Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Sony Computer Entertainment Polska Press Release 29 października 2012, 17:47

Crysis 2 będzie dostępny w PlayStation Plus

Niesamowity miejski FPS od studia Crytek będzie dostępny dla subskrybentów PS Plus od 7 listopada.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Crysis 2 będzie dostępny w PlayStation Plus - ilustracja #1

Sony Computer Entertainment Europe (SCEE) ogłosza, że Crysis 2 będzie następną grą miesiąca w PlayStation® Plus (PS Plus). Subskrybenci PS Plus będą mogli pobrać tą strzelankę, słynącą z niesamowicie realistycznej grafiki i umiejscowienia w Nowym Jorku, na swoje systemy PlayStation®3 (PS3) od 7 listopada.

Crysis 2 to najnowsza gra jaka będzie dostępna dla subskrybentów PS Plus. Inne obecne gry miesiąca to Resident Evil 5 Gold Edition od Capcomu, oraz western z otwartym światem od Rockstar - Red DeadRedemption.

Następne tytuły, które pojawią się w listopadzie to napakowana akcją gradla 4 graczy - Ratchet and Clank™: All 4 One i wciągająca, szybka gra logiczna 3D - Cubixx HD.

Subskrybenci PS Plus otrzymują również szeroki wachlarz dodatkowych funkcji, w tym: 1 GB miejsca w chmurze na zapisane stany gier, co przyda się dla graczy korzystających z Kolekcji gier od zaraz, automatyczne aktualizacje, dostęp do wersji beta takich gier jak PlayStation® All Stars Battle Royale oraz do dużej kolekcji dynamicznych motywów i awatarów PlayStation Network.

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, PS Plus pojawi się również na PlayStation Vita. Rozszerzenie usługi na dwie platformy, za stałą cenę w PlayStation Store -195 złotych za roczną subskrypcję lub 59 złotych za subskrypcję na 90 dni, daje użytkownikom tą samą fantastyczną funkcjonalność – specjalny dostęp, dodatkowe funkcje i duże zniżki.