Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Jurassic Park

Wieści ze świata (Pro Evolution Soccer 2012, Dragon's Dogma, The Amazing Spider-Man) 1/3/12

Sarge, 1 marca 2012, 14:10

Wieści ze świata to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o wersji demonstracyjnej Dragon's Dogma, grywalnej postaci w grze The Amazing Spider-Man, a także darmowym dodatku DLC do Pro Evolution Soccer 2012.

Premiera gry przygodowej Jurassic Park: The Game

Sarge, 16 listopada 2011, 09:35

Na pecetach zadebiutowała pełna wersja gry przygodowej Jurassic Park: The Game. Najnowsza produkcja studia Telltale Games „wkrótce” pojawi się w europejskiej usłudze PlayStation Store, a w przyszłym roku pudełkowej edycji doczekają się posiadacze Xboksa 360 zamieszkujący Stary Kontynent.

Wieści ze świata (God of War, Gears of War 3, Doom 3) 2/11/11

Jiker, 2 listopada 2011, 14:37

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o zapisach do bety WildStar, spzredaży Kinecta, upublicznieniu kodu źródłego Dooma 3, darmowym DLC do Gears of War 3, zawodnikach w UFC Undisputed 3, a także nowym God of War.

Premiera przygodówki Jurassic Park w wersji na Xboksa 360 dopiero w 2012 roku

Sarge, 31 października 2011, 09:35

Firma Telltale Games ogłosiła przesunięcie daty premiery gry przygodowej Jurassic Park w wersji na Xboksa 360. Posiadacze konsoli Microsoftu doczekają się jej dopiero w 2012 roku.

Studio Telltale Games zapowiada jesienną premierę gry Jurassic Park

Kono, 23 sierpnia 2011, 08:30

Firma Telltale Games ogłosiła, że gra Jurassic Park pojawi się w dystrybucji 15 listopada bieżącego roku. Dodatkowo dowiedzieliśmy się, że studio planuje wydanie tego tytułu na iPada.

Do Parku Jurajskiego powrócimy dopiero jesienią

Hed, 27 kwietnia 2011, 08:22

Miłośnicy skamielin i prehistorycznych komarów uwięzionych w bursztynach muszą uzbroić się w cierpliwość. Firma Telltale Games opóźniła datę premiery odcinkowej adaptacji słynnego Parku Jurajskiego, która miała trafić do sprzedaży w najbliższych dniach. Okazuje się, że na wyspę zamieszkałą przez wskrzeszone dinozaury wybierzemy się dopiero jesienią.

Wieści ze świata (L.A. Noire, Gran Turismo 5, Battlefield 3) 13/04/11

Jiker, 13 kwietnia 2011, 14:59

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o 5 godzinach przerywników w L.A. Noire, problemach z Dragon Age: Początek, bijatyce na Kinecta, szansach na nowe tory w Gran Turismo 5, potencjalnej obniżce ceny Wii, a także walce o nowy zwiastun Battlefield 3. Zapraszamy do lektury.

Pokaz adaptacji Parku Jurajskiego w nowym materiale filmowym

Sarge, 28 marca 2011, 10:20

Planowana na kwiecień przygodówka Jurassic Park od studia Telltale Games doczekała się nowego materiału filmowego. Pokazuje on grę w akcji i zdradza inspiracje, jakie twórcy czerpali w trakcie procesu dewelopingu.

Pierwszy zwiastun przygodówki Jurassic Park. Premiera w kwietniu

Sarge, 18 lutego 2011, 11:50

Po ujawnieniu pierwszych screenów i bardziej szczegółowych informacji na temat przygodówki Jurassic Park, przyszła pora na zwiastun prezentujący grę w akcji. Przy okazji zdradził on miesiąc premiery najnowszego dzieła Telltale Games.

Jurassic Park - pierwsze screeny i nowe informacje

Adrian Werner, 16 stycznia 2011, 09:32

W połowie zeszłego roku Telltale Games ujawniło plany stworzenia gier na podstawie filmowych licencji Powrotu do przyszłości oraz Parku Jurajskiego. Od tego czasu docierały do nas głównie informacje na temat Back to the Future, teraz jednak autorzy wreszcie wypuścili pierwsze materiały graficzne z Jurassic Park.

Nowe informacje na temat Jurassic Park od Telltale Games

Kono, 10 stycznia 2011, 09:40

Studio Telltale Games było niezwykle oszczędne w udostępnianiu nam informacji na temat Jurassic Park – jednej z dwóch gier opartych na licencji otrzymanych od studia NBC Universal, jakie obecnie produkuje. Mamy jednak dobrą wiadomość dla wszystkich fanów wielkich gadów, bowiem najnowsze wydanie magazynu Game Informer rzuca nieco światła na ten tajemniczy, jak dotąd, tytuł.

Jurassic Park od Telltale Games będzie „bardziej poważny”

Sarge, 22 czerwca 2010, 10:55

Studio Telltale Games znane jest z tworzenia gier opartych na kreskówkowym designie i sporej dawce humoru. Po ich zapowiedzi nowego tytułu na licencji Parku Jurajskiego można by więc się spodziewać kolejnej „lekkiej” produkcji. Twórcy jednak zaprzeczają takim przypuszczeniom, obiecując jednocześnie bardziej poważną, pełną napięcia akcję.