Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Tron Evolution

Twórcy Tron Evolution i Turoka kończą działalność

Piotr Doroń, 20 stycznia 2011, 10:16

Z informacji potwierdzonych przez firmę Disney Interactive wynika, że studio Propaganda Games, mające w dorobku wznowienie przygód Turoka (PC, X360, PS3), a także wydaną niedawno grę akcji Tron Evolution (powiązaną z filmem Tron Legacy), oficjalnie zakończyło działalność.

Wieści ze świata (Mass Effect 2, World of Tanks, Super Meat Boy) 24/11/10

Piotr Doroń, 24 listopada 2010, 14:10

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o DLC do Lionheart: Kings’ Crusade, polskiej wersji serwisu internetowego World of Tanks, rychłym końcu Stargate Resistance, a także kolejnych statystykach z Mass Effect 2. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Killzone 3, Warhammer Online, R.U.S.E.) 18/11/10

Piotr Doroń, 18 listopada 2010, 12:20

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o dodatkach do R.U.S.E., Quake Live i Warhammer Online, wznowieniu klasycznej strzelaniny Yars’ Revenge, premierze Alien Breed 3: Descent, rozszerzeniu dostępu do bety Killzone 3, a także rychłym debiucie platformy do odbioru usługi OnLive. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Darkspore, Rock Band 3, Tron Evolution) 8/11/10

Piotr Doroń, 8 listopada 2010, 11:10

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o przyszłości APB, demie Rock Band 3, zwiastunie pięknego Infinity Blade na iPhone 4, a także bonusach do Darkspore. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Force Unleashed II, Epic Mickey, Zombie Driver) 25/10/10

Piotr Doroń, 25 października 2010, 14:15

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o drugim darmowym dodatku do Zombie Driver, kolejnych nowościach w Games for Windows LIVE, występie Guybrusha Treepwooda w Force Unleashed II, a także obniżce ceny PSP Go w USA i w Japonii. Zapraszamy do lektury.

Zawartość edycji kolekcjonerskiej i data premiery gry Tron: Evolution

Marcin Skierski, 31 sierpnia 2010, 09:05

Firma Disney Interactive Studios podała oficjalną datę premiery gry Tron: Evolution zapowiedzianej po raz pierwszy pod koniec zeszłego roku. Tytuł ten ukaże się zgodnie z planem przed premierą filmu z tej serii.

Disney oficjalnie zapowiada TRON: Evolution

Piotr Doroń, 14 grudnia 2009, 19:00

Firma Disney Interactive Studios zapowiedziała oficjalnie przygodową grę akcji TRON: Evolution, o której wspominaliśmy po raz pierwszy już kilka miesięcy temu. Dzieło kanadyjskiego studia Propaganda Games, mającego w dorobku nową odsłonę marki Turok oraz pracującego nad Pirates of the Caribbean: Armada of the Damned, zostanie wydane na PC, Xboksa 360 i PlayStation 3.

Powstanie gra na podstawie filmu Tron Legacy

Piotr Doroń, 13 września 2009, 10:40

Film Tron Legacy, będący kontynuacją kultowego obrazu sci-fi Tron z 1982 roku, trafi do światowych kin pod koniec przyszłego roku. Interesująco zapowiadająca się przygoda będzie miała okazję do zagoszczenia w naszych domach również w nieco innej formie. Wszystko to za sprawą gry, której produkcję potwierdzili właśnie przedstawiciele firmy Disney.