Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Final Fantasy Crystal Chronicles: Ring of Fates

Imperialistyczne zapędy Square Enix

Thorwalian, 21 maja 2008, 12:55

Japoński Square Enix, znany doskonale choćby fanom serii Final Fantasy, coraz poważniej próbuje zaznaczyć swoją obecność na międzynarodowym rynku. Plan jest prosty, a zdradził go w rozmowie z agencją Reuters, prezes firmy, Yoichi Wada.

Koncern Square Enix podał datę europejskiej premiery Final Fantasy Crystal Chronicles: Ring of Fates

Misiek, 17 stycznia 2008, 15:48

W grudniu donosiliśmy Wam, że Final Fantasy Crystal Chronicles: Ring of Fates na DS-a ukaże się w Stanach Zjednoczonych 11 marca. Do tej pory nie znaliśmy jednak europejskiej daty premiery.

Square Enix aktualizuje swój plan wydawniczy

Przemysław Zamęcki, 18 grudnia 2007, 09:28

Firma Square-Enix zaktualizowała swój plan wydawniczy dotyczący wczesnego okresu przyszłego roku. Do podawanych już wcześniej przez nas informacji dotyczących premier takich gier, jak Final Fantasy XII: Revenant Wings, Dragon Quest Swords i The World Ends With You możemy dopisać już dzisiaj dwa kolejne tytuły.

Znamy termin europejskiej premiery Final Fantasy Crystal Chronicles: Ring of Fates

Misiek, 31 października 2007, 12:00

Final Fantasy Crystal Chronicles: Ring of Fates to bardzo oczekiwany przez posiadaczy DS-ów tytuł, który zdążył ukazać się już w Kraju Kwitnącej Wiśni (dokładniej – pod koniec sierpnia). Dzisiaj dowiedzieliśmy się kiedy program ten zawita również na Stary Kontynent.

DS Lite dla fanów Final Fantasy

BK, 25 czerwca 2007, 10:58

Korporacja Square Enix dostarcza kolejnego powodu, aby przeprowadzić się do Japonii. Jest nim limitowana edycja przenośnej konsoli Nintendo DS (w nieco szczuplejszej wersji Lite), przygotowana z myślą o premierze Final Fantasy Crystal Chronicles: Ring of Fates.

Zapowiedziano dwie nowe gry z mini-serii Final Fantasy: Crystal Chronicles

eLKaeR, 9 maja 2006, 17:55

Trzyczęściowy projekt Fabula Nova Crystallis: Final Fantasy XIII, opisany przez nas dwie godziny temu, nie jest jedynym przedsięwzięciem spod znaku Final Fantasy, realizowanym obecnie przez dalekowschodnią korporację Square Enix. Pracownicy tej ostatniej ujawnili bowiem, że zamierzają rozwijać markę Final Fantasy: Crystal Chronicles, kojarzoną dotychczas wyłącznie z konsolą GameCube.