Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat America's Army: Special Forces - Overmatch

Ile kosztuje darmowa America's Army

ziooleck, 9 grudnia 2009, 10:50

Marka America's Army bez wątpienia należy do jednej z najoryginalniejszych akcji reklamowych wszechczasów. Gra powstała z myślą o promowaniu żołnierskiej doli wśród amerykańskiej młodzieży i ze swojej roli wywiązuje się bez zastrzeżeń. Nie ma jednak róży bez kolców. W ciągu blisko dekady prac całkowity koszt projektu przekroczył kilkadziesiąt milionów dolarów.

America's Army w Księdze Rekordów Guinnessa!

Maciej Śliwiński, 5 lutego 2009, 10:35

America's Army, jeden z najbardziej popularnych shooterów online trafił do Księgi Rekordów Guinnessa. Przygotowana przez amerykańską armię gra ustanowiła rekordy aż w pięciu kategoriach.

Pierwsze zdjęcia z America’s Army 3

Hed, 14 listopada 2008, 14:24

Dzisiaj ujawniono pierwsze zdjęcia z nadchodzącej trzeciej wersji niezwykle popularnej i okrutnie realistycznej sieciowej gry FPP – America’s Army. Projekt zainicjowany już kilka lat temu przez amerykańską armię ma służyć zainteresowaniu młodych ludzi służbą wojskową, chociaż przede wszystkim stał się jednym z kluczowych wirtualnych pól walki, na którym codziennie zmagają się tysiące graczy.

Nowe informacje na temat gry America’s Army w wersji 3.0

Metatron, 5 lipca 2007, 17:03

Już od jakiegoś czasu wiadomo, że przygotowywana jest nowa odsłona America’s Army, popularnej darmowej gry FPS nastawionej na rozgrywkę wieloosobową. Nie jest też nowością informacja o tym, ze produkcja wykorzysta opracowany przez Epic silnik Unreal Engine 3. Na oficjalnym forum gry ujawniono jednak nieco nowych faktów, które przedstawiamy poniżej.

Seria America’s Army ma już pięć lat

Metatron, 28 czerwca 2007, 14:53

Stworzona w celu zachęcenia graczy do wstąpienia w szeregi amerykańskiej armii, a także jako forma propagandy ukazującej światu potęgę amerykańskiego wojska darmowa produkcja America’s Army czwartego lipca skończy pięć lat.

Gry z serii America’s Army mają już 8 mln użytkowników

Vercetti, 22 stycznia 2007, 16:05

Cztery i pół roku temu, w lipcu 2002 ukazała się darmowa gra America’s Army, strzelanka stworzona na potrzeby Armii Stanów Zjednoczonych. Jej celem było zachęcenie młodych ludzi do wstąpienia w szeregi wojsk USA, a przy okazji dostarczenie odbiorcom sporej dawki rozrywki.

Gra America's Army jeszcze bardziej realistyczna

Metatron, 21 września 2006, 14:05

3D Solve, organizacja zajmująca się profesjonalnym przygotowaniem różnorodnych projektów symulacyjnych ogłosiła dzisiaj, że rozpoczyna pracę w ekipie pracującej nad America’s Army.

Kooperacja i „potężne” A.I. w nowej wersji America's Army

Łosiu, 13 lipca 2006, 10:06

Tytułu - America's Army – zdecydowanie nie trzeba przedstawiać miłośnikom FPSów przeznaczonych do potyczek sieciowych. Ta ciągle rozwijana przez Armię Amerykańską darmowa produkcja, doczeka się niedługo nowej wersji v.2.7, a jak właśnie napisano to na jej stronie internetowej, będzie ona rewolucją w skali AA.

America’s Army z nowym systemem „kojarzenia meczów”

Harpen, 23 maja 2006, 13:18

Mamy interesującą wiadomość dla entuzjastów pierwszoosbowej strzelaniny sieciowej o nazwie America’s Army. Otóż, uruchomiono (póki co w wersji beta) specjalną witrynę internetową, będącą jednym wielkim systemem matchmakingowym AA.

America's Army: Real Heroes zapowiedziane

maciek_ssi, 28 grudnia 2005, 14:45

America’s Army wciąż cieszy się dużym powodzeniem. Projekt amerykańskiej armii ma jedna zaletę – jest darmowy, dzięki czemu chętnych do rozgrywki nie brakuje. Nie tak dawno pisaliśmy o ostatniej wersji gry pod tytułem America's Army: Direct Action, a już obecnie mówi się o nowym koncepcie. Prawdopodobnie z początkiem roku rozpocznie się produkcja nowej odsłony o podtytule Real Heroes.

America's Army: Direct Action w sieci

Elrond, 14 października 2005, 14:04

Nie wiadomo dokładnie, czy cel jaki przyświecał twórcom gry America's Army - "zaciągnięcie" do armii jak największej ilości młodych ludzi - został osiągnięty, pewny jest natomiast fakt, iż stała się ona bardzo popularna wśród miłośników wirtualnych bitew wieloosobowych. I zapewne na fali tej popularności doczekaliśmy się kolejnego odcinka serii, Direct Action.