Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat The Saboteur

Strategia, która zdefiniowała gatunek, po latach trafiła na Steam. EA dało nowe życie pierwszemu Command & Conquer i 8 innym grom

Maciej Gaffke, 7 marca 2024, 21:55

Na Steamie jest już dostępna pierwsza odsłona Command & Conquer. Poza nią na platformę firmy Valve trafiły również inne klasyczne tytuły Electronic Arts. Wśród nich są choćby Dungeon Keeper 2 czy Populous.

10 najbardziej niedocenionych gier obecnej generacji konsol

Konrad Zabłocki, 22 maja 2013, 09:37

Przypominamy sobie gry, które miały szansę stać się wielkimi hitami, ale z jakichś przyczyn nie zostały docenione przez szerszą publikę.

Wybrane gry FPS taniej o 25% w EA Store

Jakub Wencel, 16 listopada 2010, 10:50

Polski oddział firmy Electronic Arts przygotował specjalną promocję dla wszystkich fanów strzelanin z widokiem pierwszoosobowym. Przez tydzień wybrane tytuły dystrybuowane przez firmę w naszym kraju będzie można kupić po odpowiednio niższej cenie za pośrednictwem serwisu EA Store.

Wieści ze świata (Epic Games, Runes of Magic, Rage) 16/03/10

Piotr Doroń, 16 marca 2010, 14:10

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj piszemy m.in. o powodach zamknięcia Pandemic i Ensemble Studios, pierwszej rocznicy Runes of Magic, przyszłości Epic Games, a także piątej odsłonie Yakuzy. Zapraszamy do lektury.

EA zapowiada rozwiązanie problemów pecetowego The Saboteur

Piotr Doroń, 17 grudnia 2009, 09:40

The Saboteur w wersji na komputery osobiste nie ustrzegło się błędów. Po zaproponowaniu przez pracowników zamkniętego już studia deweloperskiego Pandemic rozwiązania zastępczego, polegającego na ingerencji w liczbę działających rdzeni procesora, przyszła pora na propozycję nieco bardziej oficjalną.

Premiery gier w Polsce (30 listopada - 6 grudnia)

Marek Grochowski, 7 grudnia 2009, 08:17

Święta tuż, tuż, dlatego nic dziwnego, że już na początku grudnia do sklepów trafiają wyśmienite tytuły. Tak stało się w ubiegłym tygodniu, kiedy w polskich sklepach pojawiły się m.in. Assassin’s Creed II oraz DiRT 2.

Saboteur - problemy z kartami grafiki firmy ATI

Piotr Doroń, 6 grudnia 2009, 15:45

Internauci informują, że gracze posiadający komputery wyposażone w karty grafiki firmy ATI mają spore problemy z grą The Saboteur (Windows 7, Vista). Mianowicie, zawiesza się ona w czasie wchodzenia do menu, dziennika misji lub w trakcie podróży pomiędzy wyodrębnionymi lokacjami. Kłopoty miewają nawet użytkownicy Windowsa XP.

Nagość jako dodatek DLC w The Saboteur

Katarzyna Pochowska, 4 grudnia 2009, 10:04

Wielu wydawców kusi graczy darmowymi DLC przeznaczonymi dla właścicieli nowych kopii gier. Podobnie jest z debiutującym dzisiaj w Europie najnowszym (i niestety najprawdopodobniej ostatnim) dziełem Pandemic Studios, które znamy z takich produkcji jak Mercenaries czy Star Wars: Battlefront. Nabywcy The Saboteur w wersjach na konsole PlayStation 3 oraz Xboksa 360 otrzymują bowiem dodatek Midnight Show, który zawiera m.in. zawartość „dla dorosłych”, pokój V.I.P. oraz nowe, ukryte miejsca.

The Saboteur w złocie

Maciej Myrcha, 22 listopada 2009, 09:15

Jak poinformowali przedstawiciele Pandemic Studios, ich najnowsza, a zarazem prawdopodobnie ostatnia produkcja, The Saboteur, weszła w złotą fazę. Wygląda więc na to, iż problemy firmy nie odbiły się na grze tak bardzo, jak to rysowano w czarnych scenariuszach, i ukaże się ona na rynku w zapowiedzianym terminie – 4 grudnia na Starym Kontynencie i 8 grudnia w USA.

Żegnaj Pandemic Studios?

Piotr Doroń, 17 listopada 2009, 14:49

Zachodni serwis Kotaku doniósł, że koncern Electronic Arts jeszcze dzisiaj przeprowadzi likwidację studia deweloperskiego Pandemic, mającego w swym dorobku m.in. takie pozycje, jak Star Wars: Battlefront i dwie odsłony Mercenaries. Wieść przekazali dziennikarzom serwisu anonimowi informatorzy, mający powiązania z obydwoma firmami.

