Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Pokemon Diamond

Pokemon Diamond i Pearl doczekają się remake'ów. Zapowiedzi nowych gier z pokemonami

Szarmancki, 26 lutego 2021, 18:50

Na prezentacji z okazji 25-lecia marki Pokemon zapowiedziane zostały remaki wydanych na konsolę NDS gier Pokemon Diamond oraz Pearl. To nie wszystko, ponieważ pokazano również zwiastun gry Pokemon z otwartym światem oraz zaprezentowano kontynuację Pokemon Snap.

20 najpopularniejszych gier w historii wg. Księgi Rekordów Guinnessa

Jiker, 27 maja 2010, 11:32

Brytyjska redakcja serwisu Tech & Gadgets należącego do grupy MSN.com opracowała, wspólnie z wydawcą Guinness World Records 2010 – Gamer's Edition listę dwudziestu najlepiej sprzedających się gier w historii rynku elektronicznej rozrywki.

Nowe materiały graficzne z Pokemon Black/White

Adrian Werner, 15 maja 2010, 15:10

Premiera duetu gier Pokemon HeartGold i Pokemon SoulSilver miała miejsce raptem dwa miesiące temu, a Nintendo już rozpoczyna intensywne promowanie kolejnej odsłony cyklu. Na pierwszy rzut poszły screeny i artworki.

Nie mija moda na Pokemony - kolejna gra, kolejny sukces

Jiker, 19 września 2008, 13:05

Nie mija moda na Pokemony. Odkąd sympatyczne stworki opanowały świat gier i nie tylko (a stało się to w roku 1995), ich popularność nie maleje, a można nawet powiedzieć, ze systematycznie rośnie, choć wychowuje się na nich już kolejne pokolenie graczy. Wskazuje na to choćby sprzedaż najnowszej odsłony Pokemon – Pokemon Platinum – wydanej właśnie na przenośną konsolę Nintendo DS.

Ruszyła strona dedykowana fanom Pokemon Diamond i Pearl

Misiek, 17 września 2007, 10:32

27 lipca na europejskim rynku ukazały się Pokemon Diamond i Pearl na DS-a. Już teraz można mówić o wielkim sukcesie, bo na całym świecie sprzedało się ponad 10 milionów kopii tych gier. To pierwsze odsłony serii, które umożliwiają „handlowanie” Pokemonami przy wykorzystaniu Wi-Fi. Nintendo otworzyło specjalną stronę internetową, która podejmuje ten temat.

Pokemon Diamond najlepiej sprzedającą się grą tego roku w Stanach Zjednoczonych

Jiker, 9 września 2007, 19:28

Niezależna agencja NPD Group donosi, że najlepiej sprzedającą się grą bieżącego roku w Stanach Zjednoczonych jest najnowsza odsłona klasycznej serii Pokemon, nosząca podtytuł Diamond. Doskonałe, trzecie miejsce zajmuje z kolei edycja Perłowa, będącą siostrzaną produkcją względem wspomnianej już wersji Diamentowej.

Pokemony Diamond i Pearl sprzedane 10 mln razy

Vercetti, 31 lipca 2007, 13:20

Kiedy wydawało się, że zapotrzebowanie na rozmaite gadżety związane z serialowymi Pokemonami staje się coraz mniejsze, Nintendo wypuściło na rynek gry Pokemon Diamond i Pokemon Pearl - dwie siostrzane produkcje, poświęcone konsoli NDS. Decyzja ta okazała się strzałem w dziesiątkę, bo tyle właśnie milionów egzemplarzy obu pozycji sprzedano dotychczas na całym świecie.

Europejska premiera Pokemon Diamond i Pokemon Pearl zapowiedziana na 27 lipca

Jiker, 23 maja 2007, 10:47

Koncern Nintendo poinformował, że europejska premiera Pokemon Diamond i Pokemon Pearl odbędzie się w 27 lipca 2007 roku, czyli zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami. Obie wymienione pozycje zostaną wydane oczywiście na NDS – obecnie najlepiej sprzedającą się konsolę na świecie.

Milionowa sprzedaż najnowszych odsłon serii Pokemon w Stanach Zjednoczonych

Jiker, 27 kwietnia 2007, 10:36

Kilka dni temu informowaliśmy Was o bardzo wysokim popycie na amerykańskie wersje dwóch najnowszych odsłon serii Pokemon. Z informacji przedstawionych wówczas przez Nintendo dowiedzieliśmy się, że na obie te pozycje złożonych zostało około pół miliona zamówień przedpremierowych. Dzisiaj wiemy już, że w ciągu pierwszych pięciu dni od dnia premiery Pokemon Pearl i Diamond poprawiły ten wynik.

