Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Terminator: Resistance

Terminator: Resistance doczeka się fabularnego DLC; zobacz klimatyczny zwiastun

Adam Królak, 23 listopada 2021, 17:54

Teyon za pomocą krótkiego trailera zapowiedział nowy dodatek do solidnego FPS-a Terminator: Resistance. Premiera DLC została zaplanowana na grudzień tego roku.

Terminator: Resistance - wydawca może teasować kontynuację

Adrian Werner, 20 listopada 2021, 09:19

Firma Reef Entertainment zaczęła teasować nowy projekt. Wiele wskazuje na to, że w przyszłym tygodniu zapowiedziana zostanie gra Terminator: Resistance 2 lub dodatek do pierwszej części.

Szykuje się Terminator: Resistance Enhanced na PS5 i Xbox Series X|S

Paweł Musiolik, 4 grudnia 2020, 19:32

Australijska organizacja przyznająca grom kategorie wiekowe prawdopodobnie zdradziła nam plany wydania Terminator: Resistance na konsolach nowej generacji. Zapowiedź już wkrótce?

Polski Terminator: Resistance z nowym trybem gry. Wcielimy się w T-800

Karol Laska, 5 listopada 2020, 19:51

Studio Teyon przygotowało nową aktualizację do produkcji Terminator: Resistance, w której dodano tryb gry. Możemy w nim wcielić się w samego T-800.

Premiera i recenzje Terminator: Resistance - krytycy ganią, a gracze chwalą

AlexB, 15 listopada 2019, 15:40

Na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One zadebiutował Terminator: Resistance. Ten polski FPS oparty na kultowej marce nie do końca przypadł do gustu krytykom, lecz jak na razie zbiera pozytywne opinie od graczy na platformie Steam.

27 minut gameplayu z polskiej strzelanki Terminator: Resistance

Ender, 20 października 2019, 13:19

Do sieci trafił trwający 27 minut zapis rozgrywki z nadchodzącej polskiej strzelanki Terminator: Resistance, opartej na legendarnej serii filmów akcji. Materiał zawiera prezentację najważniejszych mechanik zabawy, w tym skradania się, hackingu i walki.

Poznaliśmy wymagania sprzętowe gry Terminator: Resistance

Bebop, 2 października 2019, 19:42

Na Steamie udostępnione zostały oficjalne wymagania sprzętowe polskiej gry Terminator: Resistance. Strzelankę z elementami RPG uruchomimy też na starszym komputerze.

Nadchodzi Terminator Resistance – polski FPS twórców Rambo Video Game

Vergil, 19 września 2019, 17:00

Rodzimy zespół Teyon Games, znany między innymi z gry Rambo: The Video Game, zapowiedział swoje następne dzieło. Mowa o Terminator: Resistance, czyli strzelance wzbogaconej o elementy RPG, która zmierza na PC, PlayStation 4 oraz Xboksa One.

Terminators: The Video Game - powstanie nowa gra oparta na licencji filmowego cyklu

Adrian Werner, 20 sierpnia 2013, 18:00

Znana z Rambo: The Video Game. z firma Reef Entertainment poinformowała, że nabyła prawa do stworzenia gry opartej na licencji filmowej serii Terminator.