Arnold Schwarzenegger powróci w 2. sezonie FUBAR Netflixa

FUBAR, komediowy serial akcji Netfliksa, został przedłużony o drugi sezon. Informację tę przekazał sam Arnold Schwarzenegger.

filmomaniak.pl

Pamela Jakiel

Arnold Schwarzenegger powróci w 2. sezonie FUBAR Netflixa, źródło grafiki: FUBAR, Nick Santora, Netflix, 2023..
Arnold Schwarzenegger powróci w 2. sezonie FUBAR Netflixa Źródło: FUBAR, Nick Santora, Netflix, 2023..

Fani Arnolda Schwarzeneggera mają ostatnio wiele powodów do radości. Nie dość, że na platformę Netflix trafiły niedawno dwie produkcje z udziałem aktora – dokument o jego barwnym życiu oraz serial fabularny z jego udziałem – to podczas imprezy Tudum gwiazdor poinformował, że FUBAR, szpiegowska komedia akcji, dostała drugi sezon.

Decyzja streamingowego giganta o przedłużeniu widowiska o kolejną serię wydaje się uzasadniona. Pomimo tego, że recenzje pierwszej odsłony były zarówno pozytywne, jak i nieco mniej pochlebne, to tytuł spotkał się z dużym zainteresowaniem wśród subskrybentów platformy. Jak donosi Variety, w ciągu pierwszych czterech dni po majowej premierze widzowie wyświetlali tę produkcję przez 88,94 mln godzin.

Dla tych, którzy jeszcze nie oglądali pierwszego serialu z Arnoldem Schwarzeneggerem, przypominamy, że fabuła opowiada o należących do CIA ojcu i córce. Grany przez byłego kulturystę bohater odkrywa rodzinny sekret i zmuszony jest podjąć się ostatniego zadania przed emeryturą – odzyskać walizkę z bronią masowego rażenia.

Pierwszy sezon FUBAR dostępny jest na Netfliksie.

Część odnośników na tej stronie to linki afiliacyjne. Klikając w nie zostaniesz przeniesiony do serwisu partnera, a my możemy otrzymać prowizję od dokonanych przez Ciebie zakupów. Nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Serial:FUBAR

premiera: 2023akcjaprzygodowykomediadramat

Anulowany Sezonów: 2 Epizodów: 16

Serial FUBAR
Podobało się?

2

Pamela Jakiel

Autor: Pamela Jakiel

Redaktorka działu filmowego Gry-Online od kwietnia 2023 roku. Absolwentka filmoznawstwa i MISH Uniwersytetu Jagiellońskiego. Miłośniczka dzieł Romana Polańskiego, Terrence’a Malicka i Alfreda Hitchcocka. Woli gnozę od grozy, dramaty od komedii, Junga od Freuda. Tęskni za elegancją kina klasycznego i wciąż wraca do Bulwaru Zachodzącego Słońca. W muzeach tropi obrazy symbolistów, a świat przemierza gravelem. Uwielbia jamniki.

Kalendarz Wiadomości

Nie
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz
Forum komediowe

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl