Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 czerwca 2019, 18:37

autor: Vergil

Daemon X Machina – nowy zwiastun i data premiery

Firma Nintendo pokazała światu dynamiczny trailer gry Daemon X Machina, a także podzieliła się jej datą premiery. Produkcja, w której zasiądziemy za sterami potężnych mechów bojowych, zadebiutuje jeszcze przed końcem lata.

AllegroGG Wszystko dla Graczy

Jedną z gier, które otrzymały swoje „pięć minut” podczas poprzedzającej targi E3 transmisji Nintendo Direct, jest Daemon X Machina. Produkcja, która zmierza na konsolę Nintendo Switch, doczekała się nie tylko widowiskowego zwiastuna, lecz również daty premiery. Jak się okazuje, tytuł, w którym zasiądziemy za sterami futurystycznego mecha, trafi do sprzedaży 13 września 2019 roku.

Przypomnijmy, że Daemon X Machina jest efektem współpracy firm Marvelous oraz First Studio, a jej głównym producentem jest Kenichiro Tsukuda, który wcześniej czuwał nad serią Armored Core. W związku z powyższym nikogo nie powinno dziwić, że filarem rozgrywki są szalenie widowiskowe starcia mechów, podczas których korzystamy z rozbudowanego arsenału broni białej oraz palnej. Dodatkowo pojedynki toczą się zarówno na powierzchni, jak i w przestworzach. Tempo zmagań potęguje soundtrack skomponowany przez Junichiego Nakatsuru (Soulcalibur) oraz Rio Hamamoto (Tekken).

Podczas rozgrywki w Daemon X Machina na ekranie dzieje się sporo. - Daemon X Machina – nowy zwiastun i data premiery - wiadomość - 2019-06-12
Podczas rozgrywki w Daemon X Machina na ekranie dzieje się sporo.
  1. Oficjalna strona internetowa gry
  2. Oficjalna strona internetowa firmy Nintendo
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Daemon X Machina

Daemon X Machina