Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat The Club

Twórcy Blur i Project Gotham Racing kończą działalność

Jiker, 15 lutego 2011, 08:45

Z informacji, do których dotarła redakcja serwisu Develop wynika, że studio Bizarre Creations oficjalnie kończy swoją działalność. Do jego zamknięcia dojdzie w najbliższy piątek, 18 lutego.

Smutny koniec twórców serii Project Gotham Racing

Hed, 20 stycznia 2011, 11:55

Firma Activision zamierza zamknąć studio Bizarre Creations, które znamy z dużych (Blur, James Bond) i małych produkcji (Geometry Wars). Losy dewelopera ważyły się od listopada 2010 roku, kiedy okazało się, że wspomniane projekty nie przyniosły zadowalających rezultatów finansowych.

Bizarre Creations ogłasza konkurs dla posiadaczy gry The Club

Metatron, 8 lutego 2008, 14:25

Wczoraj na stronie firmy Bizarre Creations pojawiła się informacja o tym, że gra The Club w wersji na PC osiągnęła status złota, a edycje na PS3 i X360 już dziś trafiły do sprzedaży w Europie. Jednocześnie ogłoszono konkurs dla osób, które zakupią pełną wersję gry.

Demo The Club już dziś na Xbox LIVE Marketplace

Metatron, 8 stycznia 2008, 13:14

Demo najnowszej produkcji Bizarre Creations, gry The Club, pojawiło się na europejskim Xbox LIVE Marketplace szybciej niż się tego spodziewaliśmy. Zaledwie wczoraj informowaliśmy o tym, że ukaże się niebawem, a już dzisiaj jest do pobrania.

Wkrótce demo The Club na X360

Metatron, 7 stycznia 2008, 18:15

Już od niecałych dwóch tygodni posiadacze konsoli PS3 posiadający konta w brytyjskim PlayStation Network, mają możliwość pobrania i przetestowania dema najnowszej produkcji firmy Bizarre Creations, strzelaniny TPP The Club. Według zapowiedzi twórców, gracze z innych regionów świata oraz posiadacze X360 będą musieli jeszcze nieco poczekać. Na szczęście niedługo.

Szczegóły na temat trybu multiplayer w grze The Club

Metatron, 11 października 2007, 09:30

Na premierę The Club przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać, jednak już teraz twórcy zdradzili co nieco na temat dostępnych typów rozgrywki multiplayer.

Uaktualnienie usługi Games for Windows LIVE w listopadzie

Misiek, 9 października 2007, 13:34

Microsoft ogłosił, że w listopadzie zostanie wypuszczona nowa wersja usługi Games for Windows LIVE, oznaczona numerem 1.2. Aktualizacja przyniesie ze sobą oczywiście szereg poprawek i dodatków.

Koncern Activision przejął studio Bizarre Creations

Krystian Smoszna, 27 września 2007, 07:23

Istniejące od 1994 roku studio Bizarre Creations przestało być niezależnym producentem gier video. Brytyjska firma dołączyła do wielkiej rodziny koncernu Activision, o czym dowiedzieliśmy się za pośrednictwem oficjalnego oświadczenia prasowego.

Plan wydawniczy Segi na najbliższe miesiące; The Club dopiero w przyszłym roku

Metatron, 8 września 2007, 13:17

The Club to ciekawie zapowiadająca się strzelanina przygotowywana przez Bizzarre Creations, twórców popularnej serii wyścigów Project Gotham Racing. Wydawcą gry jest Sega, a otrzymają ją posiadacze komputerów PC oraz konsol PS3 oraz X360. Niestety, jak się ostatnio okazało, nie nastąpi to, jak wcześniej zapowiadano, przed końcem tego roku.

The Club – raport z prac nad grą

Misiek, 6 lipca 2007, 15:45

Bizarre Creations oprócz ujawnienia nowych informacji na temat Project Gotham Racing 4, podzieliło się z nami nowymi wieściami na temat swojego kolejnego tytułu – The Club. Opublikowano też jeden nowy screenshot, który pokazuje jak gra prezentuje się obecnie w wersji na Xboxa 360.

Ujawniono kompozytorów muzyki z gry The Club i potwierdzono wersję pecetową

eLKaeR, 30 maja 2007, 06:06

Wśród atutów nadchodzącej gry pt. The Club, tworzonej przez pracowników Bizarre Creations (autorzy serii Project Gotham Racing), wymienia się nastrojową oprawę muzyczną. Właśnie dowiedzieliśmy się, kto dokładnie odpowiada za kompozycje, które usłyszymy podczas obcowania z niniejszą strzelaniną, ukazaną z perspektywy trzeciej osoby.

Zapowiedź The Club w formie pierwszych wysokiej jakości obrazków

eLKaeR, 27 marca 2007, 07:55

Nie tylko czwartą częścią Project Gotham Racing, o której pisaliśmy wczoraj, zajmuje się utalentowana ekipa z Bizarre Creations. Brytyjscy developerzy pracują bowiem także wspólnie z firmą Sega nad The Club dla PlayStation 3 i Xboxa 360. Autorzy nareszcie udostępnili wysokiej jakości obrazki, zapowiadające tę grę i wkrótce chcą w unikalny sposób zaprezentować ją szerokiemu spektrum Internautów.

Nowe dane na temat The Club - kolejnej gry twórców cyklu Project Gotham Racing

eLKaeR, 23 stycznia 2007, 09:44

Znając solidność developerów z Bizarre Creations, odpowiedzialnych m.in. za serię Project Gotham Racing i Geometry Wars, nie powinniśmy ignorować ich nowego projektu – gry akcji pt. The Club, zapowiedzianej w maju ubiegłego roku. Mamy dla Szanownych Czytelników szereg świeżych danych, dotyczących tej znakomicie rokującej na przyszłość pozycji dla konsoli PlayStation 3 i Xbox 360.

Zamiast czwartej części Project Gotham Racing ujawniono grę o nazwie The Club

eLKaeR, 5 maja 2006, 10:10

W minioną środę zastanawialiśmy się, jaką niespodziankę szykują nam pracownicy firmy Bizarre Creations, znani dotąd głównie dzięki wyścigowej serii Project Gotham Racing. Nowa gra, przygotowywana w kooperacji z korporacją Sega, nie będzie jednak traktować o samochodach. Właśnie poznaliśmy pierwsze szczegółowe informacje, dotyczące nadchodzącej pozycji o roboczej nazwie The Club.