Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat The Thing

Wystartowała darmowa strzelanka na podstawie filmu The Thing

Hed, 14 października 2011, 11:15

Pod koniec ubiegłego miesiąca zadebiutowała strzelanka wieloosobowa free to play na podstawie filmu The Thing, który wszedł w tym tygodniu na ekrany światowych kin (polska premiera odbędzie się w grudniu). Darmowa produkcja podejmuje wątek walki z tajemniczym „czymś” w arktycznych warunkach.

The Thing - poradnik

Sznur, 25 listopada 2002, 14:54

Rozpoczynamy publikację poradnika do gry The Thing, kontynuującej opowieść z kapitalnego filmu science-fiction Johna Carpentera, którego akcja toczy się na amerykańskiej stacji arktycznej, opanowanej przez istotę z kosmosu asymilującą ludzi. W grze temu zagrożeniu przeciwstawia się oddział komandosów dowodzony przez kapitana Blake’a. Gracz kierując poczynaniami Blake’a musi zadbać o pozostałych członków ekipy ratunkowej i pokonać obcą istotę stanowiącą realne zagrożenie dla całej Ziemi.

Recenzja: The Thing

Fajek, 19 listopada 2002, 11:30

The Thing to gra akcji powstała na podstawie thrillera science-fiction Johna Carpentera pod tym samym tytułem. Nakręcony na początku lat 80-tych film, w którym główną rolę odegrał Kurt Russel, był prawdopodobnie najlepszą produkcją Carpentera. Opowiadał historię załogi amerykańskiej stacji arktycznej (Stacja 31), która odkrywa zamarznięty w lodowcu obcy statek kosmiczny. Wydostaje się z niego agresywna obca istota, potrafiąca prawie idealnie przybierać kształty zasymilowanych ludzi i zwierząt...

The Thing oraz AvP2: Primal Hunt już w sklepach

Fajek, 8 października 2002, 09:57

W dniu wczorajszym, za sprawą wydawnictwa Play-It do sklepów w całej Polsce trafiły dwa tytuły. Pierwszy z nich to The Thing na PC i konsolę PS2 oraz dodatek do Alien vs Predator 2 zatytułowany Primal Hunt.

Nadchodzi The Thing...

Fajek, 3 października 2002, 09:59

Jeśli miałbym wskazać najlepszy horror jaki przyszło mi oglądać w życiu to wybór bez wątpienia padł by na dwa filmy: Obcy: Ósmy Pasażer Nostromo i Rzecz (The Thing). I właśnie już niebawem gracze w Polsce będą mieli okazję znaleźć się w bazie polarnej na Antarktydzie i wraz z załogą zmierzyć się z ... Czymś.

Zapowiedź The Thing

Fajek, 31 października 2001, 11:46

Pamiętam, gdy kilka lat temu oglądałem film „The Thing” Johna Carpentera najadłem się dużo strachu. Choć raczej nie jestem osobą słabych nerwów, „Rzecz”, bo ta brzmi polski tytuł, mocno na mnie podziałała. Specyficzny, klaustrofobiczny klimat rodem z Obcego, przerażający „stwór” i doborowa obsada – wszystko złożyło się na bardzo dobry film. Tymczasem firma Computer Artworks ma zamiar stworzyć grę opartą na tym horrorze.

Arcanum wcześniej! - PlayIt uaktualnia swój plan wydawniczy

Sznur, 22 sierpnia 2001, 19:24

Polski dystrybutor PlayIt uaktualnił dzisiaj swój plan wydawniczy, przyspieszając premiery kilku tytułów. Szczególnie cieszy nas, że Arcanum: Przypowieść o Maszynie i Magyi pojawi się w kraju już 17 września, a nie jak wcześniej planowano na początku października.