Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 lutego 2020, 08:50

autor: Aquma

Borderlands 3 w marcu na Steamie. Zapowiedziano nowe DLC

Deweloperzy ze studia Gearbox Software poinformowali, że 13 marca bieżącego roku Borderlands 3 trafi na platformę Steam. Niecałe dwa tygodnie później produkcja otrzyma drugie fabularne DLC, zatytułowane Guns, Love and Tentacles.

Borderlands 3 w końcu trafi na Steama. - Borderlands 3 w marcu na Steamie. Zapowiedziano nowe DLC - wiadomość - 2020-02-28
Borderlands 3 w końcu trafi na Steama.

W SKRÓCIE:

  1. Borderlands 3 ukaże się na Steamie 13 marca;
  2. 26 marca gra otrzyma drugi dodatek fabularny – Guns, Love and Tentacles.

Studio Gearbox Software – odpowiedzialne za znaną serię strzelanek z elementami RPG Borderlands – poinformowało, że trzecia część wspomnianego cyklu zadebiutuje na Steamie 13 marca. Warto przypomnieć, że od połowy września zeszłego roku produkcja jest dostępna w Epic Games Store (był to jeden z czasowo ekskluzywnych tytułów platformy). Co ważne, posiadacze obydwu wersji będą mogli grać razem.

Deweloperzy poinformowali też, że Borderlands 3 otrzyma drugi dodatek, zatytułowany Guns, Love and Tentacles. Rozszerzenie wprowadzi zupełnie nową planetę Xylourgos – mroźny świat pełen zmutowanych potworów i mrocznych mocy okultystycznych. W DLC zobaczymy także postać znaną z Borderlands 2 – byłą Vault Hunterkę Gaige (wraz z jej robotem BFF Deathtrapem), która obecnie zajmuje się… planowaniem wesel (wątek fabularny będzie opowiadał o ślubie Sir Alistaira Hamerlocka i Wainwrighta Jakobsa). Nie zabraknie też nowych przedmiotów, skórek i dekoracji.

Dodatek Guns, Love and Tentacles zadebiutuje 26 marca tego roku na wszystkich platformach, na których dostępna jest gra (PC, PlayStation, Xbox One). Poniżej zwiastun.

  1. Borderlands 3 – strona oficjalna
  2. Borderlands 3 – poradnik
  3. Recenzja gry Borderlands 3 – w kosmosie bez zmian