Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Ico

Wieści ze świata (Hitman: Rozgrzeszenie, Ico, LittleBigPlanet) 4/9/12

Sarge, 4 września 2012, 12:00

Dziś piszemy m.in. o trybie Purist Mode w grze Hitman: Rozgrzeszenie, łatce wprowadzającej usługę Remote Play w Ico, a także osiągnięciu statusu gold przez LittleBigPlanet w wersji na PlayStation Vita. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (Aliens: Colonial Marines, Diablo III, Torchlight II) 3/9/12

Sarge, 3 września 2012, 14:10

Dziś piszemy m.in. trybie multiplayer w grze Aliens: Colonial Marines, łatce 1.0.5 do Diablo III, wsparciu dla usługi Steam Workshop w Torchlight II, a także darmowym dodatku DLC do Sniper Elite V2. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (Duke Nukem Forever, Beyond Good & Evil HD, Team ICO Collection) 3/06/11

Jiker, 3 czerwca 2011, 13:50

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o premierze dema Duke Nukem Forever i ekskluzywnym DLC dla członków First Access Club, dacie premiery Beyond Good & Evil HD na PS3, plotkach o wznowieniu Syndicate, a także terminie debiutu Team ICO Collection. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Halo: Reach, Dead Space 2, Warhammer Online) 24/09/10

Jiker, 24 września 2010, 11:11

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o drugiej rocznicy powstania Warhammer Online, beta testach trybu sieciowego Dead Space 2, statystykach Halo: Reach, a także potencjalnych ekranizacjach kolejnych gier studia Team Ico. Zapraszamy do lektury.

Sony na Tokyo Game Show - The Last Guardian, klasyki od Team Ico na PS3, Project Dark i inne

Sarge, 16 września 2010, 13:20

Firma Sony na swojej konferencji prasowej odbywającej się w ramach rozpoczętych targów Tokyo Game Show, ujawniła szereg informacji dotyczących głównie dat premier swoich najważniejszych produkcji. Nie zabrakło również zapowiedzi nowego, nieznanego do tej pory tytułu, a także paru szczegółów na temat długo oczekiwanych gier.

Ico oraz Shadow of the Colossus potwierdzone na PlayStation 3

Sarge, 15 września 2010, 15:55

Dopiero co informowaliśmy Was o możliwej kwietniowej premierze zestawu Team Ico Collection zawierającego dwie gry od studia Team Ico, a firma Sony właśnie w pewnym stopniu potwierdziła tę wiadomość. Możemy już oficjalnie powiedzieć, że zarówno Ico jak i Shadow of the Colossus trafią w odświeżonej formie na PlayStation 3.

Team Ico Collection w kwietniu 2011 roku?

Sarge, 14 września 2010, 10:30

Wiadomości na temat Team Ico Collection napisano już tak dużo, że nie można nadziwić się firmie Sony, iż przez tak długi czas nie decyduje się ona na oficjalną zapowiedź tego projektu. Tym razem oliwy do ognia dolewa serwis Eurogamer.

Trylogie Splinter Cell i Prince of Persia na PS3

Olek, 9 sierpnia 2010, 16:17

Użytkownicy konsoli PlayStation 3 mogą już szykować gotówkę. Według niepotwierdzonych informacji zamieszczonych przez francuski oddziału sklepu Amazon.com, prawdopodobnie 2 listopada do sprzedaży trafią dwie kompilacje znanych serii wydawanych przez koncern Ubisoft. Mowa o Tom Clancy's Splinter Cell i Prince of Persia.

Team ICO Collection coraz bardziej prawdopodobne

Jiker, 29 czerwca 2010, 08:54

Przedłużające się oczekiwanie oficjalnego potwierdzenia istnienia kompilacji Team ICO Collection, spędza Wam sen z powiek? Spokojnie, pojawiła się nowa nadzieja. Jej źródłem okazał się francuski oddział sieci Amazon, który właśnie dołączył ów zestaw do swojej oferty.

Ico i Shadow of the Colossus w HD?!

Olek, 26 maja 2010, 16:39

Stworzone przez duet Fumito Ueda oraz Kenji Kaido klasyki znane z PlayStation 2 wrócą i to w wielkim stylu. Według nieoficjalnych doniesień w pierwszym kwartale przyszłego roku wydany zostanie pakiet Team Ico Collection, zawierający znakomite gry przygodowe Ico oraz Shadow of the Colossus.

Nowy projekt twórców ICO i Shadow of the Colossus na Tokyo Game Show?

aRusher, 29 sierpnia 2008, 11:58

Prawie trzy lata temu dyrektor zespołu Team ICO powiedział, że następna tworzona przez jego studio gra zostanie wydana na PlayStation 3. Rok później informację tę potwierdził japoński magazyn Famitsu. W styczniu 2008 Sony zamieściło ogłoszenie, dotyczące zatrudnienia w Team ICO, w kontekście nienazwanego projektu na PS3. Teraz jest szansa, że na jego temat dowiemy się czegoś więcej podczas nadchodzącego Tokyo Game Show.

Pierwszy screenshot z nowej gry Teamu ICO

Przemysław Zamęcki, 24 stycznia 2008, 17:47

Kiedy pomyślimy o najambitniejszych, a przy okazji najbardziej klimatycznych tytułach na PlayStation 2, jako pierwsze do głowy przychodzą nam dwie gry: ICO i Shadow of the Colossus.

Sequel Shadow of the Colossus na PS3?

Elrond, 12 grudnia 2005, 15:20

Kilka tygodni temu przedstawiliśmy Wam plany na przyszłość pana Fumido Ueda, który brał udział m.in. w tworzeniu gier Shadow of the Colossus oraz ICO. Stwierdził on, iż kolejny projekt przeznaczony będzie na konsolę PS3 a także zdradził, iż kilka pomysłów zaczyna przybierać realne kształty.

Europejska reedycja Ico

eLKaeR, 5 listopada 2005, 13:32

Północnoamerykańscy klienci mogą już od kilku tygodni nabyć przygodową grę akcji, zatytułowaną Shadow of the Colossus i opracowaną przez zespół developerski pod kierownictwem Furmito Uedy. Teraz szykowana jest europejska premiera niniejszego produktu, a Sony Computer Entertainment przygotowuje interesującą kampanię promocyjną.

Shadow of the Colossus w sklepach, kolejne projekty w planach

Elrond, 19 października 2005, 15:44

Półki amerykańskich sklepów w momencie gdy czytacie tę wiadomość powinny uginać się pod ciężarem gry Shadow of the Colossus. Ten "duchowy" następca gry ICO, stworzonej również przez Sony, pozwala posiadaczom konsol PS2 zmierzyć się z 16 gigantycznymi bestiami. Tylko wygrana z nimi wszystkimi pozwoli wskrzesić z martwych ukochaną głównego bohatera gry.