Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 8 kwietnia 2022, 10:12

autor: Edyta Jastrzębska

Co obejrzeć na Netflix, HBO Max i Prime Video w weekend 8-10 kwietnia 2022 roku

Drugi weekend kwietnia subskrybenci serwisów VoD mogą spędzić przy piątym sezonie Szkoły dla elity, Legionie samobójców od Jamesa Gunna lub kilku innych nowościach, jak na przykład Metal Lords od jednego z twórców Gry o tron.

W tym tygodniu pośród nowości z platform VoD znalazł się między innymi piąty sezon przygód uczniów z ekskluzywnej hiszpańskiej szkoły, gdzie w tle pojawia się kolejne morderstwo. Poza tym widzowie wreszcie mogą obejrzeć na małym ekranie Legion samobójców w wersji Jamesa Gunna. Nowością jest również film Metal Lords, przy którym pracował jeden z twórców Gry o tron oraz Tokyo Vice na podstawie książek dziennikarza śledczego, który opisywał swoją pracę, i All The Old Knives, gdzie dawni kochankowie, będący agentami CIA, spotykają się ponownie, aby odnaleźć zdrajcę w szeregach organizacji. Zobaczcie, co nowego można obejrzeć na Netflixie, HBO Max i Amazon Prime Video w weekend 8 – 10 kwietnia 2022 roku.

Szkoła dla elity: 5. sezon (Elite) – Netflix

 1. Co to: piąty sezon serialu o uczniach ekskluzywnej hiszpańskiej szkoły
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 8 kwietnia
 3. Rok premiery: 2018

Po pamiętnym przyjęciu sylwestrowym Phillipe’a i ucieczce Guzmana, tajemnica śmierci Armando może podzielić Samuela i Ari. Tymczasem Rebeca próbuje odkryć siebie na nowo, a Omar stara się pozbierać po rozstaniu z Anderem. W dodatku pojawienie się Bilala może skomplikować jego relację z Samuelem. Wyznanie Phillipe’a o znęcaniu, problemy Patricka z agresją, pociąg do zemsty Benjamina, prezent od Armando dla Mencii, pakt milczenia między Samuelem i Rebeccą, który nie trwa zbyt długo… To wszystko ściąga na bohaterów najgorsze konsekwencje.

 1. Dowiedz się więcej o serialu Szkoła dla elity

Serial Szkoła dla elity obejrzysz na Netflixie

Tokyo Vice – HBO Max

 1. Co to: serial na podstawie książki Jake’a Adelsteina, w której przedstawia zawiłości pracy dziennikarza śledczego i sekrety japońskiego przestępczego półświatka
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 8 kwietnia
 3. Rok premiery: 2022

Osadzona w latach 90. ubiegłego wieku historia amerykańskiego dziennikarza Jake’a Adelsteina, który przenosi się do Tokyo, aby dołączyć do znaczącej japońskiej redakcji jako ich pierwszy zagraniczny reporter. Po tym, jak trafia pod skrzydła doświadczonego detektywa, bada mroczny i niebezpieczny świat japońskiej yakuzy.

 1. Dowiedz się więcej o serialu Tokyo Vice

Serial Tokyo Vice obejrzysz na HBO Max

Metal Lords – Netflix

 1. Co to: film komediowy od jednego z twórców Gry o tron z kategorią wiekową R
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 8 kwietnia
 3. Rok premiery: 2022

Para dzieciaków chce założyć kapelę heavymetalową w szkole, gdzie tylko oni interesują się tego rodzaju muzyką. Bezskutecznie próbują znaleźć basistę – zamiast tego trafiają na utalentowaną wiolonczelistkę. Jeśli cała trójka nie zdoła rozwiązać swoich problemów i nie nauczy się współpracować, nawet po założeniu zespołu nie będą mieli szans na wygranie bitwy kapel.

 1. Dowiedz się więcej o filmie Metal Lords

Film Metal Lords obejrzysz na Netflixie

Legion samobójców: The Suicide Squad (The Suicide Squad) – HBO Max

 1. Co to: kolejne podejście do historii o oddziale superzłoczyńców z DC, tym razem w wykonaniu Jamesa Gunna
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 4 kwietnia
 3. Rok premiery: 2021

Film opowiadający historię superzłoczyńców wcielonych do specjalnego oddziału od zadań specjalnych. Dzisiejsza misja? Zebrać Harley Quinn, Bloodsporta, Peacemakera, Kapitana Boomeranga, Ratcatcher Drugą, Savanta, King Sharka, Blackguarda i Javelina, a później uzbroić ich po zęby i zrzucić na odległą, pełną wrogów wyspę. Tam pod dowództwem Ricka Flaga mają wykonać misję poszukiwawczą. Jeśli Rick nie zdoła ich okiełznać, ma to zrobić Amanda Waller z pomocą rządowych implantów w ich uszach, dzięki którym zna ich każdy ruch i jest w stanie łatwo ich spacyfikować. A jeśli nie wykończą ich wrogowie ani Waller, równie dobrze mogą to zrobić ich kompani. Śmierć czyha na nich na każdym roku, więc jeśli ktoś chce zabawić się w hazardzistę – stawianie na nich może okazać się kiepskim posunięciem.

 1. Dowiedz się więcej o filmie Legion samobójców: The Suicide Squad

Film Legion samobójców: The Suicide Squad obejrzysz na HBO Max

All The Old Knives – Amazon Prime Video

 1. Co to: film o dwójce agentów CIA, będących byłymi kochankami, którzy ponownie badają sprawę sprzed sześciu lat
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 8 kwietnia
 3. Rok premiery: 2022

Kiedy CIA odkrywa, że jeden z ich agentów wypuścił informację, która kosztowała życie setki ludzi, doświadczonemu agentowi Henry’emu Pelhamowi przydzielono zadanie odkrycia, kto jest zdrajcą pośród jego byłych współpracowników z wiedeńskiego biura. Śledztwo prowadzi go z Austrii do Anglii, a później do Kalifornii, gdzie ponownie spotyka się z dawną kochanką i koleżanką z pracy, Celią Harrison. Para jest zmuszona zatrzeć granice między pracą a uczuciami w tej porywającej opowieści o globalnym szpiegostwie, moralnej dwuznaczności i śmiertelnej zdradzie.

 1. Dowiedz się więcej o filmie All The Old Knives

Film All The Old Knives obejrzysz na Amazon Prime Video

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.