Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 11 czerwca 2024, 12:38

Amazon umie w promocje. Anker Nano to genialna odpowiedź na duże i nieporęczne powerbanki - teraz w cenie, która pogrąża konkurencję

Warto mieć przy sobie poręczny powerbank, który pozwala na korzystanie z telefonu w każdych warunkach. Anker udowadnia, że zna się nie tylko na sprzęcie audio, ponieważ równie sprawnie naładuje Twojego smartfona.

Źródło fot. Anker; materiały promocyjne
i

Mam w domu masywny powerbank, którego pojemność wynosi 20 000 mAh. Nie zawsze jednak chce mi się go zabierać ze sobą, bo jednak swoje waży. Korzystanie ze smartfona, gdy jest podłączony do takiego powerbanka, jest mało wygodne.

Dlatego moją uwagę zwrócił powerbank od Ankera. Może nie błyszczy dużą pojemnością, ale na krótsze wyjście z domu wystarczy. Jest do tego bardzo poręczny i co niezwykle ważne – bardzo tani.

Takiego powerbanka szukałem przez długi czas

Takiego powerbanka potrzebowałem

Anker Nano, bo tak nazywa się opisywany powerbank, to idealne urządzenie, gdy wiemy, że będziemy intensywnie używali smartfona, ale nie chcemy zabierać ze sobą nie wiadomo jak dużego powerbanka. Anker Nano ma pojemność zaledwie 5000 mAh, ale jednocześnie zmieści się nawet w niewielkiej kieszeni. Łącze USB-C pozwoli naładować wszystkie smartfony, które w ostatnich latach pojawiły się rynku oraz iPhone’a 15.

Źródło: Anker; materiały promocyjne - Amazon umie w promocje. Anker Nano to genialna odpowiedź na duże i nieporęczne powerbanki - teraz w cenie, która pogrąża konkurencję - wiadomość - 2024-06-11
Źródło: Anker; materiały promocyjne

Wspomniane gniazdo ładowania chowa się do środka obudowy, więc nie będzie o nic haczyło w plecaku lub torebce. To zwiększa jego żywotność, ponieważ jest chronione przed uszkodzeniami. Anker Nano ma moc 22,5 W, więc mamy do czynienia z szybkim ładowaniem, które powinno zaspokoić potrzeby większości posiadaczy smartfonów.

Już nie muszę męczyć się z kablami, gdy chcę naładować smartfona

Poręczny powerbank na każdą sytuację

Anker Nano ma niecałe 8 centymetrów długości i 4 cm wysokości, co czyni go idealnym towarzyszem podróży. Wspomniane łącze USB-C jest stałym elementem powerbanka, więc możesz ładować smartfona i być w ruchu bez żadnych ograniczeń. To jednak nie wszystko, co potrafi Anker Nano, pomimo swoich niewielkich rozmiarów.

Źródło: Anker; materiały promocyjne - Amazon umie w promocje. Anker Nano to genialna odpowiedź na duże i nieporęczne powerbanki - teraz w cenie, która pogrąża konkurencję - wiadomość - 2024-06-11
Źródło: Anker; materiały promocyjne

Urządzenie oferuje także gniazdo USB-C in/out, co oznacza, że służy do ładowania samego powerbanka, ale także i drugiego smartfona, więc jednocześnie uzupełnimy stan baterii dwóch urządzeń. Wspomniane wejście możemy wykorzystać jeszcze w inny sposób: ładując Ankera Nano, gdy ten jest podłączony do telefonu lub tabletu.

Ostatnią zaletą Ankera Nano, która dla niektórych może być równie ważna, to zakres kolorystyczny. Powerbank możemy zdobyć w wersjach: czarnej, białej, niebieskiej, różowej i zielonej. Każda z nich kosztuje tylko 95,99 zł dzięki błyskawicznej okazji na Amazon.pl i obniżce wynoszącej 40%. Jest to naprawdę świetna cena za bardzo dobry sprzęt. Na dowód wystarczy poczytać komentarze zadowolonych użytkowników Ankera Nano.

Anker Nano to powerbank idealny dla mnie i dla Ciebie

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Zbigniew Woźnicki

Zbigniew Woźnicki

Przygodę z publicystyką i pisaniem zaczął w serwisie Allegro, gdzie publikował newsy związane z grami, technologią oraz mediami społecznościowymi. Wkrótce zawitał na GRYOnline.pl i Filmomaniaka, pisząc o nowościach związanych z branżą filmową. Mimo związku z serialami, jego serce należy do gier wszelakiego typu. Żaden gatunek mu nie straszny, a przygoda z Tibią nauczyła go, że niebo i muzyka w grach są całkowicie zbędne. Przed laty dzielił się swoimi doświadczeniami, moderując forum mmorpg.org.pl. Uwielbia ponarzekać, ale oczywiście konstruktywnie i z umiarem. Na forum pisze pod ksywką Canaton.

więcej