Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Delta Force: Land Warrior

Szczegóły dotyczące nowej odsłony Delta Force

Hed, 21 września 2008, 14:39

Znamy pierwsze szczegółowe informacje o nowej odsłonie całkiem ciekawego cyklu Delta Force produkowanego przez firmę Novalogic. Kolejna część, jak już mieliśmy okazję informować, nazywa się Delta Force: Angel Falls i reprezentuje ten sam gatunek co poprzedniczki. Zdaje się też, że najnowsza odsłona serii nie będzie zrealizowana przy użyciu Voxeli.

Nowa gra z serii Delta Force jeszcze w tym roku

Przemysław Zamęcki, 12 lutego 2008, 14:08

Ekipa Novalogic już od dawna nie daje żadnego znaku życia. Wyprodukowana przez studio seria Delta Force zdobyła sobie rzesze fanów na całym świecie i choć ostatnie części nie były do końca tak dobre, jak chcieliby tego gracze, kalifornijczycy nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa.

Delta Force: Task Force Dagger w sklepach

Fajek, 22 sierpnia 2002, 14:18

Osobny pakiet dodatkowych misji do Delta Force: Land Warrior noszący tytuł Task Force Dagger jest już dostępny w sprzedaży na terenie całego kraju!

Nowy Delta Force w produkcji

Łosiu, 9 marca 2002, 08:54

Firma NovaLogic poinformowała, że pracuje nad kolejną, czwartą już, częścią znanej serii taktycznych gier akcji - Delta Force. Gra została zatytułowana Delta Force: Task Force Dagger.

Okazuje się, że Polacy nie gęsi i... swoich terrorystów mają!

Michał Bobrowski, 27 lutego 2001, 11:37

Do takiego, niezwykłego wniosku doszli autorzy Delta Force: Land Warrior, którzy w jednej z misji w roli czarnych charakterów umieścili właśnie grupę polskich terrorystów.

Premiery w IM Group!

Michał Bobrowski, 19 lutego 2001, 13:09

W dniu dzisiejszym IM Group ogłosił premiery aż trzech długo oczekiwanych tytułów.

Delta Force: Land Warrior już wkrótce w sklepach

Solnica, 25 stycznia 2001, 16:18

Firma IM Group poinformowała, iż na początku przyszłego miesiąca (5-6 luty) w sklepach ukaże się gra Delta Force: Land Warrior, w atrakcyjnej cenie 99 PLN.