Niedawno informowaliśmy o tym, że gra BlackSite: Area 51 osiągnęła status złota i trafiła do tłoczni. Obecnie możemy napisać, że można ją już nabyć. Niestety dotyczy to na razie wyłącznie amerykańskich sklepów i wersji na konsolę X360 i komputery PC. Posiadacze PS3 oraz Europejczycy muszą jeszcze czekać.
gry
Artur Falkowski
13 listopada 2007 13:07
Czytaj Więcej
Po pierwszych ocenach 5/10 albo i gozej lepiej dac sobie siana z ta kicha
Ja sobie spokoju pewnie nie dam i kupię tę grę. Ale trzy najlepsze FPS-y tego roku to dla mnie nadal STALKER, Bioshock i Crysis, a BlackSite: Area 51 niczego tu nie zmieni.
SeBoLeX86 ====> nie, nie zapomniałem o CoD4. Wręcz przeciwnie. Bardzo dobrze pamiętam, że DLA MNIE to nie jest jeden z najlepszych FPS-ów tego roku i w ogóle nie zamierzam go kupować.
Tribunal--> STALKER... to pokazuje, że jak nie ma w co grać to i przeciętniak może być grą roku...
Dziwne, wydawało mi się, że grę tworzył m.in. Randy Smith i będzie to coś w miarę dobrego, a tu tak niskie oceny...
mineral ====> no cóż, DLA MNIE ten "przeciętniak" jest jednym z trzech najlepszych FPS-ów tego roku...
PS. Gdzie napisałem, że STALKER jest (nawet dla mnie) grą roku? Nie napisałem nawet, że jest FPS-em roku!
Aby już wszystko było jasne to W KATEGORII FPS-a roku STALKER jest dla mnie na 3 miejscu. A o 1 miejsce będzie się bił Crysis i Bioshock. Zobaczę który z nich będzie DLA MNIE FPS-em roku kiedy już przejdę Crysisa.
Pewnie zostanie tak samo niedoceniona jak Area51, przy której bawiłem się świetnie - przerywniki filmowe były na naprawdę wysokim poziomie. Zresztą, wiele gier jest niedocenianych...
Ale i tak kiedyś zagram i mam nadzieję, że będzie równie dobra co jej poprzedniczka.
Tribunl--> z twoich słów wynika, że STALKER jest na podium wśród FPS, czyli jest jedną z gier roku.
Pewnie gra bedzie niedoceniona :|
ale jednak ten rok trza zaliczyć do Half Life 2 Episode Two i Bioshock .. i tylko dla tych gier, może jeszcze CoD 4 .. bo Crysis to zwyczajna naparzanka :(
mineral ====> skoro tak to ujmujesz, to tak - dla mnie STALKER jest jedną z gier roku. A przynajmniej jeśli chodzi o FPS-y.
Szkoda że na PS3 dopiero w przyszłym roku a tak spoko