Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 24 czerwca 2022, 10:30

autor: Edyta Jastrzębska

Co obejrzeć na Netflix, HBO Max, Disney Plus i Prime Video w weekend 24-26 czerwca 2022 roku

Doktor Strange wkracza na małe ekrany, a wraz z nim dwie dysfunkcyjne rodziny, z których jedna znana jest jako Umbrella Academy. Zobaczcie, przy czym warto spędzić ten weekend.

Źródło: Netflix / Marvel Studios / Sony Pictures

Zaledwie tydzień po premierze Disney+ w Polsce na platformę wkracza pierwsza wielka nowość, jaką jest najnowsza odsłona przygód Doktora Strange’a. Kolejną dużą premierą tego tygodnia jest nowy sezon The Umbrella Academy. Wśród ciekawych nowości na platformach streamingowych znalazł się również serial z Andrzejem Sewerynem w roli drag queen, drugi film o Venomie, w którym antybohater mierzy się z innym symbiontem, a także Chloe, czyli serial o dziewczynie, która przyjmuje nową tożsamość, by poznać prawdę na temat śmierci dawnej przyjaciółki, i wszystkie sezony Niepokornych, opowiadających o codziennych zmaganiach dysfunkcyjnej rodziny. Pozycją, której warto poświęcić czas w ten weekend, jest również serial o Pameli Anderson i Tommym Lee. Przekonajcie się, co nowego można obejrzeć na Netflixie, HBO Max, Disney+ i Amazon Prime Video w weekend 24 – 26 czerwca 2022 roku.

Karty podarunkowe do Netflixa kupisz tutaj

The Umbrella Academy – Netflix

 1. Co to: trzeci sezon przygód dysfunkcyjnej rodziny superbohaterów, która znów musi stawić czoła końcowi świata
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 22 czerwca
 3. Rok premiery: 2019

Po powstrzymaniu zagłady z lat 60. XX wieku, bohaterowie The Umbrella Academy wracają do 2019 roku, przekonani o tym, że naprawili oś czasu. Ale już po krótkiej chwili świętowania spostrzegają, że jednak nie wszystko jest takie, jakim być powinno… Witamy w Sparrow Academy. Jednak nowa, lepsza wersja ich rodziny jest ich najmniejszym zmartwieniem, ponieważ muszą stawić czoła kolejnemu wielkiemu zagrożeniu, które może zniszczyć uniwersum. I muszą poprosić o pomoc Sparrow Academy. Po tych wszystkich zawirowaniach i błądzeniu w czasie, jaka przyszłość czeka Hargreevesów?

 1. Dowiedz się więcej o serialu The Umbrella Academy

Serial The Umbrella Academy obejrzysz na Netflixie

Venom 2: Carnage (Venom: Let There Be Carnage) – HBO Max

 1. Co to: druga część przygód Eddie’ego Brocka, który został hostem potężnego symbionta
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 24 czerwca
 3. Rok premiery: 2021

Ponad rok po wydarzeniach z Venoma dziennikarz śledczy Eddie Brock usiłuje przystosować się do życia jako gospodarz obcego symbionta, Venoma, który daje mu nadludzkie zdolności, czyniąc go zabójczym strażnikiem prawa. Brock próbuje ponownie ożywić swoją karierę, przeprowadzając wywiad z seryjnym mordercą, Cletusem Kasadym, który staje się gospodarzem symbionta, Carnage’a, i ucieka z więzienia po nieudanej egzekucji.

 1. Dowiedz się więcej o filmie Venom 2: Carnage

Film Venom 2: Carnage obejrzysz na HBO Max

Doktor Strange w multiwersum obłędu – Disney+

 1. Co to: kolejna odsłona historii Doktora Strange’a, który tym razem toczy walkę w przestrzeni multiwersum
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 22 czerwca
 3. Rok premiery: 2022

W tej produkcji MCU ponownie otwiera bramy multiwersum i przesuwa jego granice dalej niż kiedykolwiek wcześniej. Podróżuj w nieznane z Doktorem Strange’em, który z pomocą mistycznych sojuszników, zarówno starych, jak i nowych, przemierza zagmatwane i niebezpieczne alternatywne rzeczywistości w multiwersum, aby stawić czoła tajemniczemu przeciwnikowi.

