Komentarze do wiadomości: Blizny zamiast śmierci w Fable 2

Forum Inne Gry
Dodaj komentarz
14.07.2007 10:04
Stalker1
1
odpowiedz
Stalker1
41
wkurzający typ

ciekawy pomysl :) ciekawe czy znajdzie sie w grze odpowiednik Bezimiennego z Planescape :)

14.07.2007 10:08
2
odpowiedz
Sao_NPC
0
Konsul

To mi się podoba. Molyneux nie boi się szukać nowych, czasem nawet kontrowersyjnych rozwiązań. Chylę czółko.

14.07.2007 10:14
😊
3
odpowiedz
Dycu
65
zbanowany QQuel

Myślę że czas zmienić styl śmierci w grach - Skoro mamy quick save w 1/10 sekundy to co nam to że zginiemy?

Już w Prey'u było to lepiej rozwiązane, więc cieszę się że w Fable'u też o czymś takim myślą.

14.07.2007 12:08
👍
4
odpowiedz
Farar_NPC
12
Generał

No rzeczywiście jest to bardzo ciekawy pomysł, który odróżni na jakiś czas (bo jeśli się sprawdzi to inni twórcy pewnie go wykorzystają) Fable 2 od innych produkcji RPG i pokrewnych. Bardzo fajny jest pomysł "ze sprzedawaniem" blizn - to na pewno pozwoli bardziej wczuć się w bohatera.
Mam nadzieję, że tym razem Molyneux zrealizuje zdecydowaną większość swoich pomysłów i na Fable: Zapomniane Opowieści spojrzymy tylko jak na coś, co miało utorować drogę Fable 2.

14.07.2007 12:10
boskijaro
5
odpowiedz
boskijaro
82
Nowoczesny Dekadent

Ja bym wolał wczytać grę :P

14.07.2007 12:17
6
odpowiedz
zekke
34
Generał

Wow blizny, widac geniusz petera ;o co do pray`a to wole zrobic tradycyjny save/load niz 20 razy potwarzac te debilna sekwencje.

14.07.2007 12:34
Kozi89
😊
7
odpowiedz
Kozi89
107
Legend

Brzmi bardzo ciekawi. Pomysł bardzo niestandardowy, nawet powiedziałbym troche dziwny, ale jednak ciekawy.

14.07.2007 13:31
Koktajl Mrozacy Mozg
8
odpowiedz
Koktajl Mrozacy Mozg
195
VR Evangelist

Dycu

tylko ze jak cie zabili w Preyu to zaraz sie respawnowales i dalej mogles grac i nic nie wplywalo na rozgrywke a tutaj bedzie mialo jakies znaczenie

14.07.2007 13:33
9
odpowiedz
Paagar_NPC
49
Generał

nieźle... oby się tylko nie zakończyło na obietnicach jak poprzednio

14.07.2007 14:32
M@rine
10
odpowiedz
M@rine
112
Mariner of the Inet

To jak będę tym złym to specjalnie zrobię sobie takich blizn, że ludzie będą ode mnie uciekać w popłochu :)

14.07.2007 14:37
Igierr
😉
11
odpowiedz
Igierr
87
Helter Skelter

więc jak przegram walkę to wróg mnie zostawi bez dobijania??
trochę mi to nie pasi

14.07.2007 16:57
12
odpowiedz
Ptosio
182
Legionista

W pierwszej chwili myślałem, że to jakiś absurdalny wymysł mający na celu "zmniejszenie brutalności", ale po przeczytaniu wiadomości i przemyślaniu całem sprawy jestem jak najbardziej za.
W końcu nic tak nie zabija klimatu jak śmierć.
A może nie tyle sama śmierć, co quick save i quick load (lub ewentualnie respawn). To chyba najlepszy dotąd sposób na powstrzymanie tego bez uciekania się do zmniejszania trudności gier.

Forum Forum Inne Gry
Dodaj komentarz

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl