Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 czerwca 2019, 18:37

autor: "Vergil"

Daemon X Machina – nowy zwiastun i data premiery

Firma Nintendo pokazała światu dynamiczny trailer gry Daemon X Machina, a także podzieliła się jej datą premiery. Produkcja, w której zasiądziemy za sterami potężnych mechów bojowych, zadebiutuje jeszcze przed końcem lata.

AllegroGG Wszystko dla Graczy

Jedną z gier, które otrzymały swoje „pięć minut” podczas poprzedzającej targi E3 transmisji Nintendo Direct, jest Daemon X Machina. Produkcja, która zmierza na konsolę Nintendo Switch, doczekała się nie tylko widowiskowego zwiastuna, lecz również daty premiery. Jak się okazuje, tytuł, w którym zasiądziemy za sterami futurystycznego mecha, trafi do sprzedaży 13 września 2019 roku.

Przypomnijmy, że Daemon X Machina jest efektem współpracy firm Marvelous oraz First Studio, a jej głównym producentem jest Kenichiro Tsukuda, który wcześniej czuwał nad serią Armored Core. W związku z powyższym nikogo nie powinno dziwić, że filarem rozgrywki są szalenie widowiskowe starcia mechów, podczas których korzystamy z rozbudowanego arsenału broni białej oraz palnej. Dodatkowo pojedynki toczą się zarówno na powierzchni, jak i w przestworzach. Tempo zmagań potęguje soundtrack skomponowany przez Junichiego Nakatsuru (Soulcalibur) oraz Rio Hamamoto (Tekken).

Podczas rozgrywki w Daemon X Machina na ekranie dzieje się sporo. - Daemon X Machina – nowy zwiastun i data premiery - wiadomość - 2019-06-12
Podczas rozgrywki w Daemon X Machina na ekranie dzieje się sporo.
  1. Oficjalna strona internetowa gry
  2. Oficjalna strona internetowa firmy Nintendo