Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Thrillville

Szczegóły na temat gry Thrillville: Off the Rails

Major Doktor Upiorna, 4 lipca 2007, 16:55

Zaledwie przedwczoraj przekazaliśmy informację, że w produkcji znajduje się druga odsłona cyklu Thrillville, a już możemy podać Wam szczegółowy opis przygotowywanej pozycji. Gra Thrillville: Off the Rails zostanie zadedykowana posiadaczom konsol Xbox 360, Wii, Nintendo DS, PlayStation 2 i PlayStation Portable oraz właścicielom PeCetaów.

Druga odsłona cyklu Thrillville w produkcji

Krystian Smoszna, 1 lipca 2007, 09:02

Wydana pod koniec ubiegłego roku gra Thrillville doczeka się kontynuacji. Produkt noszący podtytuł Off the Rails przygotowywany jest przez brytyjską firmę Frontier Developments, Ltd. i tradycyjnie trafi na rynek dzięki staraniom koncernu LucasArts.

Druga odsłona cyklu Thrillville w produkcji?

Krystian Smoszna, 7 maja 2007, 07:56

Internetowy serwis Codename Revolution utrzymuje, że już w październiku bieżącego roku, na rynek trafi druga odsłona cyklu Thrillville, dedykowana konsoli Nintendo Wii.

Atari rozprowadzać będzie w Europie nową grę twórców RollerCoaster Tycoon

eLKaeR, 8 czerwca 2006, 14:23

Hitową serię RollerCoaster Tycoon zawdzięczamy pracownikom firmy Frontier Developments, którzy teraz szykują się do wypuszczenia następnej gry, traktującej o kolejkach górskich i innych lunaparkowych atrakcjach. Przygotowywany produkt nosi nazwę Thrillville i właśnie znalazł rynkowego wydawcę na terenie Europy.