Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Empire of Sin

Paradox zapowiedział dodatki do Crusader Kings 3, Prison Architect i Empire of Sin

Adrian Werner, 22 maja 2021, 08:02

Firma Paradox zapowiedziała kilka dodatków do popularnych gier strategicznych. Fani mogą wypatrywać premier takich DLC jak Crusader Kings III: Royal Court, Prison Architect: Second Chances czy Empire of Sin: Make It Count.

Empire of Sin od czwartku w Xbox Game Pass

Ness, 14 marca 2021, 11:24

Najnowsza gra Johna Romero, twórcy m.in. Dooma oraz Wolfensteina, trafi 18 marca do usługi Xbox Game Pass.

Premiera Empire of Sin - strategii od jednego z twórców Doom

Aquma, 1 grudnia 2020, 08:18

Dziś na Steamie oraz konsolach (ósma generacja plus Nintendo Switch) zadebiutuje strategia Empire of Sin, stworzona przez studio Romero Games.

Recenzje Empire of Sin - nie jest to powtórka z Daikatany, ale szału nie ma

qjin, 30 listopada 2020, 17:34

W przededniu premiery gangsterskiej strategii Empire of Sin od studia Brendy i Johna Romero zeszło embargo na recenzje. Gra jest ponadprzeciętna, ale sporo w niej błędów i pod niektórymi względami okazała się nieco wybrakowana.

Empire of Sin – wymagania sprzętowe i data premiery gangsterskiej strategii

qjin, 17 września 2020, 17:44

Firma Paradox Interactive ujawniła wymagania sprzętowe i datę premiery gry Empire of Sin, gangsterskiej strategii Johna Romero i jego studia Romero Games. Wystartowała również przedsprzedaż, dzięki czemu poznaliśmy cenę tytułu.

Nowy gameplay z Empire of Sin - gangsterskiej gry Johna Romero

AlexB, 13 czerwca 2020, 19:50

Podczas konferencji Paradox Insider zorganizowanej w ramach inicjatywy Guerrilla Collective pojawił się nowy gameplay z Empire of Sin, czyli tworzonej przez Johna Romero i jego studio Romero Games gangsterskiej strategii turowej. Tytuł ukaże się najwcześniej jesienią tego roku.

Opóźni się premiera Empire of Sin – gangsterskiej strategii Johna Romero

qjin, 18 lutego 2020, 15:52

Dowiedzieliśmy się, że Empire of Sin, gangsterska strategia Johna Romero, zaliczy spore opóźnienie. Premiera gry odbędzie się kilka miesięcy później, niż pierwotne planowano. Nadal nie poznaliśmy dokładnej daty debiutu.

Microsoft pokaże nowy odcinek Inside Xbox na Gamescom 2019

Agnieszka Adamus, 15 sierpnia 2019, 12:36

W przyszły poniedziałek wystartuje kolejna edycja Gamescomu. Wśród tegorocznych wystawców znalazł się Microsoft. Gigant z Redmond zaprezentuje na targach nowy odcinek Inside Xbox, pokazujący materiały z takich gier jak Gears 5, Metro Exodus i Blair Witch. Wydarzenie odbędzie się 19 sierpnia o godzinie 17:00.

Empire of Sin – znamy wymagania sprzętowe strategii Johna Romero

Frozen, 12 czerwca 2019, 15:09

Poznaliśmy oficjalne wymagania sprzętowe osadzonej w czasach prohibicji gry strategicznej Empire of Sin, będącej owocem współpracy studia Romero Games z firmą Paradox Interactive.

Empire of Sin - mafia i prohibicja w nowej strategii Paradoxu

Adrian Werner, 11 czerwca 2019, 19:05

John Romero, jeden z ojców serii Doom, połączył siły z firmą Paradox. Efektem jest Empire of Sin, czyli zapowiedziana właśnie strategia osadzona w czasach prohibicji.

John Romero robi grę strategiczną razem z Paradox Interactive

Aquma, 2 kwietnia 2019, 16:09

Studio deweloperskie Romero Games – założone przez jednego z ojców serii Doom, Johna Romero – nawiązało współpracę z firmą Paradox Interactive. Jej efektem ma być gra strategiczna będąca zupełnie nową marką.