Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Samba de Amigo

Nowe znaki towarowe twórców serii Brothers in Arms

Jiker, 25 czerwca 2009, 10:20

Gearbox Software to ekipa znana przede wszystkim z marki Brothers in Arms. W międzyczasie wydała co prawda na rynek grę rytmiczno-muzyczną Samba de Amigo na Wii, lecz generalnie specjalizuje się w tematyce wojennej. Potwierdzają to nowe znaki towarowe, zlecone do zatwierdzenia przez firmę w amerykańskim Urzędzie Patentowym.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (30 września 2008)

Jiker, 30 września 2008, 11:01

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich doniesień z rynku elektronicznej rozrywki. Dzisiaj w menu: bawimy się marakasami, wcielamy się w Napoleona, oglądamy dzikie zwierzęta, zdobywamy Trofea w Quantum of Solace i Mirror’s Edge, gramy za darmo w Pirates of the Burning Sea. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (22 lipca 2008)

Przemysław Zamęcki, 22 lipca 2008, 11:23

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to zbiór mniej ważnych newsów napisanych krótko, zwięźle i na temat. Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was informacje o optymalizacji Sacred 2, książkowej trylogii Gears of War, DLC dla Samby de Amigo, kolejnej próbie sił pomiędzy EA i T2 i innych. Zapraszamy do lektury.

Samba de Amigo zmierza na Wii

Misiek, 25 września 2007, 19:47

W połowie sierpnia donosiliśmy Wam, że Samba de Amigo, nietypowa gra muzyczna znana z Dreamcasta, może w jakiejś formie trafić na Wii. Wtedy były to jednak niepotwierdzone informacje. Teraz nie mamy już żadnych wątpliwości.

Czy Samba de Amigo trafi do posiadaczy Wii?

Vercetti, 17 sierpnia 2007, 11:55

Przed siedmioma laty na europejskim rynku zagościła gra zręcznościowa o sugestywnej nazwie Samba de Amigo. Ta muzyczna produkcja studia Sonic Team święciła największe triumfy na konsoli Dreamcast, a to za sprawą swych nietypowych kontrolerów, grzechotek o nazwie maracas.