Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Microsoft Combat Flight Simulator 3: Battle for Europe

FirePower – garść danych nt. rozszerzenia do Combat Flight Simulator 3

ComCo, 14 stycznia 2004, 08:35

Microsoft Combat Flight Simulator 3: Battle for Europe - popularny symulator samolotów bojowych z czasów II wojny światowej - już niedługo doczeka się kolejnego rozszerzenia. Za developing FirePower (nazwa add-onu) odpowiada duet wydawniczy Shockwave Productions - GMX Media, zaś całość zaoferuje miłośnikom podniebnych zmagań szereg interesujących nowości.

Niczym pilot Royal Air Force wewnątrz trąby powietrznej

eLKaeR, 14 czerwca 2003, 11:44

Ponaddźwiękowy samolot myśliwsko-bombowy Tornado powstał dzięki wspólnym wysiłkom inżynierów z trzech państw europejskich (Wielka Brytania, Niemcy i Włochy), a po raz pierwszy wzbił się w powietrze w 1974 roku. Maszyna ta ponownie pojawi się w wirtualnej rzeczywistości za sprawą firm Lago i Just Flight.

Więcej powietrznych konfrontacji lotnictwa alianckiego i niemieckiego

eLKaeR, 25 marca 2003, 10:32

Pomiędzy firmami Just Flight i Martix Games została właśnie podpisana umowa, na mocy której ta ostatnia korporacja zyskała prawa do publikacji nadchodzących produktów pierwszego z wymienionych podmiotów. Mowa tu o nowej linii rozszerzeń gry Combat Flight Simulator 3: Battle for Europe.

Samoloty w Microsoft Combat Flight Simulator 3 - część 2

Sznur, 12 października 2002, 12:14

Kontynujemy prezentację samolotów czasów z II wojny światowej, które będziemy mogli pilotować w najnowszej edycji Microsoft Combat Flight Simulator 3: Battle for Europe. Po maszynach brytyjskich nadszedł czas na przedstawienie samolotów niemieckich. Również tutaj twórcy postanowili nas zaskoczyć wprowadzając do gry nietypowe, a nawet prototypowe konstrukcje, które tak naprawdę nigdy nie wzbiły się w powietrze.

Zapowiedź: Combat Flight Simulator 3

Fajek, 11 października 2002, 14:08

Combat Flight Simulator 3 to kolejna odsłona znanego symulatora samolotów bojowych z czasów II Wojny Światowej. I zanosi się na to, iż gra ta zdetronizuje doskonałego IL-2, który bez wątpienia jest numerem jeden wśród gier tego typu. Microsoft po prostu jeśli robi już jakąś grę, to musi być ona najlepsza w swojej klasie. I tak też zapewne będzie w przypadku CFS3...

Uwaga! Na godzinie szóstej nadlatuje Combat Flight Simulator 3: Battle for Europe

Łosiu, 9 października 2002, 08:02

Jak poinformowało Microsoft Game Studios, symulator lotu osadzony w realiach II Wojny Światowej - Combat Flight Simulator 3, został ukończony (status Gold) i trafi do amerykańskich sklepów 24 października. Tytuł ten zapowiadany był jako istny przełom w tym gatunku, jako pogromca niepokonanego od czasu swej premiery IL-2 Sturmovik – czy spełni te, nie powiem, ambitne deklaracje swych twórców? Przekonamy się już wkrótce. Gra zostanie wydana w Polsce przez firmę A.P.N. Promise, niestety nie wiemy jeszcze w jakim terminie.

Samoloty w Microsoft Combat Flight Simulator 3 - część 1

Sznur, 8 października 2002, 19:04

Już coraz mniej dni dzieli nas od pojawienia się kolejnego symulatora lotniczego ze stajni Microsoft Games. Po bardzo udanym Flight Simulator 2002, tego roku przyszedł czas na prawdziwą ucztę dla miłośników lotnictwa z czasów II wojny światowej - nową wersję Microsoft Combat Flight Simulator 3. Wiadomo już, że w grze dostępnych będzie w sumie 18 samolotów, po sześć na każdą stronę konfliktu. Dzisiaj przedstawimy samoloty brytyjskie.

Combat Flight Simulator 3 - oficjalna strona

Robal, 17 lipca 2002, 10:55

Firma Microsoft poinformowała o otwarciu oficjalnej witryny w całości dedykowanej grze Combat Flight Simulator 3. Na stronie w chwili obecnej znajdziemy ogólny opis tego tytułu, listę samolotów, jakimi będziemy mogli latać a także ciekawe screeny i krótkie filmiki prezentujące ten produkt.