Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Wyścig Mistrzów

Komputer ŚWIAT GRY 7/2003 już w kioskach

Solnica, 11 czerwca 2003, 08:38

W dniu dzisiejszym do kiosków i salonów prasowych na terenie całego kraju trafił kolejny, lipcowy numer magazynu Komputer ŚWIAT GRY. Na dołączonej do czasopisma płycie CD znajdziecie między innymi pełną wersję gry Master Rallye: Wyścig mistrzów (polska premiera tego tytułu), a wewnątrz numeru wiele interesujących tekstów na temat gier i tematów pokrewnych.

Master Rallye "GOLD"

Łosiu, 7 grudnia 2001, 11:36

Master Rallye – najnowsze rajdy samochodowe z firmy Microids zostały ukończone i oficjalnie weszły w „złotą” fazę produkcji. Gra ma trafić do sklepów z początkiem 2002 roku.

Dwa nowe dema w dziale Pliki

Solnica, 27 listopada 2001, 10:13

W naszym dziale Pliki znajdziecie dzisiaj dwa nowe dema. Pierwsze z nich to zaktualizowane (m.in. dwa razy mniejsze) demo terenowych rajdów samochodowych – Master Rallye. Drugie, to wersja demonstracyjna wydanej niedawno przez Eidos gry akcji Soul Reaver 2.

Master Rallye - demo

Solnica, 20 listopada 2001, 12:39

Rally Championship Xtreme leży już sobie na półkach sklepowych, w Rally Trophy dane nam będzie zagrać na początku grudnia, wkrótce też (na razie na zachodzie) pojawi się inna gra której tematem będą rajdy samochodowe (tym razem terenowe) – Master Rallye.