Komentarze do wiadomości: DiRT 3 z dwoma nowymi dodatkami DLC. Ponad milion kopii w sklepach

Forum Gry Sportowe
Dodaj komentarz
29.06.2011 15:29
1
odpowiedz
Smako-oth_NPC
19
Chorąży

Cóż... chyba poczekam na edycje GOTY lub cos podobnego no sory bardzo ale to juz jest chyba 4-czy nawet o zgrrozo 5 DLc a gra wyszła raptem 1 miesiąc temu,nie rozumiem takiego zachowania twóców mnie takie cos osobiscie bardzo zraza do danej produkcji.

29.06.2011 16:11
2
odpowiedz
Gal_NPC
40
Pretorianin

Jeśli za jedno auto trzeba zapłacić 7 zł, to ile by trzeba wydać na Gran Turismo? W GT5 jest niby ponad 1 tys aut * 7 zł = 7 tys zł za jedną grę. Do tego gdyby osobno kupić trasy i inne pierdoły, to gra byłaby tylko dla najbogatszych.

Nie wiem czy ludzie tego nie widzą, że różnego rodzaju DLC są bardzo drogie w stosunku do ich zawartości?

29.06.2011 16:12
Michał Raven
3
odpowiedz
Michał Raven
83
Jeremy Clarkson
Wideo

Mini w akcji: http://www.youtube.com/watch?v=LgSnmyBe5r0

Cena 5zł na PSS.

29.06.2011 16:25
4
odpowiedz
Lyotvor_NPC
182
Senator

Przemoman- no z tym 7k zl to pojechales. wez pod uwage, ze w GT5 jest 100 skyline`ów, 90 toyot yaris etc. etc. :) no i w Dirt3 wszystkie auta maja kokpit chociaz fakt, sporo z nich pochodzi chyba z poprzedniej czesci.

29.06.2011 16:51
dzony600
5
odpowiedz
dzony600
41
ru ru ru rurkowców

no niestety tak wydawcy doją frajerów, którzy to kupują

30.06.2011 10:43
😒
6
odpowiedz
Veadgath_NPC
48
Konsul

Szkoda, że nie wrócili do korzeni, tj CMR 2.0, gdzie nie było idiotycznych komentarzy, tylko czyste rajdy, była to gra genialna pod każdym względem(jak na tamte czasy) - szkoda, że poszli z "duchem czasu" i zrobili coś "cool", z super opcjami społecznościowymi i irytującymi monologami super gwiazdek, których dodatkowo się nie da pominąć -_- Dodali do tego beznadziejne klasy samochodów, jak buggy, których, myślę, że połowa by nawet nie ruszyła kijem przez cudzą rękę - tak jest np. w moim przypadku, omijam je szerokim łukiem.

Ehhh... pieprzona Ameryka.

Dirt3 to doskonały przykład, jak gry nie powinny ewoluować.

30.06.2011 10:47
dzony600
👍
7
odpowiedz
dzony600
41
ru ru ru rurkowców

a mi się podoba to w jakim kierunku poszła, i przypominam, że ta gra nie nazywa się już colin mcrae :P

Forum Forum Gry Sportowe
Dodaj komentarz

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl