Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Medal of Honor: Allied Assault

Brutalny trailer Medal of Honor

Olek, 14 marca 2010, 13:59

Wiemy już dlaczego najnowsza odsłona serii Medal of Honor przeznaczona będzie „tylko dla dorosłych” (kategoria M). W serwisie Gametrailers pojawił się najnowszy, obfitujący w brutalne sceny zwiastun gry.

Nowy Medal of Honor oficjalnie zapowiedziany!

Jiker, 2 grudnia 2009, 19:15

Koncern Electronic Arts przerwał kilkutygodniowe milczenie i zapowiedział oficjalnie nową odsłonę marki Medal of Honor. Produkcja zatytułowana po prostu Medal of Honor ma stanowić pewnego rodzaju restart serii – ma w tym pomóc przede wszystkim osadzenie akcji gry w czasach współczesnych. Produkcja zostanie wydana na PC, Xboksa 360 i PlayStation 3 w 2010 roku.

Twórcy Command & Conquer 3 i Medal of Honor pracują nad nowym FPS-em?

Hed, 6 maja 2009, 12:10

Electronic Arts Los Angeles poszukuje pracownika, który pomógłby przy nowej pierwszoosobowej strzelance, znajdującej się we wczesnym stadium produkcji. Chociaż nie podano żadnych bliższych szczegółów na temat tego tajemniczego dzieła, to podobno będzie to najlepszy projekt, nad jakim studio kiedykolwiek pracowało. Twórcy Medal of Honor mają coś w zanadrzu czy to tylko czcze przechwałki?

Kolekcja gier Medal of Honor z okazji 10 rocznicy powstania serii

Jiker, 25 września 2008, 11:35

Moda na osadzanie strzelanin FPP w czasach II wojny światowej nastąpiła wraz z dostarczeniem do sklepów pierwszej odsłony cyklu Medal of Honor. Wydana w listopadzie 1999 roku produkcja, powstała z myślą o pierwszej PlayStation, osiągnęła sukces na tyle duży, że seria o bohaterskich czynach żołnierzy sił alianckich kontynuowana jest pod dziś dzień.

Medal of Honor w Afganistanie

Przemysław Zamęcki, 27 maja 2008, 07:51

Choć Call of Duty jest serią znacznie młodszą niż konkurencyjny Medal of Honor, to jednak jej producent już zdążył zdać sobie sprawę, że nie można ograniczać się tylko do tematyki II Wojny Światowej. W wyniku tego faktu gracze otrzymali Call of Duty 4: Modern Warfare, jedną z najlepszych gier ubiegłego roku. Jak donosi lipcowy numer magazynu Electronic Gaming Monthly, być może ojciec pójdzie w ślady syna.

Problemy developera Medal of Honor: Allied Assault i Men of Valor: Vietnam

ComCo, 31 marca 2005, 14:45

Ostatnie wzmianki na zachodnich stronach internetowych wskazywały na to, że studio developerskie 2015 - twórcy świetnej gry akcji/FPS, pt. Medal of Honor: Allied Assault i wydanej jakiś czas temu strzelanki Men of Valor - zakończyło swoją rynkową działalność. Szef omawianej firmy, pan Tom Kudirka, podczas rozmowy z redaktorami pisma Computer Games Magazine zdementował te doniesienia, jednak uczciwie przyznał, że obecna sytuacja zespołu nie wygląda najlepiej.

John Milius autorem scenariusza do Medal of Honor: European Assault

Krystian Smoszna, 23 marca 2005, 09:29

Koncern Electronic Arts ujawnił wczoraj personalia osoby, która będzie odpowiedzialna za stworzenie scenariusza do gry Medal of Honor: European Assault (do niedawna Dogs of War), przeznaczonej tylko i wyłącznie na konsole. Wybrańcem okazał się znany hollywoodzki pisarz i reżyser – John Milius.

"Europejski Szturm" zamiast Medal of Honor: Dogs of War

eLKaeR, 2 marca 2005, 08:23

Tylko dwa tygodnie pozostały do rynkowego debiutu nowej pozycji elektroniczno-rozrywkowej, osadzonej w realiach II Wojny Światowej i noszącej nazwę Brothers in Arms: Road to Hill 30. Pewnikiem autorów z Gearbox Software inspirowała m.in pamiętna gra Medal of Honor: Allied Assault sprzed trzech lat. Naturalnie ujrzymy kolejną odsłonę serii MoH – developerzy dokonali właśnie zmian w projekcie.

Electronic Arts zapowiada kolejny odcinek serialu Medal of Honor

Krystian Smoszna, 21 października 2004, 08:16

Koncern Electronic Arts zapowiedział w dniu wczorajszym powstanie nowej gry z serii Medal of Honor, tym razem z przeznaczeniem na konsole Xbox, GameCube i PlayStation 2. Dogs of War – bo tak będzie nazywać się ów produkt – rzuci nas w wir kluczowych dla przebiegu II wojny światowej bitew w Europie.

Nowy Medal of Honor?

Wojak, 23 stycznia 2004, 15:19

Ostatnimi czasy obiegła sieć informacja o tym, że trwają prace nad nową grą z serii Medal of Honor, która nazywać się ma War Chest. I z jednej strony nie pomylili się sprawcy całego zamieszania, pracownicy sklepu internetowego EBGames, którzy jako pierwsi poinformowali o tym tytule – produkt o takiej nazwie faktycznie ukaże się na rynku. Tyle tylko, że nie do końca będzie on zupełnie nowy.

Polski klan Fear Factory triumfatorem pucharu „MoH:AA Objective Realism”

Łosiu, 2 grudnia 2003, 12:54

Co wiąże europejską ligę gier wieloosobowych Clanbase oraz polski klan Fear Factory? Otóż, bardzo dużo, bowiem dywizja tego klanu zwyciężyła w Oficjalnym Europejskim Pucharze gry Medal of Honor: Allied Assault. Jest to ogromne osiągnięcie naszych rodaków, dlatego też gratulujemy i życzymy powodzenia w przyszłych potyczkach.

Infinity Ward sprzedane

Elrond, 31 października 2003, 10:43

W obecnych czasach pogoni za pieniądzem, ogromne firmy rzadko kiedy prowadzą politykę, dzięki której same tworzą swoje produkty. Dużo prostsze jest bowiem wykupienie całości lub części udziałów firmy, która może pochwalić się już jakimś sukcesem a potem czerpanie z tego korzyści. Proceder ten nie omija także branży rozrywki elektronicznej. Kilka dni po wydaniu Call od Duty, firma Activision poinformowała, że po wykupieniu 70% pozostałych akcji, stała się właścicielem twórców tej gry - Infinity Ward.

MoH:AA - Breakthrough - multiplayerowe demo we wrześniu

Syriusz, 25 sierpnia 2003, 10:01

Na październik tego roku zaplanowano premierę drugiego (po Spearhead), oficjalnego rozszerzenia do gry Medal of Honor: Allied Assault, noszącego podtytuł Breakthrough. W międzyczasie, redaktorom zachodniego serwisu fanowskiego PlanetMedalOfHonor udało dowiedzieć się, że już w drugim tygodniu września ukaże się grywalne demo omawianej pozycji.

Medal of Honor Infiltrator i The Sims Bustin' Out - dwie nowe propozycje firmy EA dla posiadaczy konsoli GBA

eLKaeR, 2 lipca 2003, 10:05

Przedstawiciele korporacji Electronic Arts poinformowali, że trwają prace nad drugą grą z cyklu Medal of Honor, dedykowaną platformie Nintendo GameBoy Advance i noszącą podtytuł Infiltrator. Ponadto w produkcji znajduje się „mobilna” wersja The Sims Bustin’ Out.

Szczegóły dotyczące drugiego dodatku do Medal of Honor: Allied Assault

Łosiu, 23 kwietnia 2003, 08:07

Na początku marca na świat wydostała się informacja dotycząca produkcji nowych gier z serii Medal of Honor, dwóch dedykowanych konsolom i dwóch komputerom PC. Nazwę i szczegóły dotyczące pierwszej z PeCetowych pozycji poznaliśmy niemal od razu (samodzielna gra „Medal of Honor: Pacific Assault”), na informacje o drugiej przyszło nam czekać, aż do dnia dzisiejszego. W sieci pojawiły się bowiem rewelacje dotyczące dodatku o tytule „Medal of Honor: Allied Assault – Breakthrough”

Activision przejmuje twórców serii Medal of Honor... Czy Call of Duty będzie stanowić prawdziwą kontynuację serii Medal of Honor...?

Łosiu, 18 kwietnia 2003, 10:45

Roku temu korporacja Activision podpisała długoterminową umowę wydawniczą z zespołem Infinity Ward (założonym przez byłych członków studia 2015, odpowiadających za powstanie „Medal of Honor: Allied Assault”), teraz ta sama firma poinformowała, że pod jej „opieką” znajduje się jeszcze jeden zespół Spark Unlimited założony przez 28 osób, które w głównej mierze odpowiadają za powstanie legendy MoH, czyli współtworzyli: „Medal of Honor”, „Medal of Honor Frontline”, „Medal of Honor Allied Assault” oraz „Medal of Honor Underground”.

Operacja wojskowa w Iraku, a rynek gier video

Łosiu, 26 marca 2003, 11:29

Jak można się było spodziewać rynek gier komputerowych nie mógł przejść obojętnie obok wydarzeń, które rozgrywają się w Iraku. Jak poniżej informuje mój redakcyjny kolega mod „Desert Combat” stanie się niedługo płatnym rozszerzeniem, a ponadto amerykańscy sprzedawcy donoszą, iż gwałtownie wzrosło zainteresowanie grami o tematyce wojennej. Z kolei w Niemczech, państwie negatywnie odnoszącym się do amerykańskiej inwazji na Irak, zabroniono wystawiać na półkach i witrynach sklepowych gry Command & Conquer: Generals.

Zostały przyznane kolejne wyróżnienia Game Developers Choice Awards

eLKaeR, 8 marca 2003, 12:55

W ramach tegorocznej imprezy z cyklu Game Developers Conference organizacja o nazwie International Game Developers Association po raz kolejny wręczyła prestiżowe nagrody Game Developers Choice Awards.

Właściciele PeCetów także otrzymają dwa nowe produkty z serii Medal of Honor

eLKaeR, 4 marca 2003, 13:05

Trzy dni temu opublikowaliśmy wiadomość, dotyczącą dwóch nowych części popularnej serii Medal of Honor, które zostaną zadedykowane platformom Sony PlayStation 2, Microsoft Xbox i Nintendo GameCube. Dziś z przyjemnością podajemy pierwsze informacje, związane z kolejnymi odsłonami rzeczonego cyklu, przeznaczonymi dla komputerów klasy PC.

Nowe odsłony cyklu Medal of Honor nie dla posiadaczy PeCetów

eLKaeR, 1 marca 2003, 12:25

Korporacja Electronic Arts oficjalnie potwierdziła, iż popularna seria gier z gatunku FPS o nazwie Medal of Honor zostanie niebawem rozszerzona o dwie dalsze części. Wydawca owych pozycji zamierza opublikować jedynie wersje, dedykowane konsolom nowej generacji.

Co ma Quake III: Arena do plastikowych klocków?

eLKaeR, 23 lutego 2003, 10:44

Osobnik, skrywający swoją tożsamość pod pseudonimem BerneyBoy, opracował właśnie zestaw dwóch trójwymiarowych map, przeznaczony dla sześciu popularnych gier z gatunku FPS. Owe plansze przypominają wyglądem konstrukcje z klocków Lego.

