Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 czerwca 2022, 20:57

autor: Kamil "grim_reaper" Kleszyk

AAA z Chin; zobacz efekciarski i klatkujący trailer Code: To Jin Yong

Do sieci właśnie trafił zwiastun Code: To Jin Yong, czyli gry akcji poświęconej sztukom walki, która rozgrywa się w starożytnych Chinach. Stoi za nią firma Tencent.

Osoby zauroczone kulturą Państwa Środka mogą zacierać ręce, bowiem za sprawą chińskiej firmy Tencent Games i powołanego przez nią Lightspeed Studios na rynek trafi obiecująca produkcja. Ów projekt klasy AAA od twórców PUBG Mobile i Apex Legends Mobile zostanie oparty na powieściach legendarnego chińskiego pisarza Jin Yonga. Z kolei za wygenerowanie otwartego świata w Code: To Jin Yong odpowiadał będzie Unreal Engine 5.

Do sieci trafił dziś efektowny zwiastun tytułu (poniżej). Dwuminutowe wideo ukazuje dynamiczny pojedynek bohaterów z użyciem broni białej; w walkę wplecione są też elementy magii, którą posługują się rywale. Zresztą zobaczcie sami.

Zapewne nie umknęło Wam intensywne klatkowanie animacji na filmiku. Oczywiście nie jest to finalna wersja produktu (o czym informuje komunikat pod materiałem), więc istnieje duże prawdopodobieństwo, iż gra w momencie debiutu będzie znacznie płynniejsza w działaniu.

Niestety na razie nie mamy żadnych dodatkowych informacji na temat fabuły, rozgrywki oraz tego, kiedy możemy spodziewać się premiery widowiskowego tytułu. Nie poznaliśmy także platform, na które gra będzie przeznaczona.

Pozostaje nam tylko czekać na kolejne informacje o Code: To Jin Yong. Wy z kolei dajcie znać w komentarzach, co sądzicie o tej ciekawej produkcji od Lightspeed Studios.

E3 2021