Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 kwietnia 2020, 08:49

CoD: Modern Warfare 2 Remastered - porównanie graficzne z pierwowzorem

W sieci pojawił się ciekawy materiał wideo, oferujący porównanie graficzne gry Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered z pierwowzorem z 2009 roku.

Wczoraj zadebiutowała gra Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered, czyli produkcja oferująca odświeżoną wersję kampanii z przebojowego FPS-a z 2009 roku. Główną atrakcją projektu jest ulepszona oprawa wizualna, więc chcemy zwrócić Waszą uwagę na materiał wideo opublikowany na YouTube przez kanał ElAnalistaDeBits, porównujący grafikę w obu edycjach gry.

Filmik pokazuje, że nie jest to prosty remaster, w którym jedynie zwiększono rozdzielczość i wyostrzono tekstury. Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered oferuje mocno ulepszone modele obiektów i postaci oraz dodatkowe efekty wizualne, a tekstury w wielu miejscach wymieniono na kompletnie nowe.

Przypomnijmy, że na razie gra dostępna jest wyłącznie na PlayStation 4. W planach są również wydania na PC i Xboksa One, ale na nie poczekamy do końca tego miesiąca, gdyż firma Sony ma miesięczną wyłączność na Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered.

  1. Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered w PlayStation Store
  2. Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered – strona oficjalna
  3. Oficjalna strona cyklu Call of Duty