Nowa gra z serii Medal of Honor

Łosiu, 23 stycznia 2003, 09:19

W zachodnim sklepie internetowym EBGames pojawiła się karta towaru - Platynowej Edycji Medal of Honor: Allied Assault - i w jego opisie poza znanymi nam informacji, iż będzie on zawierał grę Medal of Honor: Allied Assault, dodatek Medal of Honor: Allied Assault - Spearhead oraz poradniki do obu tych tytułów, pojawił się ciekawy wpis, który pozwala domniemywać, iż Electronic Arts pracuje nad kolejną częścią serii MoH na komputery PC.

Zapowiedź: Medal of Honor - Spearhead

Fajek, 9 października 2002, 15:15

Medal of Honor: Spearhead to oficjalny dodatek do znanej gry akcji Medal of Honor: Allied Assault. W trybie single player autorzy przygotowali trzy nowe, główne misje podzielone, każda na trzy poziomy (łącznie dziewięć poziomów)...

Filmy z MoH: Spearhead

Fajek, 29 września 2002, 17:11

Medal of Honor: Spearhead to oficjalny dodatek do znanej gry akcji Medal of Honor: Allied Assault. Już niebawem dodatek ów powinien trafić na sklepowe półki.

Nagrody ECTS rozdane

Mariusz Klamra, 31 sierpnia 2002, 15:38

Tradycyjnie koniec wszystkich targów poprzedza rozdanie nagród. Nie inaczej było w tym tygodniu w Londynie, gdzie przyznano tytuły w kategoriach „Najlepsze na targach...” i „Najlepsze tegoroczne...”

Jak zostanie nazwany dodatek do Medal of Honor?

Sznur, 25 sierpnia 2002, 12:50

Nareszcie wiadomo jaki tytuł nosić będzie dodatek do Medal of Honor: Allied Assault. Przedstawiciel Electronic Arts potwierdził, że dodatek ukaże się pod nazwą Medal of Honor: Allied Assault - Spearhead.

Map Assault 2002

Solnica, 9 czerwca 2002, 10:19

Map Assault 2002 to organizowany przez niemiecki oddział Electronic Arts oraz serwis 3D Gaming konkurs na najlepszą mapę do Medal of Honor: Allied Assault. Co ważne, mogą w nim wziąć udział gracze z dowolnego kraju czyli także z Polski.

Medal of Honor: Team Assault – szczegóły

Łosiu, 30 marca 2002, 18:56

Klika dni temu magazyn GamePro przedstawił pierwsze informacje dotyczące oficjalnego dodatku do Medal of Honor: Allied Assault zatytułowanego Medal of Honor: Team Assault. Dziś dane te zostały znacznie uaktualnione i rozszerzone ukazując nam nowe, interesujące szczegóły.

Dodatek do Medal of Honor - pierwsze szczegóły

Łosiu, 25 marca 2002, 08:29

W majowym magazynie GamePro, który właśnie został rozesłany do prenumeratorów, pojawił się artykuł, przedstawiający Medal of Honor: Frontline, kolejną grę z serii Medal of Honor przeznaczoną na konsole PS2 i Xbox. Przy okazji podano też pierwsze szczegóły dotyczące dodatku (PC) do Medal of Honor: Allied Assault zatytułowanego Medal of Honor: Team Assault.

Aktualizacja poradnika do Medal of Honor: Allied Assault (22/03/02)

Solnica, 22 marca 2002, 13:30

Opublikowaliśmy dzisiaj trzecią a zarazem ostatnią część poradnika do Medal of Honor: Allied Assult, ciekawej gry akcji FPP osadzonej w realiach II Wojny Światowej, która trafiła w ostatnim czasie do sklepów w naszym kraju.

Zespół 2015 nie stworzy kolejnego Medal of Honor?

