Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Torchlight III

Recenzje Torchlight 3 - jest zaledwie poprawnie

Karol Laska , 13 października 2020, 20:51

W sieci pojawiły się pierwsze popremierowe recenzje gry Torchlight III - kolejnej części znanej serii hack'n'slash słynącej ze swojej charakterystycznej pastelowej stylistyki oraz trybu kooperacyjnego. Nie jest źle, ale fani marki chyba mogą być nieco zawiedzeni.

Dziś premiera Torchlight 3. Odbiór gry jest coraz lepszy

Aquma, 13 października 2020, 10:53

Dzisiaj odbędzie się premiera hack’n’slasha Torchlight III. Tytuł, który w czerwcu zadebiutował na pecetach w ramach wczesnego dostępu, trafi również na konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Trzeci akt Torchlight 3 z datą premiery

Frozen, 27 czerwca 2020, 11:37

Studio Echtra Games i firma Perfect World Entertainment podały datę premiery finałowego, trzeciego aktu gry Torchlight III, zatytułowanego Echonok. Twórcy udostępnili również nowy zwiastun produkcji.

Torchlight 3 krytykowany przez graczy w recenzjach na Steamie

AlexB, 16 czerwca 2020, 11:32

Wczesny dostęp Torchlight III spotkał się z dość chłodnym przyjęciem ze strony graczy. Na platformie Steam zaledwie 36% z wystawionych opinii na temat tytułu jest pozytywnych. Z krytyką spotkały się między innymi problemy techniczne czy wymóg stałego podłączenia do internetu.

Torchlight 3 - premiera we wczesnym dostępie na Steam

AlexB, 13 czerwca 2020, 21:56

Dziś we wczesnym dostępie na PC (Steam) zadebiutował Torchlight III, czyli kolejna odsłona popularnego cyklu hack'n'slashy, za stworzenie której odpowiada studio Echtra Games. Tytuł można zakupić za niecałe 108 złotych.

Torchlight 3 – wymagania sprzętowe na PC

Adrian Werner, 14 lutego 2020, 09:23

Studio Echtra i firma Perfect World Entertainment opublikowały wymagania sprzętowe gry Torchlight 3, czyli najnowszej odsłony popularnego cyklu RPG.

Torchlight Frontiers to teraz Torchlight 3. Pomysł na grę F2P porzucony

Entelarmer, 27 stycznia 2020, 18:44

Twórcy Torchlight Frontiers przemianowali swoje dzieło na Torchlight III. Wraz z tym zrezygnowano z modelu free-to-play, a gra ukaże się w tym roku na Steamie.

Premiera Torchlight Frontiers opóźniona

Frozen, 18 listopada 2019, 11:59

Studio Echtra Games poinformowało, że data premiery Torchlight Frontiers, czyli nowej odsłony popularnego cyklu RPG-ów typu hack’n’slash, została przesunięta na 2020 rok.

Torchlight Frontiers na pierwszym zwiastunie z rozgrywką

Adrian Werner, 20 sierpnia 2018, 19:56

Ukazał się pierwszy zwiastun z fragmentami rozgrywki z Torchlight Frontiers. Wynika z niego, że otrzymamy grę kontynuującą tradycję cyklu i zachowującą podstawowe mechanizmy rozgrywki poprzedników.

Torchlight Frontiers - autorzy serii powracają z nową odsłoną

Adrian Werner, 9 sierpnia 2018, 13:23

Zapowiedziano Torchlight Frontiers, czyli kolejną odsłonę popularnego cyklu RPG-ów akcji. Za projekt odpowiadają autorzy dwóch poprzednich części, a gra poza pecetami trafi także na konsole.