Pół miliona przedpremierowych zamówień na Pokemony

Vercetti, 19 kwietnia 2007, 16:45

Amerykanie nadal szaleją na punkcie Pokemonów. Taki wniosek można wysnuć na podstawie informacji, jaką ujawnił dzisiaj koncern Nintendo. Japoński gigant elektronicznej rozrywki opublikował wiadomość, w której pochwalił się, że dwa wydawane przez niego tytuły dedykowane NDS-owi, Pokemon Diamond oraz Pokemon Pearl, na kilka dni przed swym debiutem w USA doczekały się już 533 tysięcy zadeklarowanych

Zachodnie edycje Pokemon Diamond i Pokemon Pearl wyposażone w technologię VoiP

Jiker, 19 marca 2007, 18:03

Koncern Nintendo ujawnił nowe informacje na temat najnowszych odsłon klasycznej serii Pokemon. Dowiedzieliśmy się dzięki temu, że zachodnie wersje gier Pokemon Diamond oraz Pokemon Pearl będą obsługiwać technologię VoiP (Voice over Internet Protocol) oraz sprzedawany oddzielnie headset.

Pokemon Diamond i Pearl biją kolejne rekordy popularności

Jiker, 2 lutego 2007, 11:02

Koncern Nintendo poinformował, że najnowsze gry z bestsellerowej serii Pokemon, czyli Pokemon Diamond oraz Pokemon Pearl wydane na NDS-a, uzyskały miano najpopularniejszych jej odsłon.

Rekordowa sprzedaż najnowszych odsłon serii Pokemon

Jiker, 28 grudnia 2006, 11:15

Firma Nintendo poinformowała, że dwie najnowsze, bliźniacze odsłony serii Pokemon – Diamond oraz Pearl – sprzedały się w Japonii w ponad pięciomilionowym nakładzie.

Amerykańska premiera gier Pokemon Diamond oraz Pearl dopiero w kwietniu 2007 roku

Jiker, 22 grudnia 2006, 09:34

Firma Nintendo ujawniła amerykańską datę premiery gier Pokemon Diamond oraz Pearl – pierwszych klasycznych pozycji z serii Pokemon, jakie zawitały na konsolę Nintendo DS. Do wydarzenia tego dojdzie 22 kwietnia 2007 roku.

Sprzedaż najnowszych gier z serii Pokemon niższa niż pierwotnie ogłoszono

Jiker, 4 października 2006, 13:54

Przedwczorajsza informacja o rekordowej sprzedaży najnowszych dwóch odsłon serii Pokemon (Diamond i Pearl) okazała się nieznacznie przesadzona. Wynik był w rzeczywistości niższy niż liczba dwóch milionów egzemplarzy, podana przez serwis NGCFrance.

Najnowsze Pokemony sprzedają się jak ciepłe bułeczki

Jiker, 2 października 2006, 10:06

Serwis internetowy NGCFrance donosi, że najnowsze edycje serii Pokemon, noszące podtytuły Diamond i Pearl, sprzedały się w rekordowej liczbie dwóch milionów egzemplarzy. Tak świetny wynik został osiągnięty w zaledwie kilka godzin od momentu premiery, która miała miejsce 28 września 2006 roku.

Pokemon Diamond/Pearl - nowe informacje o trybie sieciowym

Jiker, 13 sierpnia 2006, 16:00

Japoński koncern Nintendo ujawnił kilka informacji na temat sieciowych właściwości pierwszych odsłon cyklu Pokemon, powstających na konsolę Nintendo DS.

Pokemon Diamond/Pearl kolejną grą uwzględnioną w systemie WiFi Connection

Jiker, 14 lipca 2006, 12:36

Kolejną, po Final Fantasy III, grą na konsolę przenośną DS, która będzie korzystać z usługi Nintendo WiFi Connection, będzie najnowsza część serii Pokemon. Dostępna w dwóch wersjach – Diamond i Pearl – pozycja, zostanie wydana na japońskim rynku 28 września.

Pokemon Diamond i Pearl - nowe informacje

Jiker, 15 czerwca 2006, 12:43

Japoński magazyn Coro Coro ujawnił kilka nowych faktów dotyczących najnowszych gier z serii Pokemon (Diamond i Pearl), przygotowywanych na przenośną konsolę Nintendo DS.