Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat A Way Out

Doskonała sprzedaż A Way Out

Vergil, 8 sierpnia 2019, 19:44

A Way Out sprzedaje się rewelacyjnie, czym odpowiedzialne za ten tytuł studio Hazelight pochwaliło się na Twitterze. Nic zatem dziwnego, że deweloperzy pracują nad kolejną produkcją nastawioną na kooperację, której wydaniem zajmie się firma Electronic Arts.

Twórcy A Way Out i Detroit: Twitch i YouTube jednak pomagają w sprzedaży gier

AlexB, 16 lipca 2019, 15:26

David Cage z Quantic Dream i Josef Fares z Hazelight Studios zauważyli, że streamy i gameplaye ukazujące kompletne przejście takich gier, jak Detroit: Become Human i A Way Out w istocie pomagają ich sprzedaży. Gracze szukają bowiem unikalnych doświadczeń.

W A Way Out zagrało już ponad 2,6 mln osób

Adrian Werner, 27 lipca 2018, 11:09

Firma Electronic Arts poinformowała, że już ponad 2,6 mln osób zagrało w A Way Out, czyli kooperacyjną produkcję studia Hazelight, traktującą o kryminalistach uciekających z więzienia.

EA wyda następne dzieło studia Hazelight – twórców gry A Way Out

Vergil, 3 lipca 2018, 19:44

Josef Fares, czyli szef studia Hazelight, zdradził, że kolejne (po ciepło przyjętym A Way Out) dzieło jego zespołu zostanie wydane przez firmę Electronic Arts. Prace nad owym tajemniczym projektem mają ruszyć pełną parą w ciągu miesiąca.

A Way Out cieszy się dużym zainteresowaniem

Góral, 13 kwietnia 2018, 18:07

Przeznaczona wyłącznie do zabawy w ramach co-opa gra A Way Out rozeszła się w ponad milionie egzemplarzy. Produkcja dostępna jest na konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz PC-tach.

Premiera i recenzje A Way Out - unikalne doświadczenie

AlexB, 23 marca 2018, 10:08

Dziś na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One debiutuje A Way Out, interesująca kooperacyjna gra akcji o ucieczce z więzienia. Według pierwszych recenzji, specjalistom ze studia Hazelight udało się stworzyć niezwykle interesujące, choć niepozbawione wad, doświadczenie.

A Way Out - poznaliśmy wymagania sprzętowe

Adrian Werner, 21 marca 2018, 14:02

W serwisie Origin opublikowano wymagania sprzętowe A Way Out, czyli kooperacyjnej gry akcji studia Hazelight, która trafi do sprzedaży w piątek.

Sterowniki AMD 18.3.3 z ulepszeniami dla Sea of Thieves i A Way Out

Adrian Werner, 20 marca 2018, 08:53

Ukazały się zaktualizowane sterowniki dla kart firmy AMD. Radeon Software Adrenalin Edition w wersji 18.3.3 przynoszą ulepszenia optymalizacji w grach Sea of Thieves oraz A Way Out.

Przejście A Way Out zajmie 6-8 godzin

Adrian Werner, 14 marca 2018, 10:15

Główny projektant gry A Way Out ujawnił garść nowych konkretów na jej temat. Poznaliśmy m.in. długość kampanii, jak i dowiedzieliśmy się, że nie ma planów przeniesienia produkcji na Nintendo Switch.

A Way Out na nowym gameplayu z ucieczką ze szpitala

Adrian Werner, 13 marca 2018, 09:29

W sieci pojawił się nowy zapis rozgrywki z kooperacyjnej gry A Way Out. Pokazuje on sekwencję, w której duet kryminalistów próbuje uciec ze szpitala.

A Way Out – produkcja gry o skazańcach uciekających z więzienia została zakończona

Entelarmer, 26 lutego 2018, 18:10

Josef Fares ze studia Hazelight poinformował o zakończeniu prac nad grą A Way Out. Innymi słowy, premiera tej kooperacyjnej przygodowej gry akcji jest już praktycznie pewna 23 marca.

Kooperacyjne A Way Out z datą premiery i fabularnym zwiastunem

Vergil, 8 grudnia 2017, 05:02

A Way Out, czyli przygodowa gra akcji, skoncentrowana na współpracy dwójki graczy, doczekało się nie tylko nowego zwiastuna, lecz również daty premiery. Na szczęście nie będziemy na nią czekać do 2019 roku - gdyż zadebiutuje ona już za kilka miesięcy.

A Way Out zadebiutuje dopiero w 2019 roku?

Entelarmer, 1 grudnia 2017, 12:37

W sieci pojawiła się infografika rzekomo wysłana pracownikom Electronic Arts, w której zawarto informacje na temat A Way Out oraz Fe. Według przecieku pierwsza z tych produkcji ukaże się nie w 2018, a w 2019 roku, natomiast tytuł studia Zoink ma zostać zaprezentowany w styczniu w wersji na konsolę Nintendo Switch.

EA zapowiada A Way Out, kooperacyjną grę akcji o ucieczce z więzienia

luckie, 10 czerwca 2017, 21:46

Jak uciekać z więzienia, to tylko z kolegą. Tak przynajmniej stwierdziła firma Electronic Arts, zapowiadając A Way Out, kooperacyjną grę akcji od twórców Brothers: A Tale of Two Sons.

Twórcy Brothers: A Tale of Two Sons pracują nad kolejną grą w nowym studiu

Draug, 6 grudnia 2014, 10:42

Podczas gali Game Awards 2014 firma Electronic Arts zapowiedziała debiutancki projekt studia Hazelight, założonego przez Josefa Faresa i trzon zespołu, który wcześniej stworzył grę Brothers: A Tale of Two Sons. Niestety, mimo iż pokazano teaser trailer, nie znamy tytułu tej produkcji i nie wiemy jeszcze, czym właściwie będzie (poza tym, że postawi na narrację i emocje).