Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 13 marca 2017, 12:54

Clash Royale dostanie tryb 2v2

Przebojowe Clash Royale wkrótce dostanie nowy tryb rozgrywki. Nazwany on został Clan Battle i pozwoli toczyć bitwy między dwoma dwuosobowymi drużynami graczy. Ponadto gra została zasilona nowymi kartami.

Clash Royale to obecnie jedna z najpopularniejszych produkcji mobilnych i autorzy, czyli ludzie ze studia Supercell, starają się, aby tej pozycji nie utraciła. Główną metodą osiągnięcia tego celu są regularne aktualizacje. Dzięki nim gra otrzyma wkrótce nowy tryb rozgrywki nazwany Clan Battle.

Gra rozwija się w imponującym tempie. - Clash Royale dostanie tryb 2v2 - wiadomość - 2017-03-13
Gra rozwija się w imponującym tempie.
CLASH ROYALE W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Supercell
  2. Gatunek: strategia
  3. Platformy: iOS, AND
  4. Data premiery: marzec 2016 r.
  5. Model biznesowy: free-to-play.

Te plany zostały ujawnione przez deweloperów w najnowszym odcinku Radio Royale, czyli oficjalnego podcastu gry. Wszystkie elementy Clan Battle zostały dzisiaj już wprowadzone do gry za pośrednictwem nowego patcha, ale w trybie zagramy dopiero podczas eventu, który ruszy 24 marca.

W Clan Battle zmierzą się ze sobą dwie dwuosobowe drużyny. Mapy zostaną odrobinę rozszerzone, aby pomieścić bitwy w zwiększonej skali. Każdy gracz ma dysponować dziesięcioma eliksirami i nie będą one dzielone z towarzyszem broni. Ponadto będą się regenerowały o 15% wolniej niż w trybie standardowym.

Patch dodał do gry także trzy nowe jednostki – bandytkę, nietoperza oraz nocną wiedźmę, jak również wprowadził kartę Heal pozwalającą leczyć podwładnych. Z kolei lista dostępnych map powiększyła się o jedenastą arenę, która odblokowuje się przy 3800 trofeach.

Przypomnijmy, że Clash Royale dostępne jest na urządzenia mobilne z systemami iOS i Android. Na obu platformach gra korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami.

  1. Clash Royale w App Store
  2. Clash Royale w Google Play
  3. Oficjalna strona gry