filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 23 czerwca 2023, 15:23

autor: Marcin Nic

Ahsoka będzie niczym Gandalf? Gwiazda serialu zapowiada przemianę bohaterki

Ahsoka Tano, bohaterka ze świata Gwiezdnych wojen, przeszła niemałą metamorfozę. Odtwórczyni roli porównała w tej kwestii swoją postać do Gandalfa.

Źródło fot. Ahsoka; Dave Filoni; Disney+; 2023
i

Ahsoka Tano to jedna z postaci z Gwiezdnych wojen, które fani uniwersum od dawna chcieli zobaczyć w solowej produkcji. I wreszcie się doczekali. Nadchodzący serial Ahsoka opowie historię byłej padawanki Anakina Skywalkera.

Bohaterka ta wyrosła ze zbyt pewnej siebie i pełnej pasji wojowniczki na jedną z najmądrzejszych i zrównoważonych postaci w świecie Star Wars. Rosario Dawson, odtwórczyni roli w serialu Disney+, sugeruje jednak, że nie jest to jeszcze koniec ewolucji tej postaci. Aktorka wyznała, iż w pewnym sensie przemiana Ahsoki przypomina metamorfozę, jaką przeszedł Gandalf we Władcy Pierścieni (vide Screen Rant).

Zrobiliśmy dużo aluzji do Gandalfa. Ahsoka Szara... Na samym końcu Rebeliantów widzimy jej białą wersję. Istnieje pomysł, żeby stała się mądrzejsza, bardziej stąpająca po ziemi, żeby odkrywała siebie i rozwijała się w sposób, który moim zdaniem jest naprawdę niezwykły dla kogoś o takim poziomie waleczności, umiejętności i uzdolnień. Wciąż może się jeszcze wiele nauczyć. Jest jeszcze więcej mądrości do zdobycia.

Ahsoka ma spore doświadczenie z mistycznymi krainami Mocy, w szczególności z Mortis i Światem między Światami, co niewątpliwie w jakimś stopniu wpłynęło na to, jak postrzega Moc i swoje w niej miejsce. Porównanie bohaterki z Gandalfem sugeruje, że czeka ją spektakularna ewolucja. Niewykluczone, że poszerzy swoją wiedzę o samej Mocy, a poznanie wykorzysta do walki z jej Ciemną Stroną.

Czy tak faktycznie się stanie, przekonamy się już niedługo. Ahsoka zadebiutuje na platformie Disney+ 23 sierpnia 2023 roku.

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Marcin Nic

Marcin Nic

Przygodę z pisaniem zaczął na nieistniejącym już Mobilnym Świecie. Następnie tułał się po różnych serwisach technologicznych. Chociaż nie jest typowym graczem, a na jego komputerze znajduje się tylko Football Manager, w końcu wylądował w GRYOnline.pl. Nie ma dnia, w którym nie oglądałby recenzji nowych smartfonów, dlatego początkowo pisał o wszelkiego rodzaju technologii. Z czasem jednak przeniósł swoje zainteresowania bardziej w kierunku kinematografii. Miłośnik NBA, który uważa, że Michael Jordan jest lepszy od LeBrona Jamesa, a koszykówka z lat 90-tych była przyjemniejsza dla oka.

więcej