Wymagania sprzętowe pecetowego The Saboteur ujawnione

Szymon Liebert, 14 listopada 2009, 09:36

Na oficjalnym forum Electronic Arts opublikowano wymagania sprzętowe gry The Saboteur, czyli najnowszego dzieła studia Pandemic. W produkcji przeniesiemy się do zamierzchłych czasów i zwiedzimy Paryż okupowany przez nazistów, z którymi będzie trzeba się zmierzyć. Tytuł wykorzystuje wiele efektów specjalnych, w tym filtry wpływające na kolorystykę otoczenia.

Ujawniono datę premiery The Saboteur

Marek Grochowski, 21 lipca 2009, 16:55

Data premiery jednej z ciekawiej zapowiadających się gier akcji tej jesieni została wreszcie ustalona. Electronic Arts podało do wiadomości, że umiejscowiona w klimatach II wojny światowej gra The Saboteur ukaże się w sklepach na początku września.

The Saboteur zapewni kilkanaście godzin rozrywki

Szymon Liebert, 14 czerwca 2009, 12:53

Według wypowiedzi jednego z twórców The Saboteur główna kampania w grze zapewni graczom mniej więcej 12 do 18 godzin zabawy. Oczywiście autor przyznał, że trudno dokładnie ocenić ile czasu zajmie wykonanie wszystkich pobocznych zadań, których podobno będzie całkiem sporo. Dzieło ma oferować mnóstwo dynamicznej akcji oraz otwarty świat zrealizowany w dość ciekawej konwencji stylistycznej.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (2 kwietnia 2009)

Piotr Doroń, 2 kwietnia 2009, 12:17

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: ścieżka dźwiękowa do inFamous, kłopoty Big Huge Games i Crush Digital, świetne rezultaty LittleBigPlanet, ogromne zainteresowanie DSi, nowa strona internetowa Saboteur i inne. Zapraszamy do lektury.

Premiera Saboteur znowu opóźniona

Michał Urbanek, 1 listopada 2008, 11:20

Wczoraj mieliśmy się okazję zapoznać z raportem EA dotyczącym ilości sprzedanych kopii tytułów branżowego giganta. Jest wśród nich parę naprawdę imponujących wyników, jak Madden NFL 09 (4,5 mln szt.), Spore (2 mln szt.) czy Mercenaries 2: World in Flames (1,9 mln szt.). Do tych pozycji nie dołączy Saboteur, gra Pandemic Studios – w każdym razie nie w tym roku fiskalnym. Debiut gry został przesunięty i obecnie możemy się go spodziewać między 1 kwietnia 2009 a 31 marca 2010 roku.

Saboteur i Dragon Age w przyszłym roku

Marek Grochowski, 19 czerwca 2008, 11:10

Chicagowska impreza o swojsko brzmiącej nazwie William Blair & Company's 28th Annual Growth Stock Conference zapisze się w naszej pamięci nie tylko ze względu na zapowiedź nowego Need for Speeda, lecz również mniej optymistyczne wieści z koncernu Electronic Arts.

The Lord of the Rings: Conquest kolejnym dziełem Pandemic Studios

Piotr Doroń, 8 maja 2008, 12:36

Pandemic Studios, producent popularnego cyklu Star Wars Battlefront, pracuje nad pozycją opartą o uniwersum Władcy Pierścieni. Będzie nią The Lord of the Rings: Conquest – gra akcji, skupiająca się na przedstawianiu potężnych starć pomiędzy armią Saurona a oddziałami dowodzonymi przez najodważniejszych przedstawicieli ludów zamieszkujących tolkienowskie Śródziemie.

Otwarto stronę gry Saboteur

Marek Grochowski, 6 kwietnia 2007, 16:15

Przed kilkoma tygodniami informowaliśmy Was o planach grupy Pandemic Studios, która na łamach magazynu Game Informer zaanonsowała swój nowy projekt – grę akcji o nazwie Saboteur. Choć od tego czasu nie ujawniono żadnych szczegółów na temat wspomnianej produkcji, w sieci można obejrzeć już pierwsze screenshoty i concept-arty z nadchodzącego projektu.

Pierwsze informacje o nowej grze twórców Mercenaries

Artur Falkowski, 18 marca 2007, 09:38

W ostatnim numerze magazynu Game Informer znalazły się pierwsze informacje o nowym projekcie Pandemic Studios, twórców Mercenaries. Gra Saboteur, podobnie jak wspomniana produkcja, charakteryzować się będzie otwartym modelem rozgrywki, jednak zamiast we współczesności, jej akcja osadzona zostanie podczas II wojny światowej.