Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 stycznia 2004, 09:55

Chaos związany z rejestracją na beta-testy World of WarCraft

Tego można było się spodziewać. Tuż po oficjalnym rozpoczęciu przyjmowania zgłoszeń na beta-testy World of WarCraft (godz. 3:00 w nocy czasu polskiego) serwer doznał przeciążenia, przez co wielu chętnych na wypełnienie formularza, musiało sobie chwilowo ten proceder odpuścić.

Tego można było się spodziewać. Tuż po oficjalnym rozpoczęciu przyjmowania zgłoszeń na beta-testy World of WarCraft (godz. 3:00 w nocy czasu polskiego) serwer doznał przeciążenia, przez co wielu chętnych na wypełnienie formularza, musiało sobie chwilowo ten proceder odpuścić. Akcja zorganizowana przez Blizzard Entertainment, spotkała się z tak ogromnym odzewem społeczności graczy, że włodarze firmy, zostali zmuszeni do opublikowania specjalnego apelu na łamach oficjalnej strony. Podkreśla się w nim raz jeszcze, że o pozytywnym rozpatrzeniu wniosku nie decyduje kolejność zgłoszeń i że wszyscy, którzy do czwartego lutego dokonają rejestracji, zostaną potraktowani w równy sposób.

Chociaż zgłoszenia do beta-testów dotyczą tylko i wyłącznie mieszkańców Stanów Zjednoczonych, Kanady i Korei Południowej, już teraz można zobaczyć jak wygląda przykładowy formularz i na co należy w nim zwrócić szczególną uwagę. Blizzard Entertainment obiecuje, że już wkrótce, także i Europejczycy będą mieli szansę wziąć udział w podobnej akcji.

Linki do stron powiązanych z tematem: