Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 23 listopada 2021, 15:50

autor: Patryk Łukasz Kubiak

Dekadę od premiery pierwsi Avengers wciąż są razem - przynajmniej w sieci

Mimo że od premiery pierwszych Avengers minęło niemal dziesięć lat, przyjaźń aktorów z oryginalnej obsady wciąż trwa. Opowiedział o niej odtwórca Hawkeye'a, Jeremy Renner.

Pierwsi Avengers wciąż są razem – przynajmniej w sieci. Jak ujawnił odtwórca roli Hawkeye’a sprzed niemal dekady, Jeremy Renner, główna obsada pierwszego filmu o drużynie heroin i herosów z Marvel Cinematic Universe nadal utrzymuje kontakt. W rozmowie w podcaście Phase Zero aktor przyznał, że pomimo upływu lat i tego, że część z nich nie ma już nic wspólnego z MCU, sześcioro oryginalnych Avengerów ma wspólny czat, a ich przyjaźń trwa w najlepsze.

To, że umierasz przed kamerą, nie oznacza, że umierasz w prawdziwym życiu – tłumaczy Renner. – Prowadzimy więc wspólny czat grupowy i są tam wszyscy, niektórzy żywi, inni zaś martwi na ekranie.

Aktor powiedział też, że już dawno pozostawili sprawę ratowania świata poza rzeczoną konwersacją i rozmawiają głównie o innych kwestiach, przeważają tematy o ich życiu osobistym.

Tak, wszyscy jesteśmy bardzo, bardzo dobrymi przyjaciółmi i tak naprawdę nie rozmawiamy za wiele o naszej pracy. I to jest wspaniałe w byciu, no wiesz, w grupie przyjaciół-Avengerów. Rozmawiamy o naszych dzieciach, o rozwodach, małżeństwach, budowaniu domów. Dzielimy się takimi sprawami życiowymi… Nasza przyjaźń jest bardzo wyjątkowa.

Fragmentu wspomnianego podcastu możecie posłuchać poniżej.

Przypomnijmy, że początkowo film Avengers obracał się wokół niewielkiej drużyny głównych bohaterów, w skład której wchodzili Hawkeye Rennera, Iron Man Roberta Downeya Jr., Kapitan Ameryka Chrisa Evansa, Czarna Wdowa Scarlett Johansson, Hulk Marka Ruffalo i Thor Chrisa Hemswortha. O losach bohaterów nie będziemy się rozpisywać, bo może ktoś jeszcze nie widział wszystkich produkcji z serii. Dobrze jednak wiedzieć, że nawet w tak bardzo nastawionym – bądź co bądź – na zysk przedsięwzięciu można znaleźć przyjaźń na lata.