Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Jetpac Refuelled

Autorzy Banjo, Kameo i Viva Pinata sprzedali ponad sto milionów sztuk gier

Przemysław Zamęcki, 1 lipca 2008, 08:49

Brytyjska firma Rare, autorzy takich gier jak Banjo-Kazooie, GoldenEye 007, Conker’s Bad Fur Day, Kameo: Elements of Power czy Viva Pinata, ogłosiła na swoich stronach internetowych, że od początku swego istnienia, tj. od 1985 roku sprzedało się sto milionów pudełek z charakterystycznym R w logo.

Jetpac Refuelled już w ofercie Xbox Live Arcade

Jiker, 29 marca 2007, 08:34

W całym zamieszaniu związanym z konserwacją usługi Xbox Live, wyłączonej przez to na kilkanaście godzin, oraz udaną europejską premierą PlayStation 3 niemal zapomnieliśmy o kolejnej aktualizacji serwisu Xbox Live Arcade. Zgodnie z zapowiedziami w jej ramach udostępniona została unowocześniona wersja kultowej gry Jetpac – Jetpac Refuelled.

Jetpac Refuelled już za cztery dni

eLKaeR, 24 marca 2007, 09:44

Pierwsze sygnały na temat możliwości dołączenia klasycznej gry pt. Jetpac do katalogu Xbox Live Arcade dotarły do nas w czerwcu ubiegłego roku. Szesnaście dni temu okazało się, że istotnie ku konsoli Xbox 360 zmierza pozycja o nazwie Jetpac Refuelled. Natomiast dziś wiemy już dokładnie, kiedy nastąpi jej komercyjny debiut.

Jetpac Refuelled kolejną grą studia Rare

Jiker, 8 marca 2007, 15:13

Studio Rare ujawniło tytuł swojej kolejnej gry przeznaczonej do publikacji w ramach usługi Xbox Live Arcade. Jest nią Jetpac Reffueled, będąca nową wersją ponad dwudziestoletniego klasyka znanego poniektórym właścicielom komputera ZX Spectrum, wyprodukowanego jeszcze w czasach, kiedy Rare znane było pod nazwą Ultimate Play The Game.