 1. Dowiedz się więcej o filmie Doktor Strange w multiwersum obłędu

Film Doktor Strange w multiwersum obłędu obejrzysz na Disney+

Chloe – Amazon Prime Video

 1. Co to: serial o dziewczynie, która przyjmuje nową tożsamość, by poznać prawdę na temat śmierci dawnej przyjaciółki
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 24 czerwca
 3. Rok premiery: 2022

Samotne życie Becky w niczym nie przypomina życia przebojowej Chloe. Kiedyś były nastoletnimi przyjaciółkami, teraz Becky ogląda Chloe tylko w mediach społecznościowych. Kiedy Chloe nagle umiera, Becky przyjmuje nową tożsamość i infiltruje życie przyjaciół dawnej koleżanki, aby dowiedzieć się, dlaczego do tego doszło. Jako Sasha odkrywa sprzeczne twarze Chloe, jednocześnie coraz bardziej zatracając się w swoich kłamstwach. Czy odkryje prawdę, zanim zagubi się w fałszywej tożsamości?

 1. Dowiedz się więcej o serialu Chloe

Serial Chloe obejrzysz na Amazon Prime Video

Królowa – Netflix

 1. Co to: polski serial o Sylwestrze, emerytowanym krawcu i drag queen, który wraca do ojczyzny, by pomóc córce; w głównego bohatera wciela się Andrzej Seweryn
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 23 czerwca
 3. Rok premiery: 2022

Sylwester, emerytowany krawiec, który teraz realizuje się w Paryżu jako drag queen, opuścił Polskę pięćdziesiąt lat temu. Pewnego dnia dostaje list z prośbą o oddanie nerki chorej córce. Sylwester niechętnie wyrusza w podróż powrotną do górniczego miasteczka, z którego pochodzi i do którego poprzysiągł nigdy nie wracać. Podróż przybiera nieoczekiwany obrót, zmuszając Sylwestra do konfrontacji z przeszłością. To historia o odkupieniu, drugiej szansie i miłości pokonującej wszelkie różnice.

 1. Dowiedz się więcej o serialu Królowa

Serial Królowa obejrzysz na Netflixie

Niepokorni: wszystkie sezony (Shameless) – HBO Max

 1. Co to: wszystkie sezony serialu o dysfunkcyjnej, zadziornej i lojalnej rodzinie, która nikogo nie przeprasza
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 22 czerwca
 3. Rok premiery: 2011

Skład Gallagherów to samotny ojciec, który większość czasu spędza na piciu w barach, i szóstka dzieciaków. Dowodzi najstarsza z nich, Fiona, która opiekuje się swoim rodzeństwem ze względu na nieobecność matki i brak zaangażowania ojca, który nawet jeśli przypomni sobie o swoich dzieciach i postanowi zachować się jak ojciec, to ma bardzo nietypowy, a wręcz kłopotliwy styl rodzicielski.

 1. Dowiedz się więcej o serialu Niepokorni

Serial Niepokorni obejrzysz na HBO Max

Pam i Tommy – Disney+

 1. Co to: serial opowiadający historię związku Pameli Anderson i Tommy’ego Lee oraz ich niesławnej taśmy
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 14 czerwca
 3. Rok premiery: 2022

Pam i Tommy to opowieść oparta na historii sekstaśmy Pameli Anderson i Tommy’ego Lee. Skradziona z domu pary przez niezadowolonego pracownika, odbyła podróż od podziemnej ciekawostki do globalnej sensacji, kiedy trafiła do sieci w 1997 roku. Historia miłosna, kryminał i ostrzeżenie w jednym. W ośmiu odcinkach połączono wątki prywatności, technologii i celebrytów. Serial opowiada o początkach znanych nam reality show, których źródłem jest to jedno nagranie, które widziało wielu, a było przeznaczone tylko dla dwojga.

 1. Dowiedz się więcej o serialu Pam i Tommy

Serial Pam i Tommy obejrzysz na Disney+

Człowiek kontra pszczoła (Man vs. Bee) – Netflix

 1. Co to: serial komediowy z genialnym Rowanem Atkinsonem
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 24 czerwca
 3. Rok premiery: 2022

Bezdomny mężczyzna przez przypadek staje się opiekunem luksusowej rezydencji pewnej bizneswoman. Tam zaczyna toczyć wojnę z pszczołą. Kto wygra i jakie nieodwracalne szkody zostaną wyrządzone w trakcie tej bitwy?

 1. Dowiedz się więcej o serialu Człowiek kontra pszczoła

Serial Człowiek kontra pszczoła obejrzysz na Netflixie

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.