Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Auto Chess

Auto Chess MOBA - marka zapoczątkowana przez moda Dota 2 zatoczyła koło

Adrian Werner, 19 stycznia 2021, 09:29

Zapowiedziano Auto Chess MOBA, czyli grę z tytułowego gatunku, w której pojawią się postacie z popularnego auto battlera. Tym samym marka zatoczyła koło, gdyż narodziła się jako mod do Dota 2.

Zawodnik grał w Auto Chess w trakcie turnieju Hearthstone'a i przegrał

Froozyy, 16 września 2019, 11:29

W trakcie trwania jednego z największych turniejów Hearthstone'a niemiecki zawodnik, Linh „Seiko” Nguyen, brał udział w kwalifikacjach do zawodów w Auto Chess. Rozgrywanie dwóch meczów w tym samym czasie przyczyniło się do jego porażki w Hearthstone Grandmasters.

Auto Chess trafi na PC jako tytuł ekskluzywny Epic Games Store

Entelarmer, 10 czerwca 2019, 20:26

W trakcie pokazu PC Gaming Show zapowiedziano pecetowe wydanie Auto Chess. Gra na podstawie popularnej modyfikacji Dota 2 nie ukaże się na Steamie, lecz w konkurencyjnym Epic Games Store.

Valve zapowiada własną grę na bazie moda Dota Auto Chess

Yac, 22 maja 2019, 16:26

Firma Valve ogłosiła, że pracuje nad własną, pecetową grą opartą na modzie Dota Auto Chess. Będzie ona niezależna od mobilnego Auto Chess, które rozwija chińskie studio Drodo (autorzy pierwowzoru).

Mobilne Auto Chess dostępne do pobrania za darmo

Vergil, 23 kwietnia 2019, 15:48

Niezwykła popularność modyfikacji Dota Auto Chess sprawiła, że gra Dota 2 przeżywa prawdziwy renesans. Kując żelazo póki gorące, zespół Drodo Studio udostępnił testową wersję komercyjnej wersji swojego dzieła, która trafiła na urządzenia mobilne.

Auto Chess trafi na urządzenia mobilne, ale bez bohaterów z Dota

Adrian Werner, 17 marca 2019, 09:27

Drodo Studios zapowiedziało mobilną grę Auto Chess, czyli mobilną strategię rozwijającą pomysły z popularnego moda autorstwa tego samego zespołu. Produkcja zaoferuje jednak nowych bohaterów, niezwiązanych z uniwersum marki Dota.

Dota Auto Chess – Valve przejmie twórców popularnej modyfikacji?

Entelarmer, 20 lutego 2019, 20:21

W sieci pojawiły się pogłoski o możliwym przejęciu Dota Auto Chess przez Valve. Według źródeł serwisu VPESports spółka rozważa zmianę popularnej modyfikacji w tytuł komercyjny i przygarnięcie jej twórców.

Dota Auto Chess z 300 tys. graczy jednocześnie

Adrian Werner, 17 lutego 2019, 09:05

Dota Auto Chess staje się coraz popularniejsze. Mod do gry Dota 2 właśnie przekroczył próg 300 tysięcy graczy bawiących się jednocześnie, a liczba subskrybentów lada moment osiągnie poziom 4,2 mln.

Dota 2 odzyskuje popularność dzięki Auto Chess

Frozen, 11 lutego 2019, 16:22

Liczba użytkowników stworzonej przez Valve gry typu MOBA powróciła do poziomu z początku 2017 roku. Dużą w tym zasługę ma stworzony przez chińską grupę Drodo Studio mod Dota Auto Chess.

Dota Auto Chess - tryb rozgrywki w Dota 2 zyskuje na popularności

Adrian Werner, 14 stycznia 2019, 11:06

Kojarzycie Dota Auto Chess? Ten mod do Dota 2 robi obecnie furorę na Steam i według ostatnich doniesień wczoraj bawiło się w niego ponad 100 tys. osób jednocześnie.