Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Richard Burns Rally

Najciekawsze modyfikacje (28/12/09)

Adrian Werner, 28 grudnia 2009, 16:25

„Najciekawsze modyfikacje” to wybór najbardziej wartościowych modów i wieści z nimi związanych. Kompletnie nowe gry, dodatkowe misje i przygody, usprawnienia grywalności i grafiki - każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Richard Burns nie żyje

Elrond, 26 listopada 2005, 14:17

Bardzo smutna wiadomość, dla wszystkich fanów Richarda Burnsa, zarówno tych obserwujących jego zmagania na trasach wyścigów jak i zasiadających za kierownicą wirtualnego wozu w sygnowanej jego nazwiskiem grze, Richard Burns Rally. Ten znakomity kierowca, zwycięzca FIA World Rally w 2001, zmarł wczoraj w nocy.

Dwa nowe dodatki do Richard Burns Rally

Speed, 23 grudnia 2004, 11:38

PeCetowa wersja gry Richard Burns Rally mocno zmieniła świat komputerowych rajdów – jedno z ostatnich zdań recenzji Piernikowego Ludzika oraz Rekomendacja GRY-OnLine są najlepszym dowodem na to, że program ten jest bardzo dobrym symulatorem. Fanów wirtualnego Richarda z pewnością zaciekawią dwa ciekawe dodatki, które dzisiaj zostały opublikowane w globalnej sieci.

Zagłosuj na najlepszą grę rajdową...

Michał Bobrowski, 26 listopada 2004, 09:30

Uwagę wszystkich miłośników gier rajdowych chcę zwrócić na ankietę, która właśnie trwa na łamach uznanego serwisu internetowego poświęconemu właśnie temu gatunkowi gier - www.cmr4.pl. Wśród tytułów, na które można oddać swój głos zostanie wyłoniony tegoroczny „hit virtual rally na blaszaki”.

Konkurs Richard Burns Rally - gra za friko! zakończony

Solnica, 15 listopada 2004, 12:44

Zakończył się nasz mini konkurs dla posiadaczy abonamentów MayClub, w którym nagrodą dla zwycięzcy był egzemplarz gry Richard Burns Rally. Tym razem szczęśliwy los uśmiechnął się do osoby o ksywce ...

Richard Burns Rally - gra za friko!

Solnica, 12 listopada 2004, 12:18

Zaledwie jeden mail oraz odrobina szczęścia wystarczy, aby wejść w posiadanie bez wątpienia ciekawej nagrody, jaką w tym tygodniu jest egzemplarz gry Richard Burns Rally.

Wersja PC Richard Burns Rally ozłocona

Calypso, 23 sierpnia 2004, 18:39

Kilka tygodni po wypuszczeniu konsolowych wersji swojej najnowszej gry rajdowej – Richard Burns Rally – firma SCi Entertainment Group wydała oświadczenie prasowe, w którym dowiadujemy się o otrzymaniu przez pecetową wersję tegoż symulatora statusu Gold. Produkt trafi do sprzedaży detalicznej we Francji, Niemczech i Wielkiej Brytanii już 3 września, zaś na pozostałych europejskich rynkach pojawi się kilka dni później.

Richard Burns Rally w złotej fazie

Speed, 19 czerwca 2004, 13:12

SCi Games, europejski wydawca najnowszej gry rajdowej studia Warthog - Richard Burns Rally, poinformował właśnie, że ww. pozycja wkroczyła w tzw. „złoty status”. Płyta-matka trafiła do europejskich tłoczni, gdzie zostanie powielona, a następnie rozprowadzona po sklepach. Premiera na terenie Starego Kontynentu – w tym i w Polsce dzięki firmie Licomp Empik Multimedia, już niebawem, bo zaraz na początku lipca (dokładnie 7.), oczywiście bieżącego roku.

SCi - wyniki finansowe i prognozy na najbliższe lata

Elrond, 9 grudnia 2003, 14:40

Po ogłoszeniu wyników finansowych za okres roczny zakończony 30 września, widać, że przed firmą SCi rysuje się świetlana przyszłość. Korporacja ta nie tylko odnotowała wzrost wszystkich ważniejszych czynników finansowych decydujących o pozycji na rynku ale także zapowiedziała kilka potencjalnych hitów, które ukażą się w latach 2004-2005. W dalszej części newsa przeczytacie z czego firma była, jest i będzie zadowolona.