Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Darksiders Genesis

Metro Exodus i Darksiders Genesis w nowym Humble Choice

Agnieszka Adamus, 4 maja 2021, 20:40

Trwa kolejna edycja promocji Humble Choice. W związku z tym ujawniono bazę gier, które wchodzą w skład paczki. Wśród nich znalazły się między innymi Metro Exodus, Darksiders Genesis, Hellpoint, VANE i Cook, Serve, Delicious! 3.

Darksiders Genesis - premiera na PC i pierwsze recenzje

Serek, 5 grudnia 2019, 09:28

Dziś na PC zadebiutowało Darksiders Genesis od studia Airship Syndicate. W sieci pojawiło się już sporo recenzji, które w większości są pozytywne. Wygląda na to, że doczekaliśmy bardzo ciekawego spin-offa serii.

Długość Darksiders Genesis i wygaszanie wsparcia dla Battleborna - wieści

AlexB, 26 listopada 2019, 15:51

Dziś piszemy o długości Darksiders Genesis oraz wygaszaniu wsparcia dla sieciowej strzelanki Battleborn od studia Gearbox Software. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Data premiery Darksiders Genesis, Blizzard honoruje zmarłego gracza w StarCrafcie 2 i inne wieści

AlexB, 22 października 2019, 14:53

Dziś piszemy o rozdawanych za darmo w StarCrafcie II elementach kosmetycznych mających uhonorować zmarłego Geoffa „INcontroL” Robinsona, filmiku z rozgrywki oraz terminie premiery American Truck Simulator: Utah, aktualizacji X4: Foundations i dacie debiutu Darksiders Genesis. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Darksiders: The Forbidden Land – jeźdźcy Apokalipsy w grze planszowej

Vergil, 1 sierpnia 2019, 20:23

Firma THQ Nordic podzieliła się konkretami na temat Darksiders: The Forbidden Land, czyli planszówki będącej częścią najdroższego wydania gry Darksiders Genesis. Na graczy czeka przygoda z udziałem wszystkich czterech jeźdźców Apokalipsy.

Edycje kolekcjonerskie Darksiders Genesis i hotfix do Fallouta 76 - wieści

AlexB, 26 lipca 2019, 13:10

Dziś piszemy o wydaniach specjalnych Darksiders Genesis i łatce do Fallouta 76, naprawiającej część błędów, które pojawiły się w grze wraz z ostatnią aktualizacją. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wymagania sprzętowe i długi gameplay z Darksiders Genesis

Jakub Mirowski, 11 czerwca 2019, 09:33

Firma THQ Nordic pokazała prawie 25-minutowy fragment rozgrywki z zapowiedzianego kilka dni temu spin-offu serii Darksiders o podtytule Genesis. Materiał skupia się przede wszystkim na walce z hordami przeciwników.

Zapowiedziano Darksiders Genesis – spin-off w stylu Diablo

Frozen, 6 czerwca 2019, 16:42

W internecie pojawiły się pierwsze informacje na temat nowej gry od THQ Nordic i Airship Syndicate osadzonej w uniwersum Darksiders. Teasowany od pewnego czasu spin-off cyklu, ku zaskoczeniu wszystkich, okazał się być grą przypominającą hack’n’slasha.

Nowe Darksiders zostanie zapowiedziane na E3 2019

Aquma, 31 maja 2019, 09:55

Dzięki planowi na E3 2019 przedstawionemu przez THQ Nordic dowiedzieliśmy się, że na targach doczekamy się zapowiedzi kolejnej części serii Darksiders. Panel poświęcony wspomnianemu cyklowi odbędzie się wieczorem 13 czerwca.

THQ Nordic zapowie na E3 2019 dwie nowe gry z klasycznych marek

Adrian Werner, 19 maja 2019, 08:33

Firma THQ Nordic ogłosiła, że podczas tegorocznej edycji targów E3 pokaże dwa niezapowiedziane jeszcze projekty, które będą reprezentowały klasyczne marki gier.