Łosiu, 13 marca 2002, 09:06

Ta, nie powiem, niespodziewana wiadomość pojawiła się na zachodnim serwisie AlliedAssault.com. Otóż z anonimowego, choć jak zapewniają redaktorzy serwisu, pewnego źródła padły następujące słowa:

Aktualizacja poradnika do Medal of Honor: Allied Assault (12/03/02)

Solnica, 12 marca 2002, 12:17

Opublikowaliśmy dzisiaj drugą część poradnika do niewątpliwego hitu ostatnich dni – gry akcji Medal of Honor: Allied Assaut.

Pierwsza część poradnika do Medal of Honor: Allied Assault

Solnica, 1 marca 2002, 16:30

Opublikowaliśmy dzisiaj pierwszą część poradnika do niewątpliwego hitu ostatnich dni – gry akcji Medal of Honor: Allied Assaut. W poradniku tym postaramy się jak najlepiej wskazać Wam, właściwą drogę od początku do końca rozgrywki, wyjaśnić skuteczność dostępnego arsenału oraz podać kilka cennych uwag pomocnych w eliminowaniu niebezpiecznych przeciwników.

Medal of Honor: Allied Assault - problem z modemem

Solnica, 28 lutego 2002, 11:04

Jak poinformował nas IM Group, znaleziono drobny problem w Medal of Honor: Allied Assault który powoduje, iż gra po uruchomieniu próbuje połączyć się z Internetem. Problem występuje tylko na komputerach wyposażonych w modem, na szczęście aby go usunąć wystarczy wykonać kilka bardzo prostych czynności.

IM Group dominuje w „pierwszej piątce”

Fajek, 22 lutego 2002, 15:12

Firma IM Group poinformowała, że tylko jedna gra z pośród pięciu najlepiej sprzedających się w sieci salonów EMPiK NIE pochodzi z oferty IM Group.

Recenzja Medal of Honor: Allied Assault

Solnica, 22 lutego 2002, 13:06

Wojna, pot, łzy i twarda walka. W najnowszej strzelaninie FPP, firmowanej przez 2015 Inc. i stajnię EA Games, doświadczysz emocji, znanych dotychczas jedynie z kultowych filmów wojennych - „Parszywa dwunastka”, „Tylko Dla Orłów” czy „O jeden most za daleko”.

Medal of Honor: Allied Assault już w sprzedaży

Solnica, 15 lutego 2002, 16:23

Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami firmy IM Group, na półkach sklepowych w naszym kraju pojawił się dzisiaj Medal of Honor: Allied Assault.

Medal of Honor: Allied Assault już w piątek!

Fajek, 13 lutego 2002, 14:38

Najbardziej wyczekiwana gra akcji ostatnich miesięcy, osadzona w realiach II Wojny Światowej, trafi na półki sklepowe w Polsce już w ten piątek. Tak więc, szykujcie już pieniążki na Medal of Honor: Allied Assault.

Będzie kolejny Medal of Honor!

Łosiu, 25 stycznia 2002, 09:12

Serwis SPOnG.com przeprowadził interesujący wywiad z jednym z producentów gry Medal of Honor: Allied Assault, dotyczący jej przyszłości. Okazuje się, że owa przyszłość jest „świetlana” i firma Electronic Arts zamierza wydać kolejną jej część.

Krwawa jatka w Medal of Honor: Allied Assault

Solnica, 24 stycznia 2002, 15:15

Twórcy MOHAA, zadecydowali, iż w grze tej nie znajdziemy ani odrobiny krwi. Mniej zadowoleni z takiego obrotu spraw gracze postanowili zainterweniować, zaowocowało to powstaniem amatorskich modyfikacji zmieniających szarobury kolor substancji wydobywającej się z ciała trafionej osoby na właściwy czyli czerwony.

Batalion of Fear – pierwszy polski klan Medal of Honor

Fajek, 8 stycznia 2002, 13:04

Właśnie dostałem informację, że powstał pierwszy polski klan bazujący na grze Medal of Honor – taktycznej grze akcji osadzonej w realiach drugiej wojny światowej.

Oficjalne Single Player Demo Medal of Honor: Allied Assault

Łosiu, 5 stycznia 2002, 16:41

Zapewne wszystkich z was ucieszy wiadomość, że firma Electronic Arts zdecydowała się już dziś oficjalnie udostępnić Single Player Demo Medal of Honor: Allied Assault. Możecie je już pobrać z naszego serwisu. Zapraszam.

Single player demo Medal of Honor: Allied Assault - kolejne szczegóły

Łosiu, 2 stycznia 2002, 10:29

Witam wszystkich z zakopanego pod tonami śniegu Krakowa. Nowy rok 2002 przywitał nas miłą niespodzianką. Okazało się bowiem, że single player demo Medal of Honor: Allied Assault jest jak najbardziej autentyczne i w chwili obecnej pobiera go tysiące graczy na całym świecie.

Medal of Honor: Allied Assault - single player demo

Łosiu, 31 grudnia 2001, 09:16

Wczoraj powstało małe zamieszanie związane z demem Medal of Honor: Allied Assault przeznaczonym do rozgrywki w trybie single player. Demo, ni z tego, ni z owego, pojawiło się na Tajwanie, co już wywołało sensacje. A to nie wszystko, ponieważ niedługo po tym, w amerykańskim Amazonie również pojawiło się demo single player i można je (uwaga!) kupić za cenę $4.99.

Medal of Honor: Allied Assault demo - wkrótce nowa mapa

Solnica, 24 grudnia 2001, 11:15

Ludzie z Electronic Arts postanowili zrobić nam prezent na Święta i jeszcze dzisiaj udostępnią nową mapę do cieszącego się dużą popularnością dema Medal of Honor: Allied Assault.

Medal of Honor: Allied Assault GOLD

Łosiu, 20 grudnia 2001, 09:13

Blisko w tydzień po pojawieniu się multiplayer’owego dema Medal of Honor: Allied Assault, wydawca gry, Electronic Arts, podał do wiadomości, że gra została ukończona, a płyta „Gold master” powędrowała do tłoczni.

Ciekawostki ze świata gier (19/12/01)

Sznur, 19 grudnia 2001, 13:08

Pojawiła się oficjalna strona najnowszej produkcji zespołu Creative Assembly z serii Total War. Mowa oczywiście o taktycznej strategii czasu rzeczywistego Medieval: Total War, która przeniesie nas w realia średniowiecznej Europy. Tym razem zamiast prowadzić do walki oddziały samurajów (Shogun: Total War) będziemy kierować opancerzonymi rycerzami, łucznikami czy różnego typu machinami oblężniczymi.

Co w demo Medal of Honor: Allied Assault

Łosiu, 13 grudnia 2001, 10:00

Wszyscy wiemy już, że demo Medal of Honor: Allied Assault pojawi się jutro. Ale, aby jeszcze bardziej podsycić nasz apetyt na grę firma Electronic Arts ujawniła kolejne szczegóły dotyczące możliwości dema.

Medal of Honor: Allied Assault - demo już w ten piątek

Solnica, 11 grudnia 2001, 10:06

Już w ten piątek Electronic Arts udostępni multiplayerowe demo Medal of Honor: Allied Assault, taktycznej gry akcji z akcją umiejscowioną w realiach II Wojny Światowej.

Ostateczna data wydania Allied Assault

Łosiu, 4 grudnia 2001, 09:15

Znamy już oficjalną i prawdopodobnie ostateczną datę wydania Medal of Honor: Allied Assault. Firma Electronic Arts poinformowała, że ten dzień, dzień inwazji, w którym wylądujemy na plażach Normandii to 22 stycznia 2002 roku.