Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 6 czerwca 2024, 16:13

Cena Corsair K70 Pro zapikowała w dół, niczym jastrząb polujący na swoją ofiarę. Dla tego modelu mógłbym porzucić swoją dotychczasową klawiaturę

Corsair K70 Pro OPX to klawiatura premium, która zdecydowanie zasługuje na uwagę. Jest skierowana do graczy i osób ceniących sobie wysoką jakość wykonania, a jej cechy czynią ją jednym z najlepszych wyborów na rynku.

Źródło fot. Corsair
i

Klawiatura to najbardziej podstawowe akcesorium komputerowe. W końcu nawet bez myszki można się jakoś obyć. Dobra klawiatura posłuży nam przez lata i pomoże w grach oraz pracy. Na jaki model postawić? To już pozostawiam Waszej decyzji, ale jeśli miałbym Wam polecić jakiś konkretny, to byłby to Corsair K70 RGB Pro. Tę świetną klawiaturę zdobędziecie teraz w doskonałej promocji.

Sprzęt dla profesjonalnego gracza w sklepie RTV euro AGD

Jakość, którą widać i czuć

Klawiatura charakteryzuje się eleganckim, minimalistycznym designem, który pasuje do każdego biurka (już raz wspominałem, że nie przepadam za tanio wyglądającym gamingowym sprzętem). Obudowa wykonana jest z wysokiej jakości szczotkowanego aluminium, co nadaje jej nowoczesny wygląd i zapewnia trwałość. Gumowane nóżki gwarantują stabilność, co jest istotne podczas intensywnych sesji gamingowych.

Kluczowym elementem K70 Pro są optyczno-mechaniczne przełączniki. Działają one na zasadzie detekcji światła, co sprawia, że są niezwykle szybkie i precyzyjne. Cechują się dużą trwałością – wytrzymującą nawet do 100 milionów kliknięć. Są one ciche, co może być zaletą w otoczeniu, gdzie hałas jest niepożądany.

Źródło: Corsair, grafika promocyjna. - Cena Corsair K70 Pro zapikowała w dół, niczym jastrząb polujący na swoją ofiarę. Dla tego modelu mógłbym porzucić swoją dotychczasową klawiaturę - wiadomość - 2024-06-06
Źródło: Corsair, grafika promocyjna.

RGB w klawiaturze dla gracza to podstawa

Klawiatura oferuje pełne podświetlenie RGB, które można dostosować za pomocą oprogramowania iCUE. Każdy klawisz da się indywidualnie skonfigurować, co pozwala na tworzenie unikalnych efektów świetlnych. K70 Pro OPX oferuje również specjalne klawisze multimedialne oraz pokrętło do regulacji głośności, co zwiększa wygodę użytkowania.

Ta rewelacyjna klawiatura może być Twoja – kliknij i przejdź do sklepu RTV euro AGD

Dodatkowo klawiatura wyposażona jest w odłączany kabel USB, co ułatwia transport i przechowywanie. W zestawie znajduje się także podkładka pod nadgarstki, która zapewnia odpowiednie wsparcie podczas długotrwałego korzystania. Osoby, które nie preferują tego rozwiązania, mogą ją odpiąć w każdej chwili, ponieważ jest przymocowana na magnesach.

Źródło: Corsair, grafika promocyjna. - Cena Corsair K70 Pro zapikowała w dół, niczym jastrząb polujący na swoją ofiarę. Dla tego modelu mógłbym porzucić swoją dotychczasową klawiaturę - wiadomość - 2024-06-06
Źródło: Corsair, grafika promocyjna.

Rewelacyjna promocja na legendarny sprzęt

Podsumowując, Corsair K70 Pro OPX to doskonała klawiatura zarówno dla graczy, jak i dla osób poszukujących wysokiej jakości sprzętu do codziennej pracy. Jej główne zalety to szybkie i precyzyjne przełączniki OPX, solidna konstrukcja, szerokie możliwości personalizacji oraz dodatkowe funkcje zwiększające komfort użytkowania. Aktualnie można kupić tę klawiaturę w świetnej promocji w sklepie RTV euro AGD, gdzie trzeba zapłacić tylko 449 zł. Biorąc pod uwagę, że na stronie producenta widnieje cena 939 zł, aż ciężko uwierzyć, że można ją zdobyć ponad połowę taniej. Dla takiej okazji byłbym w stanie porzucić swoją dotychczasową klawiaturę.

Zobacz, czy nie potrzebujesz nowej klawiatury mechnicznej

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Łukasz Michalak

Łukasz Michalak

Z GRYOnline związany od 2023 roku. Gracz od momentu, gdy brat przyniósł do domu coś, na co każdy wtedy mówił „Pegasus”, a co tak naprawdę było tylko bazarowym „famiklonem”. Jego pierwszy tekst w internecie ukazał się w 2011 roku na opuszczonej dawno stronie Gieromaniak. Wieczny student filologii angielskiej. Oprócz szeroko pojętego gamingu, interesuje się głównie science fiction i w mniejszym stopniu fantasy. Bardzo dobrze czuje się też otoczony technologią. Średnio raz na dwa tygodnie rozmyśla nad Imperium Rzymskim.

więcej