Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 czerwca 2022, 20:21

autor: Patryk Michaś

Data premiery polskiego Evil West od Flying Wild Hog

Poznaliśmy datę premiery gry Evil West od polskiego studia Flying Wild Hog. Ogłoszono ją za pomocą klimatycznego trailera zawierającego fragmenty rozgrywki.

Focus Entertainment, wydawca gry Evil West od naszego rodzimego studia Flying Wild Hog, opublikował zwiastun zawierający datę premiery oraz fragmenty rozgrywki nadchodzącej strzelanki TPP w klimacie apokaliptycznego westernu.

Evil West pojawi się na konsolach PS4, PS5, Xbox Series X/S i Xbox One oraz komputerach osobistych. Dokładna data premiery gry to 20 września 2022 r.

Na pecetach produkcję będzie można nabyć w sklepie Steam, aczkolwiek na oficjalną cenę i wymagania sprzętowe musimy jeszcze poczekać. Warto dodać, że gra ma zaoferować możliwość przejścia jej w trybie kooperacji, co dla wielu osób może być mocnym atutem.

Dla przypomnienia, w Evil West staniemy do walki z wampirami, które opanowały świat. Naszym zadaniem, jako kowboja z krwi i kości, będzie pokonanie ich za pomocą wielu rodzajów broni, gadżetów oraz umiejętności. Ponadto nie zabraknie tu aspektów typowych dla gier RPG, tj. systemu rozwoju postaci.

E3 2021