Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 grudnia 2020, 02:45

autor: Karol Laska

ARK 2 - Vin Diesel, dinozaury i ludzie-bestie

Nowa odsłona ARK oraz serial animowany - dinozaurze uniwersum autorstwa Studio Wildcard znacznie się poszerza, a podczas gali The Game Awards 2020 udostępniono zwiastuny obydwu dzieł.

Dzikie plemiona walczące z jeszcze bardziej prymitywnymi, orkopodobnymi tubylcami oraz dinozaurami, żyjące w dżungli z wysoce rozwiniętą technologią, w której cybernetyczne panele z danymi pojawiają się obok naskalnych malowideł – a po środku całej akcji Vin Diesel. Cóż to za dziwne, nieco absurdalne połączenie? Uwaga, uwaga: to ARK 2. Co prawda plotki o nim krążyły od jakiegoś czasu, ale nikt chyba nie spodziewał się, że gra będzie wyglądać w taki sposób i wystąpi w niej jedna z czołowych gwiazd hollywoodzkiego kina akcji. Nie wiemy na razie nic o potencjalnej dacie premiery gry, ale sam kinowy zwiastun na pewno przyciągnął naszą uwagę na tyle, abyśmy dalej śledzili losy produkcji. Gra trafi na PC i Xbox Series X/S.

Uniwersum ARK zostanie także poszerzone o serial animowany 2D o tym samym tytule. Przyjemny dla oka rysunkowy styl został szerzej zaprezentowany na poniższym trailerze. Głosu postaciom udzielą naprawdę uznani aktorzy, którzy wspólnie przyćmiliby nawet Vina Diesela – mowa o Gerardzie Butlerze (300), Elliocie Page’u (The Umbrella Academy), Jeffreyu Wrighcie (Westworld), a także Davidzie Tennancie (Jessica Jones). Serial zadebiutuje w 2022 roku.