filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 14 maja 2024, 15:57

autor: Pamela Jakiel

5. sezon The Boys oficjalnie zapowiedziany. Amazon przedłużył uwielbiany superbohaterski serial o kolejną serię

Chociaż czwarta odsłona The Boys jeszcze nie zadebiutowała na Amazon Prime Video, odcinkowe widowisko już dostało zielone światło na kolejną serię. Z Chłopcami spotkamy się również w piątym sezonie.

Źródło fot. The Boys, Amazon, Eric Kripke, 2019
i

The Boys to flagowy serial Amazona podchodzący do tematu superbohaterów w świeży, intrygujący sposób. Produkcja zebrała bardzo dobre recenzje i cieszy się w serwisie popularnością. Do premiery czwartej serii został miesiąc, ale platforma już teraz ogłosiła, że tytuł przedłużono o kolejny, piąty sezon.

To świetna wiadomość dla fanów supków, która z pewnością osłodzi czas oczekiwania na kolejną serię. Niedawno mieliśmy okazję obejrzeć zwiastun nadchodzącego sezonu, który zapowiadał zaciętą walkę między Rzeźnikiem a Homelanderem. Teraz możemy mieć pewność, że przygoda z superbohaterami o wątpliwej moralności nie skończy się wraz z odtworzeniem ostatniego odcinka czwartej odsłony.

The Boys to najlepsza praca, jaką kiedykolwiek będę miał. Jaki inny serial umożliwi mi pisanie o polityce, kapitalizmie, rodzinie i eksplodujących częściach ciała? – powiedział Eric Kripke, showrunner produkcji.

Przypomnijmy, że w nadchodzącej serii Sony Pictures Television i Amazon MGM Studios Victoria Neuman znajdzie się coraz bliżej Gabinetu Owalnego, ale Homelander wciąż będzie miał ją w garści. Rzeźnikowi zostało tylko kilka miesięcy życia, a po tym, jak stracił syna Bekki, będzie walczyć o pozycję lidera wśród Chłopców, którzy muszą połączyć siły, jeśli chcą ocalić świat.

Czwarty sezon The Boys zadebiutuje na Amazon Prime Video trzema odcinkami już 13 czerwca.

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Pamela Jakiel

Pamela Jakiel

Filmoznawczyni, absolwentka MISH Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jej praca magisterska dotyczyła nowej duchowości w kinie współczesnym. Redaktorka serwisu Filmomaniak od kwietnia 2023 roku, wspiera redaktora prowadzącego i szefową wszystkich newsmanów. Wcześniej pisała do naEkranie. Jeśli po raz setny nie ogląda Dziewiątych wrót, to po raz pierwszy czyta książki Therese Bohman i Donny Tartt. Woli gnozę od grozy, dramaty od horrorów, Junga od Freuda. W muzeach tropi obrazy symbolistów. Biega długie dystanse, jeszcze dłuższe pokonuje gravelem. Uwielbia jamniki.

więcej