Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 czerwca 2013, 23:30

autor: Adrian Werner

Call of Duty: Ghosts – obejrzyj półgodzinny pokaz gry

Zgodnie z zapowiedziami sprzed kilku dni, firma Activision udostępniła półgodzinny pokaz gry Call of Duty: Ghosts. Zawiera on fragmenty rozgrywki, wywiady z twórcami i materiały zza kulis produkcji.

Na niedawnej konferencji firmy Microsoft poświęconej ujawnieniu konsoli Xbox One mogliśmy obejrzeć pierwsze materiały z Call of Duty: Ghosts, czyli najnowszej odsłony szalenie popularnej serii pierwszoosobowych strzelanek. Udostępnione wtedy filmiki były jednak bardzo skromne i jedynie zaostrzyły apetyt fanów. Teraz firma Activision wreszcie podzieliła się z nami dłuższymi materiałami. Wypuszczony filmik trwa pół godziny i daje znacznie lepsze pojęcie o kierunku, w jakim podążają autorzy.

  1. Call of Duty: Ghosts – oficjalna strona gry

Przypomnijmy, że Call of Duty: Ghosts ukaże się 5 listopada bieżącego roku na PC oraz konsole Xbox 360 i PlayStation 3. Gra zawita również na konsole nowej generacji, czyli PlayStation 4 i Xboksa One. Produkcja nie powstaje na zupełnie nowym silniku. Zamiast tego autorzy wykorzystują znacznie ulepszoną wersję technologii z poprzednich odsłon.

Adrian Werner

Adrian Werner

Złapał bakcyla gier dzięki zabawie na ZX Spectrum kolegi. Potem przesiadł się na własne Commodore 64, a po krótkiej przygodzie z 16-bitowymi konsolami powierzył na zawsze swoje serce grom pecetowym. Prawdziwy weteran newsroomu GRYOnline.pl – piszący nieprzerwanie od 2009 roku i wciąż niemający dosyć. Wielbiciel niszowych produkcji, w tym zwłaszcza przygodówek, RPG-ów oraz gier z gatunku immersive sim, jak również pasjonat modów. Poza grami pożeracz fabuł w każdej postaci – książek, seriali, filmów i komiksów – Adrian nigdy nie odmówi dobrej opowieści.

więcej