Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat The Elder Scrolls IV: Shivering Isles

The Elder Scrolls IV: Oblivion przeceniony na Steamie

Kono, 16 listopada 2011, 08:41

W tym tygodniu w ramach akcji Midweek Madness na Steam przygotowano promocję dla wszystkich miłośników gatunku RPG. O 75 procent przeceniono dwie edycje specjalne gry The Elder Scrolls IV: Oblivion.

The Elder Scrolls - krótka historia cyklu

Ender, 25 października 2011, 14:29

Z okazji zbliżającej się mamucimi krokami premiery The Elder Scrolls V: Skyrim, warto przyjrzeć się chyba raz jeszcze drodze, jaką przeszła seria Elder Scrolls, od swych trudnych początków do dzisiejszej opływającej w zielone banknoty chwały.

Morrowind w jakości Obliviona

Olek, 26 marca 2011, 11:25

Jeżeli kiedykolwiek marzyliście o tym, by zagrać w The Elder Scrolls III: Morrowind w oprawie wizualnej rodem z Obliviona, teraz nadarza się ku temu okazja. Na stronie internetowej projektu Morroblivion: The Resurrection of Morrowind opublikowano nową wersję ambitnego moda, w której naprawiono szereg błędów. Twórcy modyfikacji zadbali także o szczegółową instrukcję instalacji.

Promocja gier od id Software i Bethesdy na Steamie

Sarge, 13 sierpnia 2010, 11:27

Z okazji trwającej właśnie imprezy QuakeCon 2010 przygotowano specjalne promocje dla użytkowników Steama, którzy w najbliższym czasie mogą taniej kupić wybrane gry z portfolio id Software i partnerującego studia Bethesda Softworks.

Kontynuacja Obliviona 200 lat później?

Hed, 25 października 2009, 14:16

Na stronie jednego z wydawnictw książkowych pojawiła się informacja o kontynuacji głośnego Obliviona. W opisie powieści Grega Keyesa zatytułowanej The Elder Scrolls: Infernal City mogliśmy przeczytać (tekst został zmieniony jakiś czas temu), że będzie ona swoistym pomostem pomiędzy czwartą częścią serii, a planowaną kontynuacją, która miałaby rozgrywać się 200 lat później.

The Elder Scrolls V definitywnie w planach Bethesda Softworks

Jiker, 18 sierpnia 2009, 09:10

Pete Hines z firmy Bethesda Softworks postanowił odnieść się do zeszłotygodniowych, zaskakujących informacji, sugerujących, że firma nie ma obecnie planów odnośnie piątej odsłony cyklu The Elder Scrolls. W specjalnym wpisie zamieszczonym na łamach oficjalnego bloga Bethesdy stwierdził, że wnioski wyciągnięte z wystąpienia Todda Howarda były zwykłym nieporozumieniem.

The Elder Scrolls MMO zamiast piątej części serii?

Hed, 16 sierpnia 2009, 12:03

Todd Howard z Bethesdy powiedział podczas konferencji na imprezie QuakeCon 2009, że firma nie ma obecnie planów odnośnie piątej części cyklu The Elder Scrolls. Dość zaskakujące stwierdzenie, bo wielu fanów spodziewało się ujawnienia kolejnej odsłony znanej sagi RPG, która istnieje od kilkunastu lat. Być może coś o tym świecie jednak usłyszymy, bo Howard dał pewną wskazówkę.

Co słychać u twórców The Elder Scrolls Online?

vampire, 4 listopada 2008, 15:10

Przeszło rok temu usłyszeliśmy o powstaniu trzeciego, obok Bethesda Softworks i Vir2l Studios, oddziału koncernu ZeniMax Media - ZeniMax Online Studios. Jak sama nazwa wskazuje miał się on zająć wyłącznie grami typu MMO. Minęło już sporo czasu, a my wciąż oficjalnie nie wiemy nawet nad jakim właściwie projektem ekipa pracuje.

Oblivion Shivering Isles w wersji na PlayStation 3 trafił do sprzedaży w Ameryce Północnej

Przemysław Zamęcki, 21 listopada 2007, 10:30

Bethesda Softworks, producent gier z serii The Elder Scrolls informuje, że do sprzedaży na terenie Ameryki Północnej trafiła gra The Elder Scrolls IV: Oblivion Shivering Isles.

The Elder Scrolls Online pierwszym produktem firmy ZeniMax Online Studios?

Krystian Smoszna, 2 listopada 2007, 13:42

Redaktorzy serwisu Voodoo Extreme 3D odkryli, że koncern ZeniMax Media zarejestrował domenę ElderScrollsOnline.com. Nazwa ta sugeruje, że amerykańska firma przymierza się do produkcji gry z cyklu The Elder Scrolls w konwencji MMO.

Bethesda wyda grę The Elder Scrolls IV: Shivering Isles na PlayStation 3

Krystian Smoszna, 25 października 2007, 07:04

Firma Bethesda Softworks pójdzie na rękę posiadaczom konsol PlayStation 3 i już za kilka tygodni opublikuje na rynku grę The Elder Scrolls IV: Shivering Isles. Rozszerzenie trafi do amerykańskich sklepów we wtorek, 20-ego listopada bieżącego roku.

Znamy termin premiery The Elder Scrolls IV: Oblivion - Game of the Year Edition na PlayStation 3

Misiek, 17 października 2007, 11:48

Posiadacze PlayStation 3 bardzo długo muszą czekać na swoje wersje rozszerzeń do Elder Scrolls IV: Oblivion - Knights of the Nine oraz Shivering Isles. Od jakiegoś czasu wiemy już, iż oba dodatki znajdą się w bogatej Game of the Year Edition. Dzisiaj poznaliśmy termin europejskiej premiery tego pakietu.

Ostatni dodatek do The Elder Scrolls IV: Oblivion już dostępny

Misiek, 16 października 2007, 12:57

Tak jak zapowiadaliśmy w poprzednim tygodniu, ukazał się właśnie ostatni dodatek do The Elder Scrolls IV: Oblivion, zatytułowany Fighter’s Stronghold. Mogą go już pobierać zarówno użytkownicy pecetów, jak i posiadacze Xboxa 360 (poprzez Xbox Live).

Premiera ostatniego dodatku do Obliviona w najbliższy poniedziałek

Jiker, 12 października 2007, 11:25

Zgodnie z wczorajszymi zapowiedziami, ostatni dodatek do The Elder Scrolls IV: Oblivion będą mogli pobrać zarówno właściciele pecetowej wersji gry, jak i posiadacze edycji przeznaczonej dla konsoli Xbox 360. Dzisiaj wiemy już, że stanie się to dokładnie 15 października, a więc w najbliższy poniedziałek.

Nowy (i zarazem ostatni) dodatek do Elder Scrolls IV: Oblivion już niedługo

Misiek, 11 października 2007, 10:46

Firma Bethesda Softworks, developer Elder Scrolls IV: Oblivion, zapowiedziała ostatni dodatek do swojego RPG-a. Będzie on nosił nazwę Fighter's Stronghold i ukaże się za kilka dni na Xboxa 360 oraz PC.

Dodatek Shivering Isles na konsolę Xbox 360 zostanie wydany w pudełku

Krystian Smoszna, 7 września 2007, 08:31

Użytkownicy konsol Xbox 360 otrzymają możliwość kupna gry The Elder Scrolls IV: Shivering Isles w pudełku. Stanie się to możliwe za sprawą koncernu Microsoft Game Studios, który wprowadzając kilka bliżej nieokreślonych zmian, dał zielone światło na wydanie rozszerzenia w tradycyjnej formie.

The Elder Scrolls IV: Oblivion - Game of the Year Edition również na PlayStation 3

Krystian Smoszna, 10 lipca 2007, 10:52

Niedługo musieliśmy czekać na potwierdzenie plotki o planach wydania specjalnej edycji gry The Elder Scrolls IV: Oblivion na amerykańskim rynku. Firma Bethesda Softworks LLC wystosowała wczoraj oświadczenie prasowe, w którym oficjalnie zapowiedziała ujawniony wcześniej przez sklep GameStop produkt.

The Elder Scrolls IV: Oblivion - Game of the Year Edition we wrześniu?

Krystian Smoszna, 9 lipca 2007, 11:58

Firma 2K Games przymierza się do dystrybucji gry The Elder Scrolls IV: Oblivion – Game of the Year Edition na amerykańskim rynku. Tak przynajmniej utrzymują strony internetowe sklepów GameStop i EB Games, które doczekały się w miniony weekend aktualizacji oferty.

Finalne łatki do Shivering Isles już dostępne

Jiker, 1 maja 2007, 14:09

Bethesda Softworks opublikowała wreszcie finalne wersje łatek, usuwające uciążliwe błędy pojawiające się po instalacji dodatku The Elder Scrolls IV: Shivering Isles (w edycjach pecetowych, jak i konsolowych – w tym wypadku na Xboksa 360).

Bethesda Softworks załata Shivering Isles w przyszłym tygodniu

Krystian Smoszna, 27 kwietnia 2007, 09:53

Irytujący błąd, który uniemożliwia zmagania w grze The Elder Scrolls IV: Shivering Isles, zostanie usunięty w przyszłym tygodniu – zapewnia użytkowników konsoli Xbox 360 firma Bethesda Softworks.

Bethesda Softworks kończy z Oblivionem

Krystian Smoszna, 18 kwietnia 2007, 08:00

W wywiadzie dla serwisu Next Generation, Todd Howard powtórzył słowa swojego kolegi z firmy Bethesda Softworks i zapowiedział, że Shivering Isles był ostatnim dodatkiem do czwartej odsłony cyklu The Elder Scrolls. Twórcy rozszerzenia zostali już zaangażowani w kolejny projekt studia – grę Fallout 3.

Twórcy Shivering Isles łatają PeCetową wersję gry

Krystian Smoszna, 12 kwietnia 2007, 10:44

Programiści z firmy Bethesda Softworks wypowiedzieli wojnę błędowi, który pojawia się po instalacji gry o nazwie The Elder Scrolls IV: Shivering Isles. Pierwsza bitwa zakończyła się zwycięstwem – łatka dla PeCetowej wersji gry jest gotowa – ale twórców Obliviona czeka kolejne starcie, z konsolową edycją programu.

W The Elder Scrolls IV: Shivering Isles wykryto bardzo poważny błąd!

Krystian Smoszna, 11 kwietnia 2007, 10:25

Fani czwartej odsłony cyklu The Elder Scrolls odkryli bardzo poważny błąd w programie, który pojawia się po instalacji pierwszego rozszerzenia, zatytułowanego Shivering Isles. Usterka powoduje zawieszenie się gry, niezależnie od tego czy wkroczyliśmy do Krainy Szaleństwa Sheogoratha, czy pozostaliśmy w Cyrodiil.

Shivering Isles na Xbox Live Marketplace

Major Doktor Upiorna, 27 marca 2007, 13:47

Kilka tygodni temu informowaliśmy Was o zapowiedzi Bethesda Softworks, dotyczącej dodatku do gry The Elder Scrolls IV: Oblivion. Dystrybucja Shivering Isles drogą elektroniczną, poprzez Xbox Live Marketplace, rozpoczęła się już wczoraj. Aby móc cieszyć się niniejszym tytułem posiadacze konsoli Xbox 360 muszą uiścić opłatę w wysokości 2400 punktów, co w przeliczeniu wynosi ok. 115 PLN. Warto również wspomnieć, że gra zajmuje 990 mb.

The Elder Scrolls IV: Shivering Isles na Xboksa 360 również w pudełku

Krystian Smoszna, 12 marca 2007, 06:45

Mamy dobrą wiadomość dla posiadaczy konsoli Xbox 360, którzy nie korzystają z usługi Xbox Live, a są fanami czwartej odsłony cyklu The Elder Scrolls. Najnowszy dodatek do wspomnianego wyżej programu – Shivering Isles – ukaże się również w pudełku.