Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 19 listopada 2021, 18:47

autor: hexx0

Black Friday 2021 w Amazon.pl (taniej m.in Kindle Paperwhite 5)

W polskim oddziale sklepu Amazon trwa promocja z okazji zbliżającego się Black Friday. W jej ramach można zakupić w niższych cenach czytniki e-booków Kindle Paperwhite 5 i Kindle 10, smartfony OnePlus czy myszki Logitech.

Zarówno w niemieckim, jak i w polskim oddziale sklepu Amazon trwają wyprzedaże z okazji nadchodzącego czarnego piątku (ang. Black Friday). Jest to świetna okazja, aby zakupić w niższych cenach czytniki e-booków Kindle Paperwhite 5 i Kindle 10. Promocją zostały także objęte m.in. słuchawki gamingowe Philips i PDP, myszy Logitech czy smartfony OnePlus.

Poniżej prezentujemy wybrane oferty. Zachęcamy również do zapoznania się z polecanymi przez nas produktami dostępnymi w niemieckim oddziale sklepu Amazon, jak również z pełnym przecenionym asortymentem obu serwisów. Odpowiednie linki znajdziecie poniżej.

Black Friday 2021 w Amazon.pl – wszystkie oferty

Black Friday 2021 w Amazon.de – wybrane oferty

Black Friday 2021 w Amazon.de – wszystkie oferty

Black Friday 2021 w Amazon.pl – wybrane oferty

Czytniki e-booków – promocje

Słuchawki – promocje

Sprzęt audio – promocje

Myszy i klawiatury – promocje

Smartfony – promocje

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.