmo, a także oferująca nielimitowany dostęp do trybu wieloosobowego.

Pecetowe Dragon Age: Inkwizycja można obecnie wypróbować przed zakupem. - Dragon Age: Inkwizycja – 6 godzin kampanii i multiplayer za darmo na PC - wiadomość - 2015-07-15
Pecetowe Dragon Age: Inkwizycja można obecnie wypróbować przed zakupem.

Na platformie dystrybucji cyfrowej Origin, należącej do firmy Electronic Arts, od wczoraj dostępna jest wersja próbna ubiegłorocznego przeboju i Gry roku 2014 według czytelników serwisu gry-online.pl, Dragon Age: Inkwizycja. Swojego rodzaju demo pozwala na rozegranie sześciu godzin kampanii fabularnej dla jednego gracza, a także oferuje nielimitowany dostęp do kooperacyjnego trybu wieloosobowego, wliczając w to weekendowe wyzwania oraz zawartość wprowadzoną przez multiplayerowe DLC. Co więcej, jeśli testujący gracz ostatecznie zdecyduje się na zakup Inkwizycji, wszelkie poczynione przez niego postępy zostaną przeniesione do komercyjnej edycji. W tej chwili nie wiadomo, czy podobne rozwiązanie zostanie zastosowane na pozostałych docelowych platformach sprzętowych, tj. konsolach PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 i Xbox One.

Jeśli nie graliście jeszcze w Dragon Age: Inkwizycja i nie jesteście pewni, czy jest to gra dla Was, oferta Electronic Arts to znakomita okazja do osobistego przekonania się. Przed podjęciem decyzji polecamy również lekturę naszej recenzji, a także zapoznanie się z oceną naszych